کد خبر: ۴۶۸۷
۱۴۲۶ بازدید
۵ دیدگاه

یک تبریک و 2 خبر از مهندس حاجی اصغری

۹۰/۸/۲۷
۲۱:۲۵

 

 

پيام تبريك مهندس سید محمد رضا حاجی اصغری به مناسبت عيد سعيد غدير خم

الحمدلله الذي جعلنا من المتمسكين بولايه اميرالمومنين والائمه المعصومين عليهم السلام:


فرا رسيدن 18 ذي الحجه عيد سعيد غدير خم ، بزرگترين عيد امت پيامبر ، عيد ولايت و امامت عيد جانشيني حضرت علي(ع) يگانه موجودي كه شايسته ترين فرد جهت جانشيني آن بزرگوار از طرف خداوند انتخاب مي گردد بر همگان مباركباد.


چه نيكوست پيروي كردن و تبعيت از بزرگ مردي كه از جانب حضرت رسول و به دستور خداوند متعال به اين مقام رسيده است. ما بايد همواره ايشان را الگو و اسوه خود در عرصه كار و تلاش قرار دهيم تا بدينوسيله قله هاي ترقي و پيشرفت را يكي پس از ديگري فتح كرده و موجبات خودكفايي اين مرزوبوم را فراهم آوريم.


در پايان ، اين عيد سعيد غدير خم را خدمت همه مردم شریف میانه تبريك عرض نموده ، توفيق روزافزون شما را از درگاه ايزد منان خواستارم.

سید محمد رضا حاجی اصغری

24/08/1390

خبر اول : دولت مکلف به تدوین برنامه راهبردی حفاظت از دریاچه‌ها و تالاب‌ها شد

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس گفت: در جلسه کمیسیون برای عدم تبعیض میان دریاچه ارومیه با سایر دریاچه‌های کشور، طرح نجات دریاچه ارومیه به طرح حفاظت از دریاچه‌ها و تالاب‌ها و رودخانه‌های کل کشور، تغییر نام داد.

نماینده مجلس تصریح کرد: به علت حساسیت‌های فراوانی که دریاچه ارومیه در محافل عمومی ایجاد کرده بود کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس برای برطرف کردن بحران از این دریاچه آن را در دستور کار خود قرار داد.

عضو مجلس شورای اسلامی افزود: به علت برداشت‌های نادرست و ایجاد ابهام درباره تبعیض گذاشتن بین دریاچه ارومیه و سایر دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور، نام طرح نجات دریاچه ارومیه به طرح حفاظت از دریاچه‌ها و تالاب‌ها و رودخانه‌های کل کشور تغییر پیدا کرد.

وی با بیان این که در نشست کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، دولت مکلف به تعیین برنامه‌ای راهبردی درباره حفاظت از دریاچه‌ها و تالاب‌ها شد، ادامه داد: با تبیین و تأیید این برنامه راهبردی، از این پس هر اقدامی در خصوص دریاچه‌ها و تالاب‌های کشور در راستای اجرای این برنامه خواهد بود.

 خبر دوم : خودکفا که نشدیم، دست‌کم واردات مناسبی داشته باشیم

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس، با انتقاد از بی‌توجهی دولت در خودکفایی تولید گوشت قرمز در کشور گفت: حال که به علت بی‌توجهی‌های دولت به یکی از بزرگترین واردکننده‌های گوشت در دنیا تبدیل شده‌ایم، با اعمال سیاست‌های صحیح وارداتی گوشت با کیفیت و ارزان در اختیار مردم قرار دهیم.

اگرچه وظیفه دولت در چارچوب برنامه پنجم توسعه خودکفایی کشور در تولید گوشت قرمز است، ولی تا به امروز فعالیت چشمگیری در این زمینه انجام نشده است.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: هم‌اکنون بخش چشمگیری از نیاز کشور از واردات تأمین می‌شود که درباره میزان واردات و کشورهایی که از آنها گوشت وارد می‌شود، حرف‌وحدیث‌هایی مطرح است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۸/۲۸ ۰۶:۴۷
مرسي مهندس جان ، لطف داري
۹۰/۸/۲۷ ۱۶:۳۵
بااین حرفهاوتوضیحات مهندس باید بگویم ما هم فرا رسیدن ایام انتخابات را تبریک می گوییم.
۹۰/۸/۲۷ ۱۶:۰۱
مرسی
۹۰/۸/۲۷ ۱۶:۰۱
مرسی ، مهندس دوستت داریم کارت درسته

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز