کد خبر: ۴۷۳۷
۱۶۰۵ بازدید
۱ دیدگاه

کرسی آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد واحد میانه

۹۰/۹/۵
۱۷:۲۶

 

 

 

به همت دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و به مناسبت هفته بسیج، مراسم سخنرانی با موضوع " کرسی آزاد اندیشی " با حضور دانشجویان، اساتید و مسئولین دانشگاه در سالن اجتماعات واحد برگزار شد.

در ابتدای مراسم دکتر جلیل اجلی معاون آموزشی واحد میانه، بسیج را مظهر خود باوری، ولایتمداری و بیداری اسلامی در جامعه کنونی مسلمانان دانست و گفت: بسیج رسالتهای مختلفی را بعد از پیروزی انقلاب اسلامی بر عهده گرفت و الان نیز در دهه چهارم بعد از انقلاب، حول محور ولایت فقیه در امن ترین و راحت ترین زمان ممکن برای انجام فعالیت های زیستی، علمی و بشری به سر میبرد.

سپس فرمانده ناحیه مقاوت بسیج میانه در مورد پیام شهدا خاطر نشان کرد: پیام شهیدان برای ما اینست که از مظلومان و محرومان طرفداری کنیم و خدمتگزار آنها باشیم. تزکیه نفس نموده و راه و روش ائمه اطهار را انتخاب کرده و بر مادیات دنیوی و همچنین پست و مقام در این دنیا دل نبندیم، و تمام اعمال و رفتارمان به خاطر رضایت پروردگار باشد.

سرهنگ احمدزاده در ادامه افزود: این روحیه شهادت طلبی و از جان گذشتگی بسیجیان است که امنیت جامعه ما را تضمین می کند. این روحیه ایثار و فداکاریهاست که باعث شده است که امروز کشور ما علیرغم توطئه های دشمنان داخلی و خارجی، تحمیل 8 سال جنگ بر علیه ایران، تحریمهای اقتصادی و سیاسی، تهاجم فرهنگی، به کارگیری تمام امکانات سخت و نرم استکبار جهانی به یکی از باثبات ترین و قدرتمندترین کشور منطقه تبدیل شده است و همه اینها در سایه روحیه بسیج و تفکر بسیجی است.

وی در پایان توصیه هایی در مورد مطالعه بیشتر وصیت نامه و زندگینامه شهدا، مقام و منزلت آنها به دانشجویان نمود.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۹/۵ ۱۳:۵۴
جای خالی رییس دانشگاه !!!!!!!!!!!!

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز