کد خبر: ۶۸۹۱۰
۱۳۲۴ بازدید
۳۹ دیدگاه

آقای دکتر! خودشیفتگی بس نیست؟!

۹۵/۱۰/۲۱
۲۱:۴۴

پایگاه خبری قافلان سسی به بهانه جوابیه های متعدد ولی بی اثر قلم به دستان بی سواد علیه مطالب قافلان نوشت: "آقای دکتر! خودشیفتگی بس نیست؟!"

چند روز پیش فایلی را دیدم که حاوی مجادلات یکی از نمایندگان محترم با آقای فرماندار در یک جلسه عمومی (کمیته برنامه ریزی) بود.

مختصر اطلاعاتی از حواشی آن در فضای مجازی دریافت کرده بودم؛ حساس شده و دو سه بار متن فایل را مرور کردم.

آنچه از توضیحات فرماندار دستگیرم شد، مطالبی در چارچوب اعتبارات و نحوه جذب آن، مشکلات موجود شهرستان، راههای رفع آن و آمادگی برای همکاری با آقای نماینده بود.

ولی متاسفانه آنچه که نماینده محترم بیان نموده اند، مطالب احساسی توام با تکبر و منیت است و حاکی از عدم آشنایی ایشان به جایگاه فرماندار و و وظایف و اختیارات نمایندگی است.

منیت، خودبزرگ بینی و خودشیفتگی در اکثر صحبت های ایشان موج می زند! از تحقیر و توهین به نمایندگان پیشین و نمایندگان سایر شهرستان ها ابائی ندارد! خود را محور مجمع نمایندگان استان معرفی می کند و با کوچک کردن دیگران سعی در بزرگ جلوه دادن خود دارد و افتخارش این است که در طول 7 ماه، با یک وزیر ملاقات داشته و نمایندگان سایر استان ها این توفیق را نداشته اند در حالیکه نمایندگان استان های دیگر به نحو احسن، هم ملاقات های متعدد با وزرا را دارند و هم نتیجه ملموس و قابل توجهی برای شهرستان خود به دست آورده اند.

خود را متخلق به تمام ارزش ها معرفی می کند و قس علی هذا ...

اینک به فرازهایی از فرمایشات ایشان نظری افکنده و توضیحاتی ارائه می کنیم:

در مورد نمایندگان پیشین و نمایندگان سایر شهرستان ها می فرمایند: " نماینده تو حسینی بود، نمی خواهم غیبت کنم، من اصلاً اهل غیبت نیستم، همه مرا می شناسند، آقای فلانی و یا آقای فلان کس در فلان شهرستان که دوست من هست، نماینده ای که در حد فرمند باشد نیست. "

براستی آقای فرمند، چرا و بر چه اساس و شاخص هایی خود را بالاتر از نمایندگان قبلی و نمایندگان سایر شهرستان ها می داند؟ آیا این نوعی خودشیفتگی، تکبر و توهم نیست؟ تا آنجا که بنده اطلاع دارم، آقای حسینی سال گذشته یک دستگاه سی تی اسکن و حدود 10 میلیارد تومان اعتبار برای پروژه های عمرانی شهرستان میانه شخصاً زحمت کشید و آورد و آقای فرمند اگر حتی ریالی توانسته اند بیاورند اعلام کنند؛ از آن گذشته معمولاً انسان های بزرگ، حتی اگر بالاتر و قوی تر از دیگران هم باشند، چنین ادعایی نمی کنند.

درباره رفتن به کمیسیون انرژی مجلس گفته اند: " در مجلس شورای اسلامی، در هفته گذشته قانونی تصویب شد که فقط اسمش را قانون فرمند نگذاشته اند و خود لاریجانی هم گفت. من به کمیسیون انرژی خواهم رفت، این اتفاق در این 37 سال جمهوری اسلامی نیفتاده بود که فقط برای یک نفر که او وارد کمیسیون شود قانون وضع شود و او فردین فرمند است؛ چرا؟ چون حق مرا خورده بودند."

آقای فرمند، ما هم از حق شما برای رفتن به کمیسیون انرژی دفاع می کنیم، فقط سوالی پیش می آید، اینکه چرا زمانی که تازه تحصیلات خود را تمام کرده و به کشور بازگشته بودید و می توانستید وارد کارهای علمی، پژوهشی و تخصصی شوید، معاونت پارلمانی دانشگاه آزاد را پذیرفتید و اصلا به خاطر مبارکتان هم خطور نکرد که معاونت پارلمانی، یک جایگاه لابی گری، دیپلماتیک و به نوعی روابط عمومی دستگاهها با نمایندگان است و سنخیتی با مقام علمی و تخصص شما ندارد و مدت 8 سال در آنجا آرام گرفتید و دم برنیاوردید! ولی حالا که 16 سال هم در شهرستان میانه زندگی معمولی و غیرعلمی داشته اید و اینقدر به تخصص خود تکیه می کنید.

آقای فرمند در فرازی از صحبت هایشان می فرمایند: " من به خدا معتقدم، به راستی و درستی معتقدم، به دروغ نگفتن معتقدم، به سر یکدیگر کلاه نگذاشتن معتقدم "؛ عرض می کنم آقای دکتر حالا که به همه اینها معتقدید، بینی و بین الله قضاوت کنید آیا شما پروفسور هستید؟ والله به خدا نیستید؛ نه تنها نیستید بلکه هزاران فرسخ با رتبه پروفسوری فاصله دارید و دلایلش را خودتان بهتر می دانید. ادعای دروغین پروفسوری تان در ایام تبلیغات انتخاباتی با اعتقاداتتان همخوانی ندارد .حساب کنید اگر مردم به اعتبار ادعای پروفسوری تان به شما رأی داده باشند، شرعاً آرای شما جای اشکال دارد.

در جایی هم آقای فرمند به نظافت سالن فرمانداری ایراد گرفته اند که اشکال به جایی بود اما بالاغیرتاً به واکس کفش های خودتان هم برسید، دستکش های خود را در آورید، به آراستگی ظاهرتان اهمیت دهید و دستی هم به سر و روی ماشینتان بکشید.

و در نهایت اینکه آقای دکتر، با مردم صادق باشید، از خودنمایی و خودشیفتگی پرهیز کنید و به فکر خدمت باشید.

مشک آن است که خود بوید، نه آنکه عطار بگوید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۵/۱۰/۲۷ ۰۲:۳۷

واقعا چي بود!!؟

۹۵/۱۰/۲۵ ۰۹:۴۴

دردمند:

آقایانی که تو تهران نشسته اندو براما نظر میدهن لطفا ساکت باشید شما سهمی از میانه ندارید اگر داشتید مهاجرت نمیکردید

------------------------------

دردمند عزیز! قرن، 21 شده است لطفاً کمی تکان بخورید.

۹۵/۱۰/۲۵ ۰۹:۳۴

آقایانی که تو تهران نشسته اندو براما نظر میدهن لطفا ساکت باشید شما سهمی از میانه ندارید اگر داشتید مهاجرت نمیکردید

۹۵/۱۰/۲۳ ۰۹:۵۱

معلمی که تو باشی وای به حال دانش آموزان البته اگر معلم باش

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۱:۵۵

بنده به این نتیجه رسیده ام که هر احدی از مسوولین یا غیر مسوول بخواهد در مقابل مسوولین استانی ایستادگی کند و حرف حق را بزند یقیننا توسط خود ما میانه ای ها سرکوب میشود چه برسد به تبریزی ها .

عزیز من خود شیرینی نکنید به فکر مردم و جوانان شهر باشید

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۱:۴۸

آخه شیویاری در میان مردم نیست که به ایشان مطالب بنویسند

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۱:۴۴

شما چکار به گذشته دکتر فرمند دارید مهم اینه که ایشون الآن نماینده ملت در بهارستان هستند شما هم .....

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۱:۴۰

تشکر از صدای میانه و جناب حسن زاده که بی پروا حرف میزنن و افسوس به حال کسانی که در کامنتهاشون چشم پوشی بر حقایق و تعصب کورکورانه و منفعت طلبانه موج میزنه! کجای حرفهای آقای فرمند قابل دفاع هست؟ کدام حرکت مثبتی برای مردم انجام دادند؟ متاسفانه برخی از مردم در هر دوره بخاطر یک کمبودی که در نماینده فعلی هست، در دوره بعد به فردی که ظاهرا این کمبود را نداره رای میدن! بخاطر نماینده ای که زیاد میانه نبود، به کسی که در مراسم تشییع و ... روستاها هم شرکت می کرد رای دادند! بخاطر نداشتن مدرک دکترا و تابلوی پیاده شده، به پروفسور رای دادند! و ...  

۹۵/۱۰/۲۲ ۲۱:۱۸

از جناب فرمند سوال فرمایید علت اینکه عذرش را از معاونت دانشگاه ازاد خواستند چی بود ؟ ولی من می .........

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۹:۳۰

زمان انتخابات :
ایشان اینجا نیستند از خودشان دفاع کنند.

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۸:۱۸

بابا بیشتر از انکه نوار حرفهایش دعوا باشد من خودم گوش دادم کمی رسانه ها پیاز داغش را زیاد کردند انرا درگیری جلوه دادند! نه صدای بلندی بود ونه مشاجره ای . نماینده انتقاد کرد فرماندار هم همینطور حال یه عده ای فقط موضوع ژورنالی پیدا کردند مثل بی بی سی بر طبل اختلافات میکوبند بنظرم فرماندار و نماینده باید فارغ از این رسانه ها خود با گفت و گو مشکلات بین خودشان حل کنند

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۸:۰۰

علت اینکه به فرمند چسبیدن فقط به خاطر اینه که بی شیله پیله هست به میانه فقط به خاطر خود میانه و ارغی که نسبت به اون داره تلاش میکنه نه اینکه میانه و رایش را وسیله ای برای پرواز خودش بداند وکار بیشیله پیله دکتر فرمند به کسانیکه میانه را وسیله ای برای پرواز خود میدانند خوش نمیاد
درود بر فرمند محبوب که حتی اگر کوچکترین کاری میکنه فقط به خاطر میانه و مردمش هست نه اینکه میانه ورایش راوسیله ای برای پروازش خودش بداند
فرمند محبوب حمایتت میکنیم

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۴۷

اقای فلانی شما بجای کوبیدن رای مردم میانه کمک کنید ایشون که منتخب مردم میانه هستن تو کارشون موفق باشن. چرا اینقدر عناد میورزید.
شما منصف نیستید . و من مدت هاست که مطالب شما رو دنبال میکنم بیایید بجای عناد و تهمت و افترا کمک کنیم شهرمان پیشرفت کند .
توهین شما به نماینده مردم توهین به خود مردم هست بس کنید دیگر و به شعور مردم میانه توهین نکنید...
بترسید از خدا که روزی در محضر محاسبه الهی قرار میگیرید

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۵:۲۰

منصفانه قضاوت کنید و یک طرفه به قاضی نروید یک نفر را نکوبید .چرا در مورد مددی دکتری دروغی چیزی نگفتید .چرا در مورد ... که کارش فقط تبلیغات برای دور بعد چیزی نمیگید .

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۷

ازتخریب چهره هاچیزی بدست تان نمیادمردم انتخابشونوکردندچه اشتباه باشه یادرست.اینکارهاتفرقه ایجادکن حکومت کن هست

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۱:۱۳

ببینیدنمایندگان باهمدیگرفرقی ندارندمامردمیمکه باید مسئولینی که انتخاب میکنیم راجب کارهایش ماخذه کنیم به نماینده ومسئول باید از تفکر وآگاهی ما مردم ترس داشته باشند تا آگاهی واطلاعاتمان از اوضاع کم باشد مسئولین به خود جرات نیدهند وخودبزرگی میکنند.

۹۵/۱۰/۲۲ ۱۰:۲۲

واقعا به طرزتفکر صدای میانه متاسفم از چه کسانی حمایتمیکنه افتخارش اینه کهحسینی درطول ۴سال یه ct scanآورده باید به تفکرات شما متاسف بود البته شما از اینگونه افراد بدتان نمیادمثل هاشمی

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۹:۲۴

دست ازسراین فرمندبکشید,یکمی هم به شیویاری بچسبید,

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۷:۳۴

با سلام وخسته نباشید وتشکّر از مدیر صدای میانه به عرض می رسانداز دیر باز در شهر ما تخریب مسئولین رسم بودهاست حلا هم که مدیرلایقی در این شهر نماینده دولت است به طریقی دیگر تخریب می شود .مردم در این میان چه گناهی کرده اند؟حقّ این مردم مظلوم نمایش قدرت نیست....نمایندگان محترم،مسئولین گرامی بیایید به درد مردم گوش فرا دهید تا بتوان فردای خدا جوابگو شد.با آرزوی توفیق به خادمین مردم

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۰:۳۲

از روشنگری های اساتید و صدای میانه سپاسگزاریم

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۰:۲۸

همکلاسی جواد است

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۰:۲۶

در مملکت ما مسئولان انقدرخودشان را میگریند که فکرادم میرسدکه پادشاه عالمن نباید از مسئولین ترسید احترامجای خودش پرسش از مسئول جای خودتا ترس از مسئولین هست نمیتوان انتظار پیشرفتداشت .

۹۵/۱۰/۲۲ ۰۰:۲۵

جانبداری جاهلی و کور کورانه بس است ........

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۲:۵۰

همکلاسی دکتر ظریف است باهاش مدارا کنید تا وقتش تمام شود

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۲:۲۲

باسلام بنده نمیخوام از کسی جانبداری کنم ولی تا اونجایی که اطلاع دارم دستگاه سی تی اسگن حاصل تلاشهای 6 ساله نمایتدگان شهرستان بود نمایندگان قبلی به سال 90 در عموم به مردم قول داده بودند که در سال91 مردم شریف میانه از آب شرب سالم و بهداشتی ساری قمیش استفاده خواهند کرد حالا جناب آقای حسن زاده بینک بین الله خود قضاوت کنید مردم را چی حساب کرده بودند آقایان که قول داده اند یا خود ناتوان و دروغگو هستند و یا به خاطر منافع خود به صندلی بهارستان تکیه دهند از شگردهای مختلف که اعتماد مردم را سلب میکند استفاده میکنند

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۲:۱۲

با سلام
یک بار یک نماینده اومده داره مسئولای شهر رو بازخواست میکنه شما اومدی شدی کاسه داغ تر از آش
یک تیتر هم بزن وایه شهردار گستاخت که به نماینده این همه همشهریت توهین کرده اون تو جایگاهی نیست اصلا حرف بزنه با اون کارنامش
فرماندار محترم هم بیاد پاسخ نمایندرو بده
شما هم این وسط مثل اعضای حزبتون به منتقدات توهین نکن .سوادتم واسه خودت نگهدار با سواد

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۲:۰۳

واقعا به صدای میانه متاسفم
همون فرماندار دولت تدبیر درطول این سالها کارش فقط تاکید بود لطفا فرماندار رانیز اینگونه زیر سوال ببرید چرا فقط به فرمند چسبیدید شما مگر اوراپایش میکنید کجا میرود وچکار میکند شما مگر رسالت کاریتان راانجام میدهید صدای میانه لطفا رسالت خویش رابه نحو احسن انجام بده شما یک گفتگویی باایشان وقت بگیرید ببینید کجا رفته وتاالان برای میانه چکار کرده چرا بدون اطلاع از عملکردشان وبدون اطلاع ازاینکه کجا میرود چکارمیکندو... حرف میزنید

۹۵/۱۰/۲۱ ۲۱:۵۳

شما هم دقیقا کار نماینده را تکرار کردید تخریب شخصیت نماینده در فضای رسانه ای متاسفم

اخبار روز