کد خبر: ۵۹۸۴
۱۹۵۸ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

نام شهدای نوجوان بر سردر مراکز کانون پرورش فکري

۱۳۹۱/۳/۸
۱۷:۴۹

 

 

دبیر روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: چهار مرکز فرهنگی، هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در آذربایجان شرقی به نام شهدای نوجوان دوران دفاع مقدس نام‌گذاری شد.
محسن حموله در مصاحبه با خبرنگار ما با اشاره به اینکه پارسال چند مرکز این کانون در تبریز به نام شهدای نوجوان نام گذاری شد، افزود: امسال نیز مراکز این کانون را در شهرهای ملکان ، کلیبر ، بستان‌آباد و مرکز شماره یک میانه در آذربایجان شرقی به ترتیب به نام quotation mark برادران شهید نادر و قادر خلیق quotation mark ، quotation mark شهید ایوب جعفری quotation mark ، quotation mark شهید حسین کیوانی quotation mark و quotation mark شهید پاکدل quotation mark نام‌گذاری کردیم .
وی هدف از این اقدام را زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا ، انتقال مفاهیم و ارزش‌های دوران دفاع مقدس و آشنا کردن کودکان و نوجوانان با فرهنگ ایثار و مقاومت اعلام کرد .
وی همچنین گفت: در این مراکز با برگزاری مراسمی سالروز آزادسازی خرمشهر گرامی داشته و نمایشگاهی از عکس‌های دوران دفاع مقدس نیز برپا شد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۳/۸ ۱۶:۴۳
سلام
http://vom.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=5977:1391-03-07-15-17-37&catid=2:1390-05-18-09-15-10&Itemid=18

اخبار روز