کد خبر: ۴۵۸۶
۱۰۴۰ بازدید
۱ دیدگاه

از سوی مسئولان سازمان هواپیمایی کشور کاپیتان شهبازی ، بی تقصیر شناخته شد

۱۳۹۰/۸/۹
۲۰:۴۹

خلبان فرود بدون چرخ بوئینگ ۷۲۷، از سوی مسئولان سازمان هواپیمایی کشور در سانحه اخیر، بی تقصیر شناخته شد و به کار خود بازگشت

هوشنگ شهبازی، خلبان ۵۵ ساله ای که توانسته بود هواپیمای ۳۵ ساله بوئینگ ۷۲۷ را بدون چرخ روی باند مهرآباد بنشاند، از دیروز جمعه، به کابین پرواز بازگشت.
طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشوری وی و سایر کادر پروازی باید تا زمانی که تحقیقات انجام می شد و عدم مقصر بودنشان در سانحه باز نشدن چرخ دماغه پرواز ۷۴۳ مسکو به تهران احراز می شد، منتظر می ماندند و حق پرواز نداشتند.
امید شهبازی، فرزند وی، در گفتگو با خبرآنلاین تاکید کرد با توجه به تحقیقاتی که انجام شده بود، کاپیتان شهبازی، بی تقصیر تشخیص داده شد و از دیروز به کابین پرواز بازگشت.
این خلبان اهل شهر میانه، در مصاحبه با خبرآنلاین گفته بود هنوز به دلیل فرود ماهرانه بدون چرخ که در آن، خون از بینی کسی نیامد، مورد تشویق قرار نگرفته است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۸/۱۰ ۱۴:۱۷
خلبان جون کجای کاری بابا بی خیال یک موقع گله مله نکنی همین برگشت به کارت هم معلقت می کنند این همه با چرخ آوردی پایین مگه کسی تشویقتون کرده که انتظار دارین با یک بار بدون چرخ پایین اومدن تشویقتون کنند (ببخشید)

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز