کد خبر: ۴۲۷۶۰
۷۱۳ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

ویژه برنامه های ماه مبارک رمضان در واحد میانه؛

کارگاه آموزشی آشنایی با تفسیر قرآن کریم (تفسیر سوره حدید)

۱۳۹۴/۴/۳
۱۰:۴۵

روابط عمومی: به مناسبت ماه مبارک رمضان، مظهر رحمت و مغفرت الهی در ملکوت اعلی و عالم علوی و ماه بهار قرآن، یک دوره کارگاه آموزشی آشنایی با تفسیر قرآن (تفسیر سوره حدید) به همت دفتر فرهنگ و با همکاری دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه برگزار می گردد.

صالح رحیمی رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد میانه با بیان این مطلب افزود: در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در خصوص گسترش فضای قرآن در جامعه و به منظور ارتقای سطح معرفت و دانش استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه فرهنگ و معارف آسمانی و ملکوتی کلام ا... مجید به ویژه آشنایی با تفسیر آیات و بهره مندی از زلال معارف و رهنمودهای و دستورات حیات بخش قرآن کریم در ماه مبارک رمضان برگزار می شود.

رحیمی گفت: امسال نیز چهارمین دوره طرح فرهنگی " رمضان بهار قرآن " در تمامی واحد های دانشگاهی و مراکز آموزشی اجرا می شود و کارگاه تفسیر این واحد دانشگاهی نیز همچون سال های گذشته، پس از نماز جماعت ظهر و عصر به مدت یک ساعت توسط حجت الاسلام حاج مهدی خزائی از روحانیون حوزه علمیه قم و آشنا به تفسیر قرآن صورت می گیرد.

رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد میانه در ادامه سخنان خود به مدت زمان این دوره اشاره کرد و گفت: مدت زمان آموزشی 16 ساعت کارگاه آشنایی با تفسیر سوره حدید بوده و در پایان دوره، گواهینامه شرکت در کارگاه توسط دفتر مطالعات و آموزش نیروی انسانی صادر خواهد شد.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز