کد خبر: ۴۹۷۴۶
۵۴۲ بازدید
۶ دیدگاه

پرونده منطقه ویژه اقتصادی میانه کجاست؟!

۹۴/۸/۶
۰۱:۱۷

این روزها دولت محترم طی جلسات مکرر و هفتگی تصویب مناطق آزاد تجاری و مناطق ویژه اقتصادی را اعلام می کند از منطقه آزاد اردبیل که یک ماه از تصویب آن می گذرد تا منطقه آزاد سیستان و مریوان - بانه که امروز تصویب شد در این میان از میانه که در نقشه ایران بزرگ نام ونشانی از آن نیست خبری نیست میانه ای که در تدوین سند توسعه و تدبیر دولت باتدبیر سخن از آن رفته و مهر تایید بر تبدیل به منطقه ویژه اقتصادی آن زده شده است. پس چرا بزرگان شهر : فرماندار و نمایندگان آستین بالا نمی زنند ؟ آیا منتظرند تا همسایه غربی ما ،هشترود،به تصویب دولت برسد بعد اقدام کنند نماینده هشترود آقای شیری 10 روز پیش اعلام کرد پرونده منطقه ویژه اقتصادی هشترود روی میز دولت است.حال سوال اینجاست برای ما ،میانه ی بزرگ ، پرونده و پوشه ای برای اینکار تشکیل ندادند یا کسی به فکر نهادن بر روی میز دوات نیست؟!

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۸/۷ ۰۱:۰۳

دوست عزیزمردم شهر های دیگر با چشم باز انتخاب می کنند ، ببخشید مثل یک سری از همشهریانمان نیستند که کورکورانه از کسانی که هیچ تلاشی برای پیشرفت و حل مشکلات این شهر نکرده اندطرفداری کنند وقتی هم از کار آقایان انتقاد می کنی به آدم هزاران تهمت افترا می زنند

۹۴/۸/۶ ۲۳:۰۴

الکی برا خودمون افتخار می کنیم که 2 تا نماینده داریم.

خیلی از شهرهایی که 20 سال پیش جلو میانه عددی نبودند با همین 1 دونه یا حتی نصف نماینده از ما جلو زدند مثل بناب و مرند و شبستر و ...

انشاالله سرسکند هم اگه منطقه آزاد بشه از ما جلو می زنه.

فعلا آقایان مشغول وعده وعید دادن و تخریب همدیگر هستند.

افسوس به حال ما....

۹۴/۸/۶ ۲۲:۵۹

خوب شد یاد کاندیداها انداختید.

یکی از شعارهای تبلیغاتشان میشه همین.

به خدا شهرمون خیلی بی صاحبه. امروز عصر از تبریز می آمدم میانه. به هر احدی التماس می کردی محل نمی ذاشت. آخر مجبور شدم بیام اتوبان پیاده شم.

آقایان میگن اتوبان طرح ملی بود و نمی تونستیم مسیرش رو عوض کنیم. حداقل می تونند تا اتوبوس برای موقع عصر در نظر بگیرند. تمام شهرهای کوچک تا 8 شب ماشین دارند ولی آخرین ماشین تبریز به میانه ساعت 4 بعد از ظهره.

۹۴/۸/۶ ۲۲:۰۴

فعلا زیر میزه تا روی میز

۹۴/۸/۶ ۱۹:۴۲

فعلا آقایان درگیرتبلیغات  انتخاباتی هستند

دوست عزیز آقایان به کدام وظایف خود در مورد شهر و منطقه میانه به درستی عمل کرده اند که دنبال اینکار باشند

۹۴/۸/۶ ۱۶:۱۱

حتما پوششو گم کردن آقایون مسئول

یا نه یه گوشه ای داره بره خودش خاک میخوره

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز