کد خبر: ۶۶۶۱۳
۱۷۴۰ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

ماجرای حضور حجت الاسلام شجونی در میانه +تصویر

۱۳۹۵/۸/۱۷
۱۶:۵۲

حجت الاسلام شجونی در میانه

عبدالرحیم اباذری

ضمن عرض تسلیت بمناسبت در گذشت روحانی مبارز حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ جعفر شجونی و تجلیل از مبارزات دوران ستمشاهی وی ، عکس تاریخی از ایشان را که مربوط به شهرستان میانه می شود تقدیم کاربران عزیز می کنم . ایشان در اوائل بعد از پیروزی انقلاب نماینده دوره اول مجلس شورای اسلامی از شهر کرج بود.

چنانکه روحانی مبارزشهرمان حجت السلام والمسلمین حاج سید سجاد حججی هم دراین دوره در مجلس حضور داشت و به خاطر سابقه مبارزاتی که این دو داشتند با هم آشنا بودند آقای حججی از وی دعوت کردند تا به شهرستان میانه آمده و از مناطق محروم این شهر وحومه دیدن کند.

آقای شجونی وارد میانه شد و در روز جمعه قبل از خطبه های نماز جمعه برای مردم سخنرانی کرد و از مناطق گوناگون شهر وحومه نیزبازدید نمود.

عکس فوق نماز جمعه شهر میانه به امامت حاج سید سجاد حججی را نشان می دهد که در آن از راست به چپ حجج الاسلام والمسلمین : جابری ، شجونی ، میرزا تقی حجتی ومرحوم میرزا محمد انصاری نیز دیده می شوند.
 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

مطالب مرتبط

نظر شما

۹۵/۸/۱۸ ۰۷:۳۵

از حضرت آقای اباذری کمال تشکر را داریم که با این عکس ها و نکته های تاریخی ما را با خود به آن دوران صداقت و پاکی میبرند و روح و جانمان را شستشو می دهند . دیدن این صحنه برای شخص بنده بسیار خاطره انگیز بود. متاسفانه امروز در اثر اختلافات و روی آوردن مردم ومسئولین به مادیات و قدرت و تنگ نظری این صفا و وفا و مهربانی ها از صحنه روزگار برچیده شده است و معلوم نیست به کجا می رویم.

اخبار روز