کد خبر: ۷۶۱۴
۱۳۰۲ بازدید
۶ دیدگاه (۶ تایید شده)

30 مورد دستگیری متخلفین از مقابل مدارس دخترانه

۱۳۹۱/۹/۱۳
۲۰:۴۱فرمانده انتظامی میانه گفت: در چارچوب پاكسازی و تامین امنیت مطلوب در مقابل مدارس دخترانه این شهرستان طرح بر خورد با موتورسواران متخلف اجرا و 26 دستگاه موتورسیكلت و چهار خودرو سواری متخلف متوقف شد.

سرهنگ 'محمد خشتگر' افزود: رانندگان این وسایط كه در مقابل مدارس اقدام به ایجاد آلودگی صوتی و مزاحمت می كردند با تشكیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند . 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۹/۱۴ ۰۳:۴۵
جناب سرهنگ عزیز
با سلام و احترام

با برگزاری یک مسابقه ساده موتورسواری در یکی از خیابان های میانه می توان تعداد بیشتری از جوانان را جذب و حتما از آنها در خدمات شهری نظیر سایر کشورها استفاده نمود. اینگونه موارد حتی در کشور کره شمالی هم حل شده است و از جوانان موتورسوار برای کمک به اهالی شهر استفاده می شود. حتی جالبه در کشور چین و روسیه و آمریکا این جوانان مسئول کمک رسانی و پشتیبانی به افراد بازنشسته و نیز مسئول ساماندهی ناوگان حمل و نقل کشورشان می باشند.
حتما می توان متصور بود به این جوانان توجه لازم نمی شود که برای جلب توجه حضرتعالی و سایر مسئولان مشغول جولان در خط 50 متری مدارس میانه می باشند. مقصر ما هستیم نه آنها
۹۱/۹/۱۳ ۱۸:۲۴
اگر حل این مساله نباشدلااقل مساله ی دیگر را حل می کند؟؟؟
منظورم این بود که هر 30 نفر این جوانان آتشی مزاج اونهم در این ایام سرد!دارای سوابق سوءکیفری می شوند ودر نتیجه نمی توانند متقاضی شغل اداری و دولتی (معلم یا مامور انتظامی و...).شوند.
۹۱/۹/۱۳ ۱۷:۲۲
سرهنگ عزیز . با حل این مشکل ما دیگر احساس کیف می کنیم .چون مهم ترین و پیچیده ترین مشکل بود
۹۱/۹/۱۳ ۱۶:۴۰
[quote name="حامــد کبیری"]گرفتن 30 تا بچه ننه که شق القمر نیست :lol: برید رو مواد مخدر و قرصهای روانگردان بیشتر کار کنید سرهنگ جان :-*[/quote]
آفرین
۹۱/۹/۱۳ ۱۶:۳۲
گرفتن 30 تا بچه ننه که شق القمر نیست :lol: برید رو مواد مخدر و قرصهای روانگردان بیشتر کار کنید سرهنگ جان :-*
۹۱/۹/۱۳ ۱۵:۳۹
بهتر نیست اینگونه مسائل که ناشی از فقر فرهنگي برخی جوانان و اخیرا نوجوانان است ، ریشه یابی شده و آموزش صحیح به جوانان داده شود ؟
چند سال پیش برخوردهایی شدیدتر از این هم انجام می شد ،ولی کم شده است ؟

اخبار روز