کد خبر: ۵۴۱۷۸
۷۰۸ بازدید
۷ دیدگاه (۳ تایید شده)

بچه های گروه تئاتر صحنه دست مریزاد

۱۳۹۴/۱۱/۱
۲۱:۴۳

بچه های گروه تئاتر صحنه دست مریزاد.

شما که تمام جایزه ها را درو کردید.

باز هم به داوری هایم امیدوار شدم .

نه باز هم به داوری ها امیدوار شدم .

وقتی ذوق زده می شوم عنوان ها را نمی توانم انتخاب کنم . دلم می خواهد فقط عنوان ها را بنویسم . آخر چطور می توانی ذوق نکنی وقتی عده ای از کسانی که دوستشان داری...دارید...داریم... در یک میدان رقابت بسیار سخت با تمام ویژگی های منحصر به فردش که نیازی به واگویه اش نیست بتوانند 5 جایزه را درو کنند.

در اواخر مرداد ماه امسال بعد از دیدن آخرین اجرای نمایش تفکرات یک سنگ شکست خورده نوشته زهرا خدابنده به کارگردانی حسن عظیمی کاری از گروه تئاتر صحنه نوشتم: از چند سال پیش در شهرم اتفاق نادری به همت بلند عده ای جوان صادق و صمیمی و فهیم به وقوع پیوست که در نوع خود کم نظیر و بی نظیر بود در مرکز استان ها و حتی پایتخت با تمام امکانات و ادعا ها تئاتر از نفس افتاده و یا نفسش به شماره افتاده ولی یکشنبه های پرشکوه تئاتر شهر من به همت والای هنرمندانش همچنان دایر است هنرمندانی که میراث داران نیکی برای اسلاف تئاتر میانه بودند که مراتب قدر شناسی خود و همراهان دیگر را در نوشته تئاتر میانه هنوز نفس می کشد را تقدیمشان کرده ام .

تعدادی از پیش بینی هایم به وقوع پیوست : به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه ،اختتامیه 27مین جشنواره تئاتر استان آذربایجان شرقی با حضور دکتر مرادخانی معاون هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی در مجتمع سینمایی تبریز در مورخ 29/10/94 برگزار شد.

در این جشنواره نمایش تفکرات یک سنگ شکست خورده نوشته زهرا خدابنده به کارگردانی حسن عظیمی کاری از گروه تئاتر صحنه توانست 5 جایزه را از آن خود نماید.

1- هیات داوران جایزه اول بازیگری زن را به شادی امیری از شهرستان میانه بازیگر نمایش تفکرات یک سنگ شکست خورده اعطا کرد .

2- در نورپردازی جایزه اول طراحی نور به  حسن عظیمی برای  نمایش تفکرات یک سنگ شکست خورده از میانه اعطا شد.

3- در بخش نویسندگی جایزه دوم به زهرا خدابنده نویسنده نمایش تفکرات یک سنگ شکست خورده از میانه اعطا شد .

4- در بخش طراحی صحنه جایزه سوم طراحی مشترکاً به حسن عظیمی و مهدی پاک نژاد طراحان نمایش تفکرات یک سنگ شکست خورده از میانه اعطا شد .

5- همچنین در بخش کارگردانی از کارگردان نمایش تفکرات یک سنگ شکست خورده حسن عظیمی تقدیر بعمل آمد.

 

بچه های گروه تئاتر صحنه دست مریزاد. اگر جایزه دیگری هم بود حق شما بود ولی نمی شد زیرا با این محافل آشنایم و می دانم که بیش از اینها را نمی شد داد ولی مطمئن باشید شما جایزه خود را از مخاطبانتان گرفته اید. گام های بعدی را استوارتر بردارید...

 

ارادتمندتان م. رسولزاده

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۱۱/۳ ۰۱:۳۰

حتما ناداوری شده، وگرنه خود علی مقدم تنهایی 12 تا جایزه است!

۹۴/۱۱/۲ ۰۲:۴۲

ضمن تشکر از دوست و همکار گرامی جناب آقای رسولزاده، بنده نیز این موفقیت را به دوستان هنرمندم در گروه تئاتر صحنه تبریک گفته و آرزومند موفقیت های روزافزون برای این عزیزان هستم.

۹۴/۱۱/۲ ۰۱:۵۸

آفرین بر هنرمندان شهرمان که افتخار آفرینی کرده اند

اخبار روز