کد خبر: ۴۲۸۰۷
۷۵۰ بازدید
۱۲ دیدگاه

قتلگاه میانه – بستان آباد ؟؟؟!!!!

۱۳۹۴/۴/۴
۱۲:۵۴

قتلگاه میانه بستان آباد ؟؟؟!!!!

 بنده مدت زیادی است که به اقتضای شغلم(رانندگی) مجبورم هر روز مسیر میانه به تبریز را رفت و آمد کنم، اما چیزی که همیشه مرا رنج می دهد، این است که چرا این طی مدت که  بیش از 37 سال از پیروزی انقلاب می گذرد هیچ یک از مسئولین کشوری، استانی و شهرستانی به این مسیر که روزگاری تنها مسیر ارتباطی استانهای آذربایجان بود کوچکترین اهمیتی نداده و نمی دهد؟؟؟! چرا فرمانداران میانه که  مجبور بودند و هستندکه این مسیر راطی کنند، فکری به حالش نکردن؟؟!! چرا نمایندگان گذشته و فعلی به این مسیر بی تفاوت بودند؟؟!! چرا اداره راه و شهرسازی در مسائل جزئی گیر کرده و به این شاهراه بی تفاوت است؟؟!! چراریش سفیدان و بزرگان و امام جمعه شهرمان پیگیر حل مشکلات این مسیر نیستند.(هرچند حاج آقا حامدی در چند خطبه از مشکلات این راه گفتن ... ولی کسی عمل نکرده)

حال که ازگذشته بگذریم واز آن عبرت بگیریم آیا بهتر نیست مسئولن شهر امام جمعه ،نمایندگان ،فرماندارویژه وبزرگان شهر فکری به حال این قتلگاه بکنند؟؟!! تاکی باید در مسائل جزئی شهر از تعویض تیر برق یک کوچه تا جابجایی یک کارمند در محل اداره اش و استخدام نیرو در این اداره و آن اداره و پیگیر حل تعداد ساعت تدریس یک معلم واستاد دانشگاه باشیم.... وهزاران مسائل جزئی که از گفتن آنها عرق شرم بر جبین انسان می نشیند.

ای کاش به جای این مسائل جزئی و وقت گذراندن کمی مشکلات این قتلگاه را جدی بگیریم، من مانده ام چرا وقتی زنده ایم کسی به فکرمان نیست؟؟!! باور کنید من یک انسانم و احساس می کنم برای برخی مسئولین شاید به اندازه یک گنجشک که پروازکنان به تریلی برخورد می کند و در جا می میرد، فرقی ندارم؟؟!! وبلکه کمتر هم هستم. اگه این طور نیست ....بفرمایید تو مدت برای این مسیر چه کردید؟؟!! بازم غیرت بستان آبادیها که مرتب در حال تعریض مسیر خود تا تبریز هستن و اداره راه  ما هم هر ده سال 500 متر عریض میکنه و با این حساب باید تا چند دهه دیگه صبر کنیم و چندین نفر از عزیزان در این را جان خود را از دست بدهند تا این را تعریض و مشکلاتش حل شود.

از مشکلات عمده این را:

  • کم عرضی جاده
  • نداشتن حاشیه وگاردریل مخصوصا در کنار پلهای کوچک
  • روشنایی نداشتن تونل 4 و مشکلات روشنایی تونل  3 و 2
  • نداشتن رنگ در کناره های جاده (خط وسط چند روزه رنگ شده)
  • تردد ماشینهای سنگین با سرعت زیاد و بی اعتنا به سواریها
  • ...
  • دوستان لطفا اگر چیزی از قلم افتاده اضافه کنند.

ضمنا بنده در این ماه مقدس قسم می خورم اگرکوچکترین مشکلی برای من  وماشین بنده در این مسیر پیش بیاد در روز قیامت که روز حساب وکتابه مقصرین و کوتاهی کنندگان را به هیچ عنوان حلال نخواهم کرد... به امید نظر مسئولین و حل این مشکل بزرگ

والسلام

از صاحبان قلم آقای حسن زاده  و آقای نایبی هم استدعا دارم در این خصوص پیگیریهای لازم را انجام دهند.   باور کنید رسیدگی به مشکلات مردم ثواب دارد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۴/۶ ۰۹:۰۲
اينارو واسه كي ميكين واسه نماينده ها ٍبابا به فكر راي تو هستن برن مجلس وسلام
۹۴/۴/۶ ۰۰:۵۵
بجز میانه همه شهرهای استان یا بزرگراه دارند یا در حال احداث اند
۹۴/۴/۶ ۰۰:۵۳
[quote name="سعید مهرورز"] ای بابا کجای کارید عزیزان اگه یه سری به دیگر شهرهای استان بزنید میبینید که میانه چقدر از اونها عقب افتاده اکثر شهرهای استان دارن زیرگذر روگذر احداث می کنند اون هم با چه عظمتی اونوقت تو شهر ما می یان از کانال به عنوان زیرگذر ماشین و انسان (مشترک) استفاده میکنند باز خدا رحمت کنه اونایی رو که چندین و چند سال پیش این کانالها رو درست کردند وگرنه معلوم نبود شهرداری محترم میخواست چیکار کنه [/quote] مراغه یک روگذر مورد استفاده و دو روگذر در حال احداث بناب دو روگذر در حال احداث مرند دو روگذر در حال احداث و یک زیرگذر در حال احداث و....
۹۴/۴/۵ ۱۸:۰۶
ای بابا کجای کارید عزیزان اگه یه سری به دیگر شهرهای استان بزنید میبینید که میانه چقدر از اونها عقب افتاده اکثر شهرهای استان دارن زیرگذر روگذر احداث می کنند اون هم با چه عظمتی اونوقت تو شهر ما می یان از کانال به عنوان زیرگذر ماشین و انسان (مشترک) استفاده میکنند باز خدا رحمت کنه اونایی رو که چندین و چند سال پیش این کانالها رو درست کردند وگرنه معلوم نبود شهرداری محترم میخواست چیکار کنه
۹۴/۴/۵ ۱۱:۵۱
خدا حفظ کند حاج سید سجاد حججی را که بانی فولاد میانه بودند بعد از ایشان هر شخصی نماینده میانه بوده فقط اومده و رفته و میانه پل ترقی شده
۹۴/۴/۵ ۰۳:۲۲
سوال من این است تمام شهرستانهای اذربایجان شرقی اتوبان دارند یا در حال احداث است بجزمیانه درحالی که بزرگترین شهرستان استان ازلحاظ وسعت وچهارمین شهرپرجمعیت استان نیزمیباشد
۹۴/۴/۵ ۰۱:۱۶
آقای راننده دراین مسیر با وجود تلفات و خسارات که سالهاست متحمل شده ایم خصوصا خیانت اتوبان و... ولی متاسفانه برخیها ساکت وخاموش مانده گویی مثل اینکه مهر خاموشی بر لبانشان زده شده؟! ولی برای جشن تولد که خصوصا برای بچه ها میگیرند وسایرمسایل کم اهمیت دهها کامنت و گداشته و وقت ارزشمند مردم را گرفته و شروع به تعریف و تمجید وچاپلوسی همدیگر میکنند! البته در این دیار که شباهت بسیاری به کوفه دارد با نزدیکی ایام انتخابات شاهد اینگونه حرکات خواهیم بودو.... خدا همه مان را عاقبت بخیر بکند!
۹۴/۴/۴ ۲۲:۵۵
انصافا اين قسمت را خيلي خوب نوشتي:((من مانده ام چرا وقتی زنده ایم کسی به فکرمان نیست؟؟!! باور کنید من یک انسانم و احساس می کنم برای برخی مسئولین شاید به اندازه یک گنجشک که پروازکنان به تریلی برخورد می کند و در جا می میرد، فرقی ندارم؟؟!! ))
۹۴/۴/۴ ۲۲:۲۶
جان انسانها مهم نیست .مردم هنگام انتخابات به حساب می آیند
۹۴/۴/۴ ۲۲:۱۵
اولامقصرندادن بودجه تبريزياي بسيارحسودعقده اي هستنكه هروقت بودجه اي ازتهران براميانه ميادتوهواميبرنش وحاضرن خيابوناشونوطلاكاري كنن ولي مردم ميانه دربدبختي باشن!وان اتوبان كذايروراانداختن تاميانه عقببماندومانع عبوراتوبوساازميانه ميشن!درحاليكه بلحاظ بعدمسافت فرقينداردوراه فعلي خوب تعميرميشدبدليل طراحي خوب توسط خارجيا،بهترازاتوبان بدساختشان بود!ثانيامردمونماينده هام مقصرنكه اندك بودجه روبجاي شهرميبرن كوره دهاتيكه كشش ان امكاناتوندارد!
۹۴/۴/۴ ۱۷:۴۵
با سلام و تشکرازجنابعالی که مشکل چندین ساله شهرستان مظلوم و بی صاحب را مطرح نمودید!متاسفانه سالهاست در این مسیر وحشتناک شاهد قتل عام بسیاری ازهمشهریان عزیزمان راهستیم! متاسفانه این مشکل را چندین بار خدا شاهد است به برخی از آقایان کذاب و ساده لوح خواب آلود عرض کردیم ولی متاسفانه گوششان بدهکارنبود؟
۹۴/۴/۴ ۱۷:۲۶
جناب راننده زحمت کش.درشهرستان مادرحال حاضربه خاطرانتخابات اسفند ماه روستاها .راههای روستایی .آموزش پرورش .بهداشت درمان و...چون مشتری زیادی داردتوبورس هستند .خدانبخشدکسانی راکه سالهای قبل میتوانستند کارهای زیادی بکنند ولی نکردندنه اینکه نتوانستند.خدا رحمت کندامام عزیزمان راکه مردم راولی نعمت خواندورهبرمان حضرت آقاراحفظ نمایدبه احترام این ماه مبارک.آمین یاربالعالمین.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز