کد خبر: ۵۲۰۴۰
۱۲۸۳ بازدید
۵ دیدگاه (۴ تایید شده)

معاونت برنامه ریزی وتوسعه شرکت ملی فولاد :

سال آینده شروع تست سرد واحد احیا فولاد میانه

۱۳۹۴/۹/۱۰
۲۳:۰۸

فولاد وتوسعه :معاونت برنامه ریزی وتوسعه شرکت ملی فولاد ایران اعلام کرد امسال واحد احیاء دو طرح فولادی به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگارما دراین گزارش آمده است :پیشرفت عملیات درشركت فولاد سفیددشت چهارمحال وبختیاری؛بصورت تجمعی احیا 94.40% ، فولادسازی 40.71% و پشتیبانی و جنبی 47.90% بوده است و در ماه مذكور مبلغ 30 میلیارد ریال توسط مشارك طرح (فولادمباركه) به طرح تزریق شده و پیش‌بینی می‌شود واحد احیاء این طرح درپایان سال جاری راه اندازی گردد.

بنابه این گزارش پیشرفت عملیات درشرکت صنعت فولاد شادگان ؛بصورت تجمعی احیا 87.16% ، فولادسازی 35.09% و پشتیبانی و جنبی 52.39% پیشرفت فیزیكی داشته و در ماه مذكور مبلغ 50 میلیارد ریال توسط مشارك طرح (فولادخوزستان) به طرح تزریق شده و پیش‌بینی می‌شود شروع تست سرد واحد احیاء این طرح، اواخر بهمن ماه سال جاری باشد.

درگزارش معاونت برنامه ریزی وتوسعه تصریح شده است :پیشرفت عملیات درشركت فولاد صنعت قائنات ؛ بصورت تجمعی احیا 80.5% ، فولادسازی 33.3% و پشتیبانی و جنبی 49% بوده است و پیش‌بینی می‌شود شروع تست سرد واحد احیاء این طرح، در سه ماهه اول سال آینده باشد.

در این گزارش آمده است پیشرفت عملیات درطرح فولاد میانه؛ بصورت تجمعی احیا 84.66%، فولادسازی 24.80% و پشتیبانی و جنبی 55.30% بوده است و در حال‌حاضر تحت مدیریت شركت ملی فولاد ایران بوده و پیش‌بینی می‌شود شروع تست سرد واحد احیاء این طرح، در سه ماهه اول سال آینده باشد.

بنابه این گزارش همچنین پیشرفت عملیات درشركت فولاد غدیر نی ریز؛بصورت تجمعی احیا 78.88% ، فولادسازی 22.76% و پشتیبانی و جنبی 47.31% پیشرفت فیزیكی  داشته و پیش‌بینی می‌شود شروع تست سرد  واحد احیاء این طرح اواخر خرداد سال نود و پنج باشد

درخاتمه این گزارش آمده است ؛پیشرفت عملیات درشركت پارس فولاد سبزوار بصورت تجمعی احیا 71.77% ، فولادسازی 8.42% و پشتیبانی و جنبی28.26% پیشرفت فیزیكی  داشته و در ماه مذكور مبلغ 92 میلیارد ریال توسط مشارك طرح (شركت فن آوری معدنی اپال كانی پارس) به طرح تزریق شده و و پیش‌بینی می‌شود شروع تست سرد واحد احیاء این طرح، اواخر تیر ماه سال نود و پنج باشد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۱۲ ۱۳:۲۱

گفته بودن که 90 درصد پیشرفت داشته ؟؟؟؟؟

اميدواريم با راه اندازي و بهره برداري از اين طرع عظيم ملي شاهد پيشرفت و توسعه در شهرستان باشيم

۹۴/۹/۱۱ ۱۱:۲۲

نمایندگان ما هم سرمایه گذار جذب می کنند شهرهای دیگر هم

کارخانه ریخته‌گری پیوسته و فولاد سهند در سال 92 با سرمایه‌گذاری خارجی (سرمایه‌گذار چینی) تاسیس و نسبت به اخذ جواز تاسیس در زمینه تولید شمش فولاد چدن اقدام کرد که با عملیاتی شدن موضوع، پروژه طی 18 ماه به بهره‌برداری رسید. با توجه به بررسی‌های فنی و مکان‌یابی انجام شده و با در نظر گرفتن مسائل زیست‌محیطی، تامین برق، آب و گاز مورد نیاز نهایتاً در بین مناطق پیشنهادی به سرمایه‌گذار این طرح، سرمایه‌گذاری طرح مذکور در 35 کیلومتری جاده زنجان به بیجار (شهرستان ایجرود) عملیاتی شد.

توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)،‌ طبق پیش بینی ها تا پایان سال جاری قرار است 10 طرح راه اندازی شوند ، آهن اسفنجی شادگان،‌ آهن اسفنجی چهار محال و بختیاری،‌ از طرح های هستند که امسال راه اندازی می شوند.

با پشتکاری که نمایندگان محترمان دارند این پروژه هم مثل پروژه های دیگر طول می کشد البته پروژه های مهم تر از اینها هم هست مثل درخواست قطار دو طبقه که فرصت به این پروژه ها نمی رسد

 

۹۴/۹/۱۰ ۲۳:۴۳

مددی ازت ممنونیم

اخبار روز