کد خبر: ۴۳۲۷
۸۵۱ بازدید
۰ دیدگاه

فرماندار ميانه:

منافع عموم مقدم بر منافع فردی است

۱۳۹۰/۶/۳۰
۰۰:۱۳

فرماندارشهرستان میانه در مساله ورود تریلرها در سطح شهر گفت: در جایی که منافع عموم مطرح است منافع فردی هیچ جایگاهی نداشته و  باید برای سلامت جان مردم از ورود آنها به سطح شهر جلوگیری کرد.

تقی خلفاپور در نشست کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان میانه با انتقاد از وضیعت پسماندهای روستایی و شهری و دفن آنها در محلهای نامناسب انتقاد کرد و گفت: در شهرمیانه و برخی روستاهای اطراف جاده ، وجود پسماندها منظره ناخوشایندی بوجود آورده وآلودگی و دود ناشی از سوختن آنها نیزسلامت مردم را به خطر انداخته است.
تقی خلفاپور با تاکید بر جمع آوری و انتقال پسماند های روستایی و شهری و دفن آنها در محل مناسب از سوی جلیل خرده فروش بعنوان سرپرست شهرداری  تاکید کرد که شهرداری صاحب اختیار بوده و دارای امکانات لازم است پس هرچه سریعتر باید مشکل محل کنونی دفن زباله حل شود.
وی با اشاره به اینکه مدیریت اجرای پسماندها در روستاها بر عهده بخشداری و دهیاریهاست از بخشداران خواست برای رسیدگی به این موضوع همه امکانات بخش را بسیج کنند.
رییس کار گروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان تاکید کرد که اگر مسائل بهداشتی جامعه و امنیت جان مردم  از سوی عده ای به خطر افتد به هر طریق لازم با آنها برخورد شده وضروری است تا دادستان نیز بعنوان مدعی العموم با موضوع برخورد کند.
فرماندار شهرستان میانه همچنین خواستار رفع مشکل فاضلاب و موشهای پراکنده شده در سطح شهر گردیده و با اشاره به شیوع بیماری التور و وبا در بعضی از نقاط کشور بر آمادگی شبکه بهداشت و درمان میانه تاکید کرد ه گفت: باید با پیشگیریهای لازم از ورود این بیماریهای خطرناک به شهرستان جلوگیری بعمل آورد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز