کد خبر: ۵۳۶۷
۱۲۶۶ بازدید
۲ دیدگاه

اعتراض شدیداستاندار ازعدم رسیدگی به مشکلات

۹۰/۱۲/۳
۱۴:۵۳

 

 

احمد علیرضابیگی در حاشیه افتتاح طرح‌های عمرانی و در بازدید از امکانات شهری میانه با ابراز نارضایتی از وضعیت نامناسب خیابان‌ها، فضای سبز و ترمینال مسافربری این شهر عنوان کرد: سهم میانه بیشتر از این‌هاست و شایسته نیست که چنین وضعیتی داشته باشد.

وی با انتقاد از مسئولان شهرستان میانه و شهرداری این شهر از آنها خواست به طور جدی حل مشکلات میانه را در دستور کار خود قرار دهند.

علیرضابیگی همچنین از معاون عمرانی خود خواست با توجه به اختلاف شهرداری و شورای شهر میانه که موجب نارضایتی مردم و عدم رسیدگی به وضعیت شهر میانه شده است، این موضوع را در دستور کار هیأت حل اختلاف استان قرار داده و برای آن چاره‌اندیشی کنند.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به افتتاح طرح‌های عمرانی شهرستان میانه عنوان کرد: این طرح‌ها نماد توجه دولت به همه نقاط کشور و برخاسته از تفکر دولت مبتنی بر توزیع عادلانه فرصت‌هاست.

وی احداث کنارگذر شمالی میانه را سبب کاهش تصادفات در سطح شهر و بهبود وضعیت ترافیک در این منطقه دانست و در مورد راه آهن میانه – تبریز هم گفت: در سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی به تبریز اعتبار خوبی برای این طرح تخصیص یافت که به این ترتیب شاهد بهره برداری از خط آهن میانه تا بستان آباد تا پایان سال آینده خواهیم بود.

علیرضابیگی در پاسخ به سوالی در خصوص امکان تحقق فرمانداری ویژه میانه گفت: این موضوع در دست کارشناسی است و در صورت فراهم شدن ساز و کارها محقق خواهد شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۰/۱۲/۷ ۰۷:۳۰
درپاسخ به نظرقبلي به استحضارمي رساند.فاصله ميانه تامركزاستان 170كيلومتراست نه 125
2-ميانه وسيع ترين شهراستان احتمالاًبعدازتبريزاست
3-تنهاازنظرجمعيتي شرايط ويژه فرمانداري رانداردولي دوشرايط آن برقراراست .
4-جهت يادآري عرض مي شودشهرستان مراغه تنهايكي ازشرايط مذكورراداشته وبه فرمانداري ويژه ارتقاء يافت.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز