کد خبر: ۴۰۳۰۲
۷۴۴ بازدید
۹ دیدگاه

مطالبه ترکمنچای از رییس جمهور

۱۳۹۴/۲/۲۵
۰۰:۱۲

مطالبه ی اصلی مردم منطقه ترکمنچای از رییس جمهور در سفر استانی روز 30 اردیبهشت ماه به آذربایجان

شرقی ارتقای این بخش 70 ساله به شهرستان است چیزی که مردم بخش مهربان سراب هم به آن تاکید

دارند و قرار است خود را به سرعت به محل سخنرانی رییس جمهور در تبریز در همان روز برسانند و خواسته

خود را مطرح کنند اینک ترکمنچای چگونه خواهد توانست خواسته خود را به گوش ریاست محترم جمهوری

برساند!؟

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۲/۲۷ ۰۸:۰۶
[quote name="نصیری"] بازهم گلی به جمال ترکمنچاییها از مطالبات میانه که خبری نیست" [/quote] اونی که الان تو این وضعیت باید مطرح بشه کاخانه فولاده که نه تنها برای کارکنان و کارگران فعلی اش بلکه برای نسل اینده ی میانه باید از روحانی مطالبه بشه که اونم همشهری ها بیشتر از این وضع خوشحالند که خوب شد یه عده حقوق بگیر بیکار شدند حالا به این نوجه نمیشه که کل اقتصاد میانه از کار افتاده . کارکنان فولاد بعد چند سال بازنشست میشوند و قراره جای اونارو بچه های ما پر کنن/// لطفا سیل اعتراضات جاری نشه برای کار کردن تو فولاد پارتی لازمه و ...... پارتی رو هم جور میکردیم اونوقت والا دیگه ////البته داخل پرانتز اعلام کنم که اکثرا کارکنان رسمی فولاد رو که من میشناسم با پارتی وارد اونجا نشدند نا حق قضاوت نکنیم
۹۴/۲/۲۶ ۰۲:۰۸
صدای میانه اینو ول کنید بحث فولادرا پیگیری کنیدلطف آقای اقاله خان کوپس اقاله ات پس کجاس بازگشت بکارما پس کجاس حقوق معوقه ما تعدیلی ها چی اقاله کردی با کی اقاله کردی از هرکی سراغ میگیریم میگن نه کسی داده نه کسی پس گرفته توروز روشن دروغ به این بزرگی بابا اویل رورا برم اقاله خان!!!!
۹۴/۲/۲۶ ۰۰:۰۵
فرمانداری ویژه شدن بناب، مطالبه جدی مردم شهرستان بناب از هیئت دولت در سفر به آذربایجان‌شرقی است. ارسال شده توسط:مدیر درخبر ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰ فرمانداری ویژه شدن بناب، مطالبه جدی مردم این شهرستان از هیئت دولت در سفر به آذربایجان‌شرقی است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محسن رحیمیان ، حضور هیئت دولت در استان‌های کشور تقریباً در اکثر دولت‌های جمهوری اسلامی ایران امری عادی بوده و به این دلیل است که رئیس‌جمهور و وزرای کابینه به منظور شناخت و بررسی مشکلات از نزدیک و تصمیم‌گیری‌های فوری به استان‌ها و شهرستان‌های مختلف کشور سفر می‌کنند. سفرهای استانی و شهرستانی با روی کار آمدن دولت‌های نهم و دهم رونق بیشتری گرفت و تقریباً به طور منظم و مداوم در تمام استان‌ها انجام شد که مصوبات زیادی نیز در پی‌داشت، با وجود اینکه برخی از این مصوبات در برخی استان‌ها و شهرستان‌ها هنوز هم عملیاتی نشده‌اند. دولت یازدهم نیز از ابتدای روی کار آمدن سفرهای استانی را ادامه داد و با حضور رئیس‌جمهور در مراکز استان‌ها و اعزام وزرای دولت به شهرستان‌ها این روند مثبت ادامه یافته است. براساس اعلام معاون اجرایی رئیس‌جمهور هفدهمین سفر استانی هیئت دولت به استان آذربایجان‌شرقی است که احتمالاً ۳۰ اردیبهشت ماه این اتفاق مهم رخ دهد. به نظر می‌رسد با توجه به تأکید هیئت دولت بر تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام پیگیری این رویکرد در بناب نیز منطقی‌تر از ایجاد طرح‌های جدید عمرانی باشد. شهرستان بناب که در سال‌های اخیر ایستگاه وعده‌های بی‌شمار مسئولان بوده است، تعداد زیادی پروژه نیمه‌تمام دارد که برخی از آنها به دلیل قدمت زیاد ظرفیت تبدیل شدن به آثار تاریخی را نیز پیدا کرده‌اند. یکی از مطالبات جدی مردم شهرستان بناب از هیئت دولت در سفر به آذربایجان‌شرقی تبدیل فرمانداری این شهرستان به فرمانداری ویژه است که قطعاً توانایی و ظرفیت لازم برای ارتقاء به آن را دارد. انتظار اینکه با سفر هیئت دولت در روزهای آینده تمام طرح‌های ذیل تکمیل و به بهره‌برداری برسد، نکته‌ای موهوم و خیالی بوده و آرزویی دست نیافتنی است، زیرا اتمام و بهره‌برداری از پروژه‌های مذکور نیازمند اختصاص بودجه و صرف زمان است. اما می‌توان پروژه‌های مهم و حیاتی موجود در بین آنها را در اولویت پیگیری قرارداد تا سفر دکتر روحانی و وزرای کابینه ایشان به بناب نتایج مثبتی برای این شهرستان داشته باشد. به عنوان مثال احداث ایستگاه راه‌آهن بناب از مصوبات سفرهای استانی دولت دهم، تکمیل طرح تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرستان، تکمیل جاده بناب ـ نقده، راه‌اندازی دانشکده سلامت، تکمیل ورزشگاه ۱۰ هزار نفری بناب، ایجاد منطقه ویژه اقتصادی در بناب، اتمام پل روگذر میدان معلم و آغاز عملیات اجرای طرح کمربندی شرقی بناب را که اولویت بیشتری نسبت به دیگر طرح‌های عمرانی دارند، از مطالبات مهم و حیاتی مردم شهرستان بناب هستند و اتمام آنها می‌تواند بخشی از مشکلات ریز و درشت موجود این شهرستان را حل و فصل کند. امید است مقصد یکی از وزرای تأثیرگذار دولت یازدهم شهرستان بناب باشد تا ضمن بررسی مشکلات حوزه مورد نظر، دستورات لازم برای رفع محدودیت‌ها و نواقصات این شهرستان را نیز صادر کند.
۹۴/۲/۲۶ ۰۰:۰۲
همت مردم را می طلبد متاسفانه میانه و ترکمنچای مردمانی قانع دارند و اگر هم قناعت را برنتابند بجای خواستن امکانات ،زود بساط شان را برچیده و عزم دیار غربت برای ادامه زندگی می کنند . مردم مرند 5 هزار نفر قراره در ورزشگاه محل سخنرانی رئیس جمهور شرکت کرده و با دست نوشته های ملزومات مرند: منطقه ویژه.فرودگاه و پتروشیمی بخواهند. میانه چه؟!
۹۴/۲/۲۵ ۲۰:۲۱
ان شاا.. با پیگیری مجدانه شاهد شهرستان شدن ترکمنچای خواهیم بود .
۹۴/۲/۲۵ ۱۸:۵۴
بازهم گلی به جمال ترکمنچاییها از مطالبات میانه که خبری نیست"
۹۴/۲/۲۵ ۱۰:۴۱
ترکمانچای اگر استحقاق داشت تا به حال شهرستان شده بود و این همه زور نمی خواست. حتی عدم استحقاق تا به جایی است که در زمان احمدی نژاد که تعهدی به قانون نداشت، نیز شهرستان نشد حالا در زمان روحانی که خود را مقید به قانون می داند بعید است شهرستان شود. بیخودی خود را اذیت نکنید.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز