کد خبر: ۵۱۵۱
۷۱۸ بازدید
۰ دیدگاه

حاجی اصغری:

انتخابات ، کانون بصیرت و وحدت ملی

۹۰/۱۱/۳
۱۷:۲۴

 

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، مهندس سید محمد رضا حاجی اصغری در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: انتخابات مجلس شورای اسلامی مهم‌ترین رخداد سیاسی نظام در سال‌ جاری بوده و از حساسیت مهم و سرنوشت سازی برخوردار است.

وی افزود: اکنون که جبهه کفر مقابل ما صف‌آرایی کرده و ابزارهایی همچون تهدید، تحریم و ترور را علیه کشور اعمال می‌کند جا دارد مردم در انتخابات حضوری جدی داشته باشند.

حاجی اصغری با بیان اینکه ولایت ‌فقیه انتخابات را سالم و به سلامت به سرمنزل سعادت و کمال می‌رساند، بیان کرد: رهبری در هر زمانی که ببیند نظام مورد تهدید قرار می‌گیرد، ورود پیدا می‌کند و آثار و برکات زیادی بر جای می‌گذارد.

وی به فعالیت شورای ضدانقلاب خارج‌نشین برای کشاندن اعتراضات پس از انتخابات به خیابان‌ها برای ایجاد آشوب در جامعه اشاره کرد و گفت: ملت ایران همانطوریکه با رشد و بالندگی خود بر فتنه 88 اشراف کامل داشتند اکنون نیز در انتخابات با بصیرت سیاسی مشارکت حداکثری خواهند داشت.

وی اضافه کرد: انتخابات مجلس شورای اسلامی کانون بصیرت، سازندگی، پیوستگی، مشارکت، وحدت ملی و حضور مجدانه است.

 نماینده مردم میانه با بیان اینکه دشمنان روی شادی و خوشحالی را نخواهند دید، گفت: کسانی فکر می‌کنند می‌توانند به ملت ایران آسیب بزنند با مطالعه تاریخ خواهند دید که ملت ایران در طول تاریخ هیچگاه مغلوب دشمنان نشده و نخواهند شد.

عضو کمیسیون کشاورزی در ادامه گفت : کسانی که برای تحریم و تحت فشار قرار دادن ملت ایران تلاش می‌کنند بدانند که دشمنان مغلوب ملت ایران خواهند شد و در نهایت نامی از آنان در تاریخ باقی نمی‌ماند.

وی ایستادگی در برابر دشمنان را هدف اصلی ملت ایران برشمرد و گفت: آمریکا و صهیونیست بدانند هرگز نخواهند توانست ملت ایران را مغلوب کنند، در صورت تداوم این برنامه‌ها دیگر نامی از آمریکا در تاریخ باقی نخواهد ماند.

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز