کد خبر: ۶۷۳۶۰
۵۵۹ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

تماشای فیلم در تنها سینمای میانه در سرمای زیر صفر درجه

۱۳۹۵/۹/۶
۱۰:۲۷

دیروز بعد از مدتها به اتفاق دخترم رفتم سینما برای تماشای فیلم سیانور. به غیر از من و دخترم کسی در سینمای کوچک شهرمان نبود و مدیریت سینما شوفازها را بسته بود و در جواب اینکه هوای داخل سینما از بیرون سردتر است، گفتند: برای کمتر از ده نفر نمی صرفد که شوفاز روشن کنیم!!!!!!!!! 

متاسفانه به واسطه علاقه ای که به سینما داریم در هوای نزدیک به صفر درجه فیلم را دیدیم. خواستم اینو اعلام کنم کسانی که به سینمای میانه می روند با خودشان پتو و لباس گرم داشته باشند چون کسی به فکر سلامت آنها نیست.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۹/۷ ۱۴:۵۷

متاسفانه یک عده به اشتباه فکر میکنند تاریخ سینما تمام شده و مردم فیلمها رو در خانه میبینند پس در شهرهای بزرگ چرا آمار بلیط فروشی در سینماها بالاست؟

اولا مسؤلان باید به فکر ایجاد سینما در مرکز شهر مثل میدان آزادی یا میدان معلم یا جایی که همگان به راحتی دسترسی داشته باشند، دوما امکانات به روز سینمایی در کشور(صندلی،صدای دیجیتال و...)و همچنین فیلم های جدید را همزمان با تهران و شهرهای بزرگ پخش کنند.اگر موارد فوق در شهر موجود باشد همشهریان استقبال بیشتری میکنند و کسب و کار سینماها در میانه خیلی رونق میگیرد،ولی متاسفانه مسؤلان به این موارد و پر کردن فراغت و ایجاد روحیه همشهریان توجهی نمیکنند.

اخبار روز