کد خبر: ۴۰۸۲۸
۱۷۴۶ بازدید
۴ دیدگاه (۴ تایید شده)

سد گرمی چای چه شد ؟

۱۳۹۴/۳/۲
۰۰:۳۵

سد گرمی چای میانه حدود 3 سال است که تعطیل شده و هیچ گونه فعالیت ندارد و با توجه به این که  پروژه مذکور بدلیل تامین  آب شرب شهرستان از اهمیت بیشتری برخوردار بوده ، به همین خاطر انتظار می رفت که مسئولین محترم نگاه ویژه به این مسئله داشته باشند .

البته نمایندگان محترم چند ماه پیش مکاتباتی منبی بر تامین بودجه پروژه سد گرمی چای در سایت ها گذاشتن که موفق به این امر شده اند ولی با گذشت چهار ماه هنوز هیچ گونه حرکتی که نشان از شروع و استارت دوباره فعالیت این پروژه باشد وجود ندارد و یا نخواهد داشت چون کارگاهی که 3 سال تعطیل باشد و بخواهد دوباره شروع بکار کند نیاز به تجهیز و تعمیر تاسیسات کارگاه  دارد و این کار یعنی تجهیز کارگاه خودش یک ماه طول میکشد و با توجه به این که الان خرداد ماه میباشد بر فرض اگر از اول تیر شروع به تجهیز کنند کارگاه تازه از اول مرداد ماه شروع میشه .

با توجه به شرایط آب و هوایی منطقه ما این پروژه میتواند تا پایان مهر ماه ویا حداکثر تا پایان آبان ماه کار خود را ادامه دهد  .

حال باید دید که آیا طبق قولی که داده اند این پروژه تا پایان سال 94 به اتمام خواهد رسید ، خواهد رسید ؟

البته اگر فرضمان درست باشد و این پروژه بخواهد از اول تیر شروع بکار کند . با تشریف آوردن ریاست محترم جهموری به آذربایجان و وزیر محترم ورزش به شهرستان میانه انتظار می رفت که حداقل حرفی از این پروژه به میان بیاد ولی متاسفانه ...!!!!

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۱۱ ۰۷:۳۴

سلام ازمسئولین خواهش میکنیم بازدیدی سدگرمی چای میانه داشته باشند که دروضع بهرانی قرارگرفته بااین روال 10سال طول میکشد به بهرهبرداری برسد

۹۴/۳/۲ ۲۲:۲۷
اونكارهايكه بايدميكردنووظيفه شان بودنكردن!امادركارهاي بي ارزش مانندروبان بريدنوبجانهم انداختن هوادارشان سرمسايل بيخودباهم رقابتكردن! اقايان نماينده ومسولان شهرايايكيتون رفتين نزددولتمردان برااخذبودجه طرحاي عقبمانده شهر؟!كاريكه وكلاي سايرشهراكردن غيرازشما!فرق نماينده باطبل توخالي اينجاس!
۹۴/۳/۲ ۱۲:۰۶
ای بابا دلت خوشه داداش ، تا بوده همین بوده ...
۹۴/۳/۲ ۰۱:۲۸
فقط اون نیست. جاده چهارخطه میانه - سرچم کنارگذری شمالی 12 کیلومتر بیمارستان امام خمینی ووووو

اخبار روز