کد خبر: ۴۳۳۲
۱۶۲۱ بازدید
۱ دیدگاه

چهره پارک جنګلی میانه تغییر می کند

۱۳۹۰/۶/۳۰
۲۰:۳۱

سرپرست شهرداری میانه در بازدید از مراحل اجرای طرح ساماندهی پارک جنګلی ګفت: هم اکنون عملیات بهینه سازی و ساماندهی پارک جنګلی با احداث دیواره سنګی حایل میان جاده ترانزیت و ضلع جنوبی پارک و همچنین احداث راه های دسترسی در قسمت های مختلف این پارک به سرعت در حال انجام است و با اتمام این عملیات وضعیت عمرانی و امکاناات رفاهی و تفریحی پارک جنګلی دګرګون خواهد شد.

خرده فروش با اشاره به طرح های مورد نظر برای بهینه سازی پارک جنګلی هدف از اجرای این طرح را مناسب سازی قسمتی از پارک جهت استفاده خانواده ها و مسافران عنوان کرد و افزود: نصب سیستم های روشنایی با فناوری انرژی خورشیدی، احداث سرویس بهداشتی در نقطه ای مناسب برای استفاده خانواده ها، احداث پله سنګی با طرحی زیبا و شکیل، ساخت آلاچیق به تعداد زیاد، احداث چادرګاه برای استفاده مسافران، احداث واحدهای عرضه کننده خدمات تفریحی و رفاهی، نصب نیمکت و سایر وسایل مبلمان پارکی از برنامه های مورد نظر برای ساماندهی و مناسب سازی قسمتی از پارک جنګلی برای استفاده خانواده ها و مسافران عبوری می باشد که هم اکنون ۵۰ درصد از این برنامه ها شکل اجرا به خود ګرفته است.
ګفتنی است با اجرای این طرح بخشی از پارک به مساحت تقریبی ۴ هکتار جهت استفاده خانواده ها و مسافران عبوری اختصاص داده می شود.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۶/۳۱ ۰۵:۱۸
ظاهراً اين بحث كه آقاي خرده فروش تاريخ دان مي خواهد شهردار هم بشود درست است. آخه سرپرست رو چي به اين افتتاحيه ها و پروژه هاي عجولانه در يك هفته؟؟!!!

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز