کد خبر: ۴۰۶۶۵
۵۸۹۷ بازدید
۲۱ دیدگاه (۱۱ تایید شده)

تودیع و خداحافظی عاشور اکرمی از آموزش و پرورش ناحیه 4 تبریز

۱۳۹۴/۲/۳۰
۱۱:۳۵
با صدور احکامی جداگانه از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان مدیران آموزش و پرورش نواحی 2، 3 و 4 تبریز منصوب شدند طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان و با حضور معاونین پشتیبانی و توسعه مدیریت ، آموزش متوسطه و پرورشی و فرهنگی در برنامه هایی جداگانه مدیران نواحی 2، 3 و 4 تبریز معرفی شدند به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجانشرقی، جعفر راستگو ، زرین رادبه و احمد رضالو در برنامه هایی جداگانه در محل ادارات آموزش و پرورش نواحی به ترتیب به مدیریت ناحیه 2، 3 و 4 تبریز منصوب شدند. گفتنی است که احمد ناصری معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ، سید حمایت میر زاده معاون آموزش متوسطه و طاهر علمی معاون پرورشی و فرهنگی ضمن ابلاغ احکام انتصاب مدیران جدید، در پیامهایی جداگانه از تلاشها و زحمات چندین ساله اسماعیل ولی زاده ، احمد رضالو و عاشور اکرمی که در نواحی 2، 3 و 4 مسئولیت هدایت مجموعه را بر عهده داشتند قدردانی کردند.
کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱/۳۰ ۰۸:۵۲

ایشان مدیری لایق و مدبر بودند

۹۴/۱۲/۲۱ ۰۰:۵۳

آموزش و پرورش ناحیه 4تبریز از تخریبهای این موج سوار نجات پیدا کرد ولی افسوس که محافظه کاری و ضعف آقای پاشایی ضلم مظاعفی را به آموزش متوسطه ایتان تحمیل نمود %

۹۴/۴/۴ ۱۲:۰۲
فقط ازمسئولین رده بالا حرف شنوی دارد.
۹۴/۳/۱۸ ۱۰:۵۴
[ازصدا و سیمای مرکز تبریز انتصاب آقای دکتر برای معاونت آموزشی استان نشان از توانمندی و لیاقت ایشان بود براییشان آرزوی سلامتی و موفقیت داریم. [/quote]
۹۴/۳/۱۱ ۱۷:۲۳
اقاي عاشور اكرمي مدير معتدل و و وابسته به هيچ جناحي نبود به همين خاطر مدير توانمندي بود برايشان ارزوي سلامتي دارم
۹۴/۳/۱۱ ۱۷:۰۵
آقای اکرمی آموزش و پرورش را در ابعاد آموزشی و پرورشی و پژوهش دراسنان نمونه کرده بود
۹۴/۲/۳۱ ۲۱:۱۳
آقا پسر تومی توانی توانمدی را معنا کنی یا همین طوری یک چیزی شنیدی
۹۴/۲/۳۱ ۱۸:۵۰
باسلام.دوست عزیز وقتی میشه گفت که این عزل ونصب سیاسی هست که مثل دوران دولت قبلی ،مدیر کل استان آقای رضایی بلافاصله همه مدیران مناطق. و نواحی دوره قبل را عزل وبه مدارس فرستاد.حالا ببینید که آقای اکرمی کجا منصوب میشوند.و اونوقت. بگین که این عزل سیاسی است.
۹۴/۲/۳۰ ۲۳:۵۵
[quote name="شهاب نونهال"] آقای اکرمی مدیر توانمند و موفقی بودند اما متأسفانه دولت روحانی به دنبال شایسته سالاری نیست و ملاکش برای انتخاب مدیران فقط طرز فکرهای سیاسی افراد است. برای آقای اکرمی آرزوی سلامتی و موفقیت داریم. [/quote]شما لطف می کنید و می فرمایید که جناح سیاسی آقای اکرمی به چه سمت و سویی هستند؟ مگر آقای اکرمی طی این مدتی که نزدیک دو سال از ریاست جمهوری آقای روحانی می گذرد رئیس آموزش و پرورش نبودند؟ حال که عزل شدند آن وقت می شود سیاسی بازی اما قبلاً بحث شایسته سالاری مطرح بوده حتماً.شما غصه ایشان را نخورید آقای مددی حتماً برای داماد گرامی خواب شیرینی قبلاً دیده اند.
۹۴/۲/۳۰ ۱۴:۳۶
آقای اکرمی میانه ای هستند و قبلا رییس آموزش و پرورش بناب و رییس آموزش و پرورش مراغه نیز بوده اند.
۹۴/۲/۳۰ ۱۲:۵۳
آقای اکرمی مدیر توانمند و موفقی بودند اما متأسفانه دولت روحانی به دنبال شایسته سالاری نیست و ملاکش برای انتخاب مدیران فقط طرز فکرهای سیاسی افراد است. برای آقای اکرمی آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

اخبار روز