کد خبر: ۴۳۱۹
۹۶۳ بازدید
۰ دیدگاه

برجستگی فعالیتهای علمی دانشگاههای میانه در سطح استان

۹۰/۶/۲۸
۱۶:۱۵

فرماندار شهرستان میانه  با بیان برجستگی فعالیتهای علمی دانشگاههای میانه در سطح استان اظهار امیدواری کرد که دانشکده فنی مهندسی میانه نیز بتواند در کنار دیگر دانشگاههای شهرستان به برجستگی علمی دست یابد.

 تقی خلفاپور در نشست آغاز به کار دانشکده فنی مهندسی میانه وابسته به دانشگاه سراسری تبریز با آرزوی توفیق برای آقای کاملی به عنوان اولین رییس انتخابی این مجموعه علمی ازمسئولین سایر ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا یاریگر مجموعه های جدیدالاحداث خصوصا مراکز علمی بوده و با برنامه ریزی صحیح در حرکت اولیه موجبات رضایت دانشجویان ، هیئت علمی ، کادر دانشکده میانه و دانشگاه تبریز و رضایت خدا را فراهم آوردند تا شان و منزلت علمی شهرستان حفظ شود.
وی در ادامه افزود: از رییس دانشکده انتظار می رود تا با جدیت در اداره امور این مرکز علمی و مدیریت صحیح مجموعه ، دانشجویان و کادر آموزشی به فعالتر کردن این دانشکده و تبدیل شدن آن به دانشگاه کمک کرده و موجبات استقلال این دانشکده را البته با یاری سایر نهادها و ارگانها فراهم آورند.
خلفاپور در پایان با تبریک فرارسیدن هفته دفاع مقدس و گرامیداشت یادو خاطره شهدای نظام و هشت سال دفاع مقدس گفت: به برکت خون پاک این شهداست که ارزشهای اسلامی می رود تا نقش جهانی یافته و اسلام ناب محمدی بر سطح تمام عالم گسترده شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز