کد خبر: ۴۷۶۱
۸۹۰ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

برگزاری نشست سیاسی در دانشگاه آزاد واحد میانه

۱۳۹۰/۹/۸
۲۳:۳۳

 

 

 

به همت دفتر بسیج کارمندی شهید چمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، مراسم نشست سیاسی و سخنرانی با حضور معاون سیاسی امنیتی فرمانداری، جمعی از دانشجویان، اساتید، کارکنان و مسئولین واحد در سالن اجتماعات دانشگاه برگزار شد.

باقری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری میانه در ابتدای سخنان خود در مورد ماه محرم گفت: ما باید با تأسی از زندگانی حضرت ابا عبدا... الحسین(ع) درس و عبرت گرفته و تأثیرات آن منشاء خیر و نیکی برای ما باشد.

وی با تأکید بر اینکه عنوان بسیج میرود نه تنهادر کشور بلکه در آینده ای نزدیک جهانی خواهد شد اذعان داشت: بسیج با روحیه بسیجی که دارد، گامهای بزرگی را در زمینه های علمی، فرهنگی و ... برداشته و آن را به جهانیان ثابت کرده است.

باقری در مورد تعبیر ونگرش کشور آمریکا نسبت جهان امروز بیان کرد: تعبیر کشور آمریکا نسبت به جهان امروز اینست که این دنیا بایستی به یک دهکده تبدیل شود و ما باید کدخدا و ارباب آن باشیم. و این کشور در حال حاضر می خواهد این برنامه را پیاده کند و ادامه هم دارد.

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری نسبت به واکنش بسیج به این عمل استکبار جهانی اظهار داشت: بسیج باید در مقابل این روحیه استکبار و با تأسی از فرمان صریح قرآن و دین مبین اسلام، و اگر قرار بر این باشد که این دین، آخرین و تکمیل ترین دین است و دین دیگری نخواهد آمد، بایستی نسبت به تمامی این مسائل آمادگی داشته و به مردم آگاهی، شناخت و بصیرت ببخشد.

باقری در پایان در مورد تعابیر دیگر آمریکا تصریح کرد: دومین تعبیر و تعریف آمریکا اینست که نبض اقتصاد جهان بایستی در دست ما (کدخدا) باشد. چون خودرا از لحاظ علمی غنی دانسته و تنها می خواهند نگرش کدخدامنشی حفظ شود. و سومین تعریف استکبار تولید و فروش تسلیحات نظامی می باشد.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز