کد خبر: ۶۶۲۲۹
۴۲۳ بازدید
۴ دیدگاه

قرارگاه خاتم الانبیا ساخت و تامین سرمایه راه آهن میانه اردبیل را بعهده گرفت

۹۵/۸/۹
۱۲:۲۷

پروژه راه‌آهن اردبیل- میانه توسط قرارگاه خاتم‌الانبیاء/ تکمیل پروژه نیازمند ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار است

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با بیان اینکه پروژه راه‌آهن اردبیل-میانه نیازمند حدود یک هزار میلیارد تومان اعتبار است، افزود: وزارت راه و شهرسازی موافقت خود را برای اجرا و ادامه پروژه راه‌آهن اردبیل میانه در صورت آمادگی قرارگاه خاتم‌الانبیا است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل، خلیل محبت‌خواه مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در نشست خبری با اصحاب رسانه و مطبوعات با اعلام این مطلب افزود: تکمیل راه‌آهن اردبیل میانه به عنوان یکی از پروژه‌های اساسی وزارت راه و شهرسازی به عنوان سه تا چهار راه‌آهن کشور مورد توجه قرار گرفته و تلاش بر این است تا با تأمین اعتبار مورد نیاز از محل فاینانس خارجی این پروژه به سرانجام برسد.

محبت خواه گفت: جلسه‌ای به همین منظور روز سه‌شنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی، برخی مسئولان کشوری، استاندار و نمایندگان اردبیل در مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی تکمیل پروژه اردبیل - میانه برگزار شد.

وی تصریح کرد: پروژه راه‌آهن اردبیل-میانه که بیش از ۱۰ سال است آغاز شده است نیازمند حدود یک هزار میلیارد تومان اعتبار است و نیازمند یک تصمیم کلی است که بتواند کارساز بوده و عملی شده تا این پروژه از رکود خارج شده و عملیات اجرایی و تکمیل آن با جدیت پیگیری شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل راه‌آهن اردبیل میانه را جزو پروژه‌های اولویت‌دار دولت و وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد و افزود: انتظار می‌رود هر چه سریع‌تر با تأمین اعتبار شاهد تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه ملی باشیم.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۸/۹ ۱۹:۳۶

من که دیدم این پروژه روحالاحالاهابه بهره برداری نمیرسه,قسمت سختش ازسمت میانه مونده,بهربرداری بشه هم پرازتونل وپل خواهدبودکه خطرناکه

۹۵/۸/۹ ۱۸:۵۵

این مدیرکل که داره استعفامیده,حاضرنیست ازتهران بیاداردبیل مقیم بشه.معاون عمرانی استانداراردبیل هم تبریزیه بخاطرشرکت درشورای شهرتبریزاستعفامیده,شنیده هاحاکی ازتغیراحتمالی استانداره.اینابه کنارنوبخت هم به هیچ عنوان حاضربه بودجه دهی به این پروژه نیست.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز