کد خبر: ۷۳۶۴۲
۹۱۱ بازدید
۵۳ دیدگاه

ماپارک نمیخواهیم!!!!؟

۹۶/۳/۲۴
۱۳:۲۶

باآرزوی قبولی طاعات وعبادات دراین ایام مبارک.

نمیدانم خطاب بنده درموضوعی که میخواهم بیان کنم چه کسی میتواند باشد.خانواده هایا نیروی انتظامی یاشهرداری ویا....

اما جریان از این قرار است که دیشب بعدازافطار رفتیم پارک برای هوا خوری تاآماده بشویم مراسم شب احیا درپارک انفلاب به هر جائی تقریبا هرجا رفتیم قلیان کشان عزیز مشغول بودند وآنچه عذابمان داد خانمهای جوان بودند وآقایان جوان وبوی قلیانها که تقریبا پارک رابه قلیانسرای طبیعی بابوی غیر قابل تحمل تبدیل کرده بود.

ناچارا منطقه راترک وبه پارک جنگلی پناه بردیم که آنچا چون تارک بودفقط بوی قلیانها وزغالهای افروخته توجهمان راجلب کرد.باخود فکر کردم اگرقرار باشد شهری که مادعوا میکنیم که پارک کم داریم تفریح گاه کم داریم وجائی که شبها یک ساعت مردم جمع بشوند وازهوای لطیف پارک لذت ببرنددرآنجا فرزندانمان صحنه ای ببینند که مادر کنار فرزند قلیان میکشد وفرزند کنار مادر دود به هوا میکند وهوا هم از بوی قلیان آلوده ما پارک نمیخواهیم.

فضای سبزی که درآن خانواده ها نوبتی قلیان میکشندنمیخواهیم

ماپارکی میخواهیم که هوای آن پراز عطر گلها باشد خانواده هابیایند وبنشینند وصحبت کنند وبگویند وبخندند وشاد باشندوبچه هایمان توپ بازی کنند وورزش نه اینکه قلیان ببیند وآنچه دیده بیند دل کند یاد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۳/۲۸ ۱۱:۱۹

عزیزان من در جامعه و شهری که نوشابه و آب معدنی لیتری گرانتر از شیر هست چه انتظاری داری همه فرهنگ داشته باشیم باید فرهنگ را خلق کرد با اخلاق خوب رفتار خوب ، باید فرهنگ ترویج بشه باید فرزندان منو و شما و ما و همگی تربیت صحیح بشوند اون هم در سایه رفاه هست باید ثروت ها تقسیم بشوند بنی آدم اعضای یکدیگرند که درآفرینش زیک گوهرند چه عضوی بدرد آورد روزگار دگر عضوها را نماند قرار
باید ثروتمندان جامعه به فکر حل این کمبود ها باشند
تا سیگاری و معتاد در جامعه پیدا نشود

۹۶/۳/۲۸ ۰۹:۵۶

ازجناب سرهنگ شعفی خواهشمندیم یه لطف دیگه هم بکنند و اگر امکان دارد به جای شهرداری که مسئول رسیدگی و بازسازی پارکها می باشد به مرمت و زیباسازی پارک دانش هم رسیدگی بکند درسته که خاسته ام نابجاست ولی خدارو چه دیدی شاید رسیدگی شد وروی شهرداری سیاه ماند!

۹۶/۳/۲۷ ۱۷:۱۳

امروز ظهر باجناب مشایخی معاون سیاسی ،اجتمائی ،امنیتی فرمانداری ویژه میانه حضوری صحبت شد وقول دادند که پیگیری نمایندوانشاالله به امید خدا این مشکل طی چند روز آینده حل خواهد شد.

۹۶/۳/۲۷ ۱۴:۱۹

من قصد دفاع ندارم و گفته ها را تایید میکنم چون در همین پارکی که گفتم بساط قلیان و ... و موتورسواران مزاحم پهن است ،ولی حضور سرهنگ سرزده بود.

۹۶/۳/۲۷ ۱۳:۴۷

اقای ناییبی جناب سرهنگ سرزده برند خیلی چیزها دیده میشود

۹۶/۳/۲۷ ۱۳:۴۳

سید طاهرمنظوربنده پارک انقلاب وپارک چنگلی بود وبنده اصلا پارک را نمیشناسم واکثر مردم به این دو پارک تشریف میبرند .واز طریق این سایت از جناب سرهنگ شعفی بزرگوار به عنوان شهرونددعوت میکنم سری به این دوپارک بزنند تادستورات لازم راصادر فرمایند

۹۶/۳/۲۷ ۱۳:۲۴

از حق نگذریم ،چند روز پیش در پارک دانش بودم که سرهنگ شعفی با چند نفر از همکارانشان آنجا آمدن و بازدید کردند ولی از ترس پلیس نه موتورسواری آنجا بود و نه قلیان کشی.

۹۶/۳/۲۷ ۱۱:۳۵

بعد از 2روز بازدیشب که به پارک مراجعه کردم هیچ تغییری ندیدم ومتوجه شدم که اصلا مسئولین به سایتها یا نگاه نمیکنند یاتوجهی به مطالب مندرج ندارند .باچند مسئول عزیز صحبت کردم متوجه شدم همه فکر میکنند باید ارکان دیگری اقدام کند.پس جمله ماپارک نمیخواهیم ودرخانه مینشینم راباخود زمزمه کردم.

۹۶/۳/۲۷ ۰۹:۱۳

سلام.بنظر من هم حق با دوست عزیزمان هست.کاملا موافقم.جای قلیان در پارک نیست.جایش در قهوه خانه هست.هر چیزی مکان خاص خود را دارد.احترام به حقوق دیگران و خانواده ها را فراموش نکنیم.با وجدان خود قضاوت کنید.آیا راضی هستید همان مزاحمتی که شما برای خانواده ها ایجاد میکنید کسی دیگر برای اهل خانه شما ایجاد کند؟
پس انتخاب کنید

۹۶/۳/۲۷ ۰۸:۱۷

تشکر میکنم از جناب نائبی عزیز به خاطر حسن توجه شان.

۹۶/۳/۲۷ ۰۷:۲۴

بیر بیات خبر

۹۶/۳/۲۷ ۰۰:۵۰

ترده یانار قوری اوتونا

۹۶/۳/۲۷ ۰۰:۴۵

جناب پاکهوان که امیدوارم پاکروان شوی منظور قلیان نیست منظور زندگی در اجتماع است و اینکه نمیشود از طرف یک جامعه فرمود من پارک نمیخوام

۹۶/۳/۲۶ ۲۲:۳۰

اگر اینطوری که شما توصیف کردین باشه شما در اقلیتی و شما باید به فکر جا واسه خودتون باشید.

۹۶/۳/۲۶ ۱۹:۳۸

1.مسئولین سایت کجائیدوکی میخواهید آنلاین بشوید.
2.چرااز36دیدگاه 21دیدگاه تائید میشودنکند اصلا وقت نمی گذاریدوکوتاه ترین راه که حذف مطلب است راانتخاب کرده اید.

۹۶/۳/۲۶ ۱۶:۵۲

یکی دیگه از معضلات پارکها آوردن سگ به جاییست که کودکانمان بازی میکنند

۹۶/۳/۲۶ ۱۴:۰۶

این واکنشتون هم جهان سومی و بهتر بگم نوع تخریبی و داعشی بود

 

۹۶/۳/۲۶ ۰۹:۱۹

محدوه آزادی های اجتماعی شرع مقدس اسلام و قرارداد های اجتماعی تعیین کرده است . برای برقرار عدالت اجتماعی هم در جامعه با امنیت برقرار شود تا با کسانی که به حقوق اجتماعی افراد تعدی و تجاوز می کنند برخورد شود . استفاده از هوای پاک و محیط های عموی مثل پارک ها جزو حقوق شهروندی است و کسی حق ندارد این حقوق را محدود یا به آن تعرض کند . آقایان یا خانم های قلیان کش هنجارهای اجتماعی را برهم می زنند و به حقوق افراد تعدی می کنند لذا باید حافظان امنیت اجتماعی با اینگونه افراد برخورد کنند به اتهام سلب آسایش عمومی و اخلال در نظم عمومی

۹۶/۳/۲۶ ۰۱:۱۵

ممعتادان جامعه همانند درختلن میوه ای هستند که باغبانش دز ابیاری به موقع و هرس و کوددهی و چندین دلایل دیگر کوتاهی نموده و موجب شده درختان از سمردهی باز بمونند. کسی که نهال میکارد یاید به فکر برورش هم باشد و گرنه خیال خام هست که میوه بچیند به زبان ترکی هرنه توکسون اشوا. اخر چخار قاشقوا

۹۶/۳/۲۵ ۱۹:۵۲

جناب نائبی چرانظرات وجواب نظرات را تائید نمیکنید.

۹۶/۳/۲۵ ۱۶:۱۶

مردم باید از شوراهای جدید این مطالبه برحق را داشته باشند

۹۶/۳/۲۵ ۱۴:۱۱

جوانهای علاف که حرکات ناشایستی درپارک انجام میدهند معضل دیگری است که رسیدگی میطلبد

۹۶/۳/۲۵ ۱۴:۰۸

باسلام ارازل واوباشی که در پارکها جمع میشوند کجای دلمان بگذاریم

۹۶/۳/۲۵ ۱۲:۳۷

باتشکر از جواب منطقی تان حق مطلب رااداکردیدوفرمودید که اولا ای سوغات جهان اولی هاست ودرجهان اولی ها عسلهائی!میخورند که خدانکند ما وجوانانمان وخانواده هایمان دور آنها برویم.

۹۶/۳/۲۵ ۱۲:۱۹

جناب 7 عزیز که امیدوارم 8 بشوی اکثریت مائیم نه شما ومیبینم که این اکثریت قلیل جلو متخصصین ریه درتبریزمنتظر اعلام شماره هستند تاتنشان ناز طبیبان رابچشندوبه امید خداروزی قلیان کشان رااز پارکها با دست قانون بیرون پارک هدایت کنند.

۹۶/۳/۲۵ ۱۲:۰۸

بابک جان بنده میدانم برای مراسم احیا کجا برم چون درمتن عرض کردم قبل از رفتن به مراسم.
واین که هرکس به سلیقه خودش لذت میبره اونجا پارک نیست ....هست .وپیشرفت شهر در قلیان کشی در پارک نیست.

۹۶/۳/۲۵ ۱۱:۱۷

ببخشید ولی کسی که فرهنگ و شخصیت اجتماعی ندارد بقیه چکار کنندشاید کسی اصلا نمیداند فرهنگ چیست! نیروی انتظامی حداقل جلوی این موتور سوارانی که تا ساعت سه نصف شب تک چرخ میزنند و به ناموس مردم مزاحم می شوند را باید بگیرد.

۹۶/۳/۲۵ ۱۱:۱۴

ای کاش فقط همین قلیان کش ها بودن، موتورسواران که راکبانشان بچه های دوازده یا نهایت چهارده ساله هستند که از اوایل شب تا نصفه های شب با ویراژ و تک چرخ و آسایش و آرامش اهالی منطقه رو بهم میزنن وکسی هم نیست این به این موتورسوارها بگه که چراین کارومیکنین، البته برادران نیروی انتظامی درماه رمضان درهمه پارکها دیده میشود بادونفر سرباز ولی انگار نمادی ایستاده اند وهیچ تذکری به این موتورسوارهانمی دهند وتکیه می دهند به ماشین هافقط ناظر هستند، گله مااهالی میانه ازین می باشد که نیروی انتظامی این سلب کنندگان آسایش (موتورسواران) را توقیف نماید تا حداقل مردم درامان بمانند.

۹۶/۳/۲۵ ۱۰:۵۶

پارک انقلاب خیلی بزرگ بود آوردن بین محل بازی بچه ها و محل قدم زدن در پارک خیابون کشیدند آخه کجای دنیا اینجور کارها انجام میدن؟بابا یکی بیاد به داد این مردم برسه جلوی این مدیریت ضعیف و رانتی را در میانه بگیره.

۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۴۷

فقط فرهنگ فرهنگ
موتوری و دوچرخه در خیابان تک چرخ میزنه و یا جوان ما در پارک قلیان میکشد و یا همشهری ما از طبقه 5 آپارتمان به پایین آشغال پرت میکند و میگوید زمین بایر هست . مغازه دار شهر لوازم و وسایل فروشی خود را به پیادرو و خیابون جهت عرضه فروش میگذارد . ویا همشهری ما موقع رانندگی از پشت سرمان هی هی بوق میزند در حالیکه جلو باز نیست. وقتی که موقع تصادف دو خودرو ، همه جمع میشوند نظر کارشناسی میدهند . زیاده آخه چه انتظاری داری مشگل از خودمان هست نه شهردار نه غیره . فرهنگ فرهنگ

۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۲۷

احسنت همشهری، پارکها همگی ازبین رفته اند هیشکی هم رسیدگی نمیکنه همون بهتر که جای قلیون کش ها بشه!

۹۶/۳/۲۵ ۰۹:۰۳

باسلام دوست عزیز به این پارک ها نمیشود نام پارک نهاد از روی ناچار بعضی از همشهریان از اون استفاده میکنند و بعضی ها هم از اونجا قدم زنان رد میشوند چونکه پارک مورد علاقه شون نیست

۹۶/۳/۲۵ ۰۸:۳۸

ازدیروز ظهر به بعد جناب نائبی عزیز عملا شما تشریف نداشتید چون نه نظرات منعکس شده واز اخباجدیدرروز خبری نیست.

۹۶/۳/۲۵ ۰۳:۱۱

خب عزیزم هر کاری جای خودشو داره شما برا احیا نگه داشتن میتونستی بری مساجد و یا امامزاده شهرمان.چه لزومی داره بری پارک؟
پارک لازمه هر شهره و هرکسی به سلیقه خودش لذت میبره از اماکن عمومی.بشرطی که سلب آسایش دیگران نشود و در قانون هم مصرف قلیان در اماکن عمومی ممنوع نمیباشد.
لازم بذکر است بنده خودم نه سیگاری هستم و نه قلیان کش و از بوی این مسایل نفرت دارم ولی دلیل نمیشه شهرم را بخاطر این گونه مسایل از پیشرفت بازدارم.

۹۶/۳/۲۴ ۲۳:۲۶

جناب رمضانی کشورهای توسعه یافته هم سرگرمی شان چندان سالم نیست اتفاقا این نوع سرگرمی را هم از انها یادگرفتیم

۹۶/۳/۲۴ ۲۱:۰۴

موافقم کاملا منطقی گفتید

۹۶/۳/۲۴ ۱۹:۲۷

مگر میشود شهرداری بتواند در برابر سیل این قلیان کشان در پارک های شهر برخورد کند؟بروید از نزدیک ببینید فقط سخت است بگویی چرا اینجا نشستی!نیروی انتظامی شهر نیز بهتر است به جای اسکان چند نفری در میدان معلم افزایش نیرو در پارک ها داشته باشد.واقعا نیاز احساس میگردد

۹۶/۳/۲۴ ۱۸:۴۹

جناب رمضانی عزیز این سرگرمی نیست خودکشی تدریجیست وآنهائی که بایداطلاع رسانی کنند که چه ضررهائی قلیان لعنتی دارد شاید سرشان شلوغ است ویا خسته اند.

۹۶/۳/۲۴ ۱۸:۲۸

افسوس و صد افسوس.
از نویسنده بسیار متشکرم جهت بازگو کردن این حقیقت تلخ.

۹۶/۳/۲۴ ۱۸:۲۸

حق با شماست قلیان کشان بدبو همه جا را قرق کرده اند.

۹۶/۳/۲۴ ۱۷:۱۳

باید دادستان محترم ورود پیداکنند ودستور ویژه صادر کنند تاجمع آوری صورت کیرد.الحمدالله شهر پراست از قلیان سرا ها(ببخشید سفره خانه -چایخانه ها یاقهوه خانه های سنتی).وهرکدام با هواکشهای صنعتی خودکوچه ها وخیابانها راهم بهره مند میکنند.

۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۵۴

بله جناب جهان اولی و ساکن شانزالیزه

۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۵۲

الحمدلله بارک جنگلی محدوده وسیعی دارد اگر نمیتوانید مانند اکثریت رفتار کنید ار مکانهای خلوت تر ان لذت ببرید در ضمن شهر نیاز به چندین بارک با ابعاد وسیع دارد.

۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۳۸

قهوه خانه های این شهر(و اکثر شهرهای آذربایجان) همانند قارچ وار در حال رشد هستند و علت آن نبود شغل و بیکاری هست.
چند وقت پیش سفری به هر کاشان داشتم،همانطور که میدانید اسم این شهر را به توتون و قلیانش میشناسند،دوسای در آنجا میگفت قهوه خانه های این شهر را جمع کرده اند و اگر کسی قلیان به دست در مکانهای عمومی و پارکها قلیان مصرف کند با جریمه نقدی مواجه خواهد شد...
سخن بنده به مسئولان رده بالا و تصمیم گیرنده گان کشور است،اگر به شهروندان شمال غربی به عنوان شهروند درجه چندم نگاه نکنند این مشکلات بر طرف خواهد شد

۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۳۲

باید نهادهای مربوطه سختگیری لازم را داشته باشند ونگذارند در مکانهای عمومی چنین ناهنجاریهایی اتفاق بیفتد باید دید قانونی در این زمینه وجود دارد یا نه اگر وجود ندارد نمایندگان محترم پیگیر باشند واگر وجود دارد مسولین جلوگیری کنند

۹۶/۳/۲۴ ۱۶:۲۶

کو گوش شنوا ....

۹۶/۳/۲۴ ۱۵:۳۰

انشالله دیگه شاهد این ناهنجاریها نباشیم

۹۶/۳/۲۴ ۱۵:۲۸

این معتادها همه جا هستند حتی تو تاکسیرانی .نباید افراد معتاد را به بهانه اینکه خانواده دارند راننده تاکسی کرد چون تحت پوشش تاکسی هر کار میکنند.

۹۶/۳/۲۴ ۱۵:۰۰

مطلب درخور توجه ی هست .‌فک کنم نیروی انتطامی واماکن و شهرداری می بایست اجازه ندهند تا این ناهنجاری اجتماعی صورت گیرد

اخبار روز