کد خبر: ۶۵۶۱۶
۶۷۰ بازدید
۶ دیدگاه

فتوشاپ خوب یا بد ... ؟؟؟

۹۵/۷/۲۵
۱۰:۱۶

دیروز در سایت صدای میانه خبری درج شد با عنوان "پس از مدت ها انتظار:انتصاب مربی تیم والیبال بزرگسالان میانه" که مایه خوشحالی ورزش دوستان میانه ای شد که یکی از ورزشهای محبوب و پرطرفدار شهرستان از رکود در آمده و دارای سرمربی کارآزموده گشته است. اما نویسنده محترم این خبر به جای درج عکس های واقعی از مربی انتخاب شده، اقدام به قراردادن عکسهای ویرایش شده، کرده است. هر چند عمل از ارزشهای حسن عربلو کم نمی کنه اما در عرصه خبر و خبررسانی کار شایسته ای نیست.

 

عکس قرار داده شده در صدای میانه

 

عکس واقعی

 

با کمی دقت می توان فهمید که عکس عربلو با عکس بازیکن شماره 15 تیم نوین کشاورز عوض شده و شماره پیراهن نیز از 15 به 17 تغییر کرده است.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۷/۲۵ ۱۴:۳۱

کسی در خوب بودن بازیکن خوش اخلاق و آینده دار کشورمان شک و تردیدی نداره و در متن خبر هم از ایشان به خوبی یاد شده و با آمدنشان والیبال میانه حتما متحول خواهد شد ولی خود شما هم با تخریب عکس یکی از بازیکنان نوین کشاورز و قرار دادند عکس عربلو به هر دو بازیکن توهین کردید. اگر عکس تیمی هم در این زمینه وجود نداشته باشه این عمل شما درست نبوده و این کار غیرحرفه ای, فریب افکار عمومی و به نوعی جعل تلقی می شود.
این کار را نمیشه ارزش نهادن به ورزشکار نامید و ممکنه صحت و درستی همه عکسها و مطالب زیر سوال بره.
راستی و درستی بهترین سرمایه است.

۹۵/۷/۲۵ ۱۳:۰۷

طی تحقیقات بعمل آمده با توجه به در دسترس نبودن عکس تیمی بازیکن با اخلاق والیبال لیگ برتر جناب عربلو در تیم نوین کشاورز دوستداران ایشان اقدام به این موضوع نموده اند و این عمل در جهت ارج نهادن به زحمات بی شائبه و سرسختانه در اوج نوجوانی وجوانی حسن عربلو در طی سالیان گذشته به ورزش کشور و بویژه میانه است .اما عمل ناشایست تخریب چهره های ورزشی به این طریق که اصطلاحاً طعنه زنی یا عیب جوئی است وعکس بعدی همان جمع و همان تیم می باشدکه به صورت تیمی البته با پوشش گرمکن  بوده است.این کارها به نظر بنده مسبب کناره گیری ارزش ها از ورزش شده وقصد احتمالی فرد گذارنده خبر فتوشاپ خوب یا بدبه نظر بنده حقیر مثبت تلقی نمی گردد چون بعد از مدتها تقاضا ایشان این سمت را تقبل نموده اند وپس از این خبر(فتوشاپ خوب یا بد) باید دید عکس العمل این مربی چه خواهد بود.امید وارم همه گی راه ارزش نهادن به ورزش کاران را بیاموزیم. آدرس عکس:

http://vom.ir/vollyball-player/posts/65580

۹۵/۷/۲۵ ۱۱:۰۹

لطفا اگر ممکن هست بیشتر توضیح داده شود که چرا این کارراانجام داده اند . ممنون

۹۵/۷/۲۵ ۱۰:۲۶

از بابت تایید این خبر دست شما درد نکنه.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز