کد خبر: ۷۷۳۳۲
۱۱۲۳ بازدید
۵۲ دیدگاه

تقدیر و تشکر قبولین فاز2 فولاد میانه از مهندس شکری /تکمیلی ؛

پیام جدید فرماندار ویژه میانه

۹۶/۸/۱۰
۲۳:۲۵

بسمه تعالی

از زحمات شایسته و بی دریغ جناب مهندس شکری کمال تقدیر و تشکر را داریم. با رفتن ایشان باز هم قراردادهای ما قبولین آزمون استخدامی پایمال خواهد شد و چه بسا مشکلات بزرگتر و بزرگتر، با این نمایندگان بی خیال که هیچ عملکردی در این دوره نه برای شهر و نه برای ما قبولین نداشته اند.

شرایط بسیار سختی برایمان حاکم بود که با زحمات پیوسته مهندس شکری بخشی از مشکلات حل شد اما حال که ایشان تشریف می برند ما ماندیم و دو نماینده شهر که عملکرد ضعیف کمتر از صفر و در حد منفی آنها باعث مشکلات زیادی برای ما و شهرمان خواهد شد.

ازطرف 250 نفر استخدامی فاز احیای فولادمیانه، از زحمات جناب مهندس شکری که یک تنه برایمان تلاش کرده اند کمال تقدیر و تشکر را می نمایم.

با سپاس

**************

تکمیلی ؛پیام جدید فرماندار ویژه میانه

سلام دوستان قبولین فولاد از اظهار لطف شما ممنونم واقعیت این است که طی جلسات متعدد باحضور دکتر کرباسیان،مدیران شرکت ملی فولاد وآقای پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی تصمیمات لازم درخصوص استخدام شما گرفته وصورت جلسه شده کوتاهی و احیانا سنگ اندازی پیمانکار را جدی نگیرید همانطور که درجریان هستید امروز وفردا قرارداد همه نهایی میشود و برابر صورجلسات حداکثر تایکسال آینده به قرداد مستقیم بافولاد تبدیل میشوید.

فردا مجدد آخرین وضعیت قراردادها رو چک خواهم کرد.

موفق باشید.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۸/۲۶ ۱۰:۱۳

پس به چه دلیل شرکتهای معتبرتر را رها می کنند.

۹۶/۸/۲۵ ۱۷:۰۴

دوست عزیز به واسطه آشنا بازی جذب شدن به عنوان نیروی پیمانکار برای سپری کردن سربازی در بهترین شرایط ممکن و ماندن در طرح پس از پایان سربازی آن هم توسط آشنا بازی را شما نامش را می‌گذارید کسب مهارت؟ وهدف از برگذاری آزمون مشخص کردن سطح سواد افراد می باشد دلیل دیگری ندارد و همه افراد قبول شده سابقه های بالاتر از شرکت های خیلی معتبرتر دارند

۹۶/۸/۲۴ ۱۷:۱۴

به فرض درست بودن سخن شما(!) باید عرض کنم قبولی در آزمون به معنای برتری و سواد بالا نیست. بلکه تجربه و کسب مهارت در طول زمان بسیار مهم و کلیدی می باشد.

۹۶/۸/۲۴ ۰۸:۴۱

با سلام خدمت دوست عزیز منم هم میتوانم با سند اعلام کنم که تمام مهندسان کلیدی در ازمون استخدامی شرکت کرده بودن ولی متاسفانه قبول نشدند پس بهتره از این مهندسان در پروژه های دیگر استفاده کنید تا حق حقوق دیگر قبول شدگان از بین نرود

۹۶/۸/۲۱ ۱۶:۲۸

منبع اطلاعات شما متاسفانه نادرست و غیر معتبر می باشد. بنده می توانم با سند به شما ثابت نمایم که اکثر مهندسین و بلکه مهندسین کلیدی بومی می باشند.

۹۶/۸/۱۴ ۱۵:۳۲

1 طرح میانه بعد از سفیددشت و شادگان به عنوان سومین طرح افتتاح شد نه اولین .2.اکثر مهندسان غیر بومی و سربازان اسبق هستند و فقط کارگران روزمزد مانند داربست بند بومیند که البته کسی هم به فکرشان نیست .3.به این به اصطلاح کارشناسانتان در هیچ جا بجز اینجا کار نمیدهند وگرنه اینچنین به این پروژه در شهر محرومی مثل میانه نمیچسبیدند

۹۶/۸/۱۴ ۰۹:۰۳

با سلام
در اظهار نظر ها بخاطر بسپاریم مغرضانه پاسخ ندهیم و با انصاف نقد کنیم.

۹۶/۸/۱۴ ۰۷:۵۷

کاربر محترم پیمانکار
به جای شما چندین نفر از قبولین هنوز بلاتکلیفن بهتره اونا بیان سرکار.به قدر کافی بیشتر از تلاشتون حقوق گرفتین

۹۶/۸/۱۳ ۲۱:۰۷

با عرض سلام خدمت دوست پیمانکار بهتراست برادران پر تلاش پپیمانکار در پروژه ها ی دیگر مشغول کار شوند تا دیگر افراد قبول شده وارد کارخانه شوند تا حق وحقوق آنان از بین نروددر غیر این صورت اگر به جای این افراد کار کنند و جای این افراد حقوق بگیرند این حقوق حلال نیست و یک عمر مدیون خواهند بود

۹۶/۸/۱۳ ۱۶:۳۲

ضمن عرض سلام و ادب خدمت کلیه عزیزان خصوصا فرماندار محترم شهرمان. در خصوص نظرات ارائه شده بیان چند مسئله ضرورت دارد :
1 - مجتمع فولاد میانه و علی الخصوص طرح فولاد میانه که به تازگی و با افتخار تمام افتتاح گردید نماد و سنبلی از پیشرفت شهر عزیزمان بوده و کمک شایانی در جهت توسعه و آبادانی منطقه می باشد.لذا حفظ و صیانت از آن بر تک تک مردم واجب و لازم است .
2- قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) به عنوان پیمانکار اصلی طرح در طی این مدت زحمات و تلاش و کوششهای بی نظیری را متحمل شده و در بدترین شرایط و بحران های اقتصادی و تحریم ها علی رغم برخی از شرکتهای خصوصی و بنا بر رسالت خطیر خویش حاضر به تعطیلی کار نبوده و مانع از بیکاری عده زیادی ( در حدود 400 نفر ) از جوانان شهرمان گردید. در طی این مدت این مجموعه با مدیریت واقعا جهادی و با کمترین توقع نسبت به ادامه کار اقدام نمود و به همین دلیل بود که طرح فولاد میانه به عنوان اولین طرح از بین طرح های با تکنولوِِِژی بومی به بهره برداری رسید.
قرارگاه خاتم الانبیا علی رغم تمامی کمبودها و تنگناها با اعتماد بر جوانان و مهندسان شهرمان نسبت به بکارگیری آنها اقدام نمود و برخلاف عرف موجود در بازار کار ، سابقه کاری را از هیچ کس طلب نکرد که نتیجه آن تربیت چند صد نفر کارگر و کارشناس متبحر در بخش صنعت بود که موجب تبدیل شهرمان به یک منطقه صنعتی گردید.
دلایل طولانی شدن مدت زمان انجام پروژه و اینکه چرا قبولین مجبور به عقد قرارداد با قرارگاه شدند باید از سوی مسئولین کارفرما توضیح داده شود لاکن هرگونه اظهار نظر در این خصوص بدون آگاهی و اطلاع کافی جفا در حق این مجموعه ارزشمند و منحرف کردن اذهان عمومی می باشد .
3 - در خصوص تعداد شاغلین نیز به عرض می رساند با توجه به اینکه شهر ما بنا بر آمار ارائه شده دارای بیشترین نرخ بیکاری است بنابراین ایجاد هرگونه فرصت شغلی جهت کار جوانان به نفع شهرمان بوده و نباید سبب جبهه گیری و ایجاد دو دسته گی گردد. عزیزانی که حدود 6 سال پیش در آزمون استخدامی پذیرفته شده اند و 6 سال از بهترین ایام جوانی خود را منتظر به ثمر نشستن این پروژه بوده اند حق بسیاری دارند ، از طرفی جوانانی که 10 سال از عمر خود را ذر این پروژه مشغول کار بوده اند و به کلیه مراحل نصب دستگاهها و تجهیزات کارخانه آشنایی پیدا کرده اند و در بیشتر مواقع آموزشهای لازم را از کارشناسان خارجی که هم اکنون حضور ندارند آموخته اند به صلاح نیست با کوله باری از دانش و تجربه که جهت ادامه فعالیت کارخانه لازم و واجب است کنار گذاشته شوند.
4 - با توجه به اینکه در این طرح به اندازه تمامی نفرات قبولی در آزمون و نفراتی که با پیمانکار مشغول کار بوده اند، موقعیت شغلی وجود دارد این دو دستگی و تفرقه چه معنایی می تواند داشته باشد ؟
تمامی مسئولین عزیز شهرمان علی الخصوص نمایندگان و فرماندار محترم باید سعی بر این نمایند که این طرح با حضور قبول شدگان در آزمون و کارشناسانی که هم اکنون با قرارگاه خاتم الانبیا مشغول کار هستند ادامه فعالیت داده و همگی باید پیگیر این مطالبه باشیم.
با تشکر

۹۶/۸/۱۳ ۱۴:۵۲

با سلام
لطفا بفرمائید منظور از پیمانکار کیست خاتم یا MMTE

۹۶/۸/۱۳ ۱۴:۳۱

سلام جناب فرماندار
از جنابعالی خواهشمندیم این را در نظر داشته باشین که اکثر شاغلین در فاز دو برای پیمانکاری خاتم، جزو جوانان همین شهر و جزو تحصیلکردگان همین شهر می باشند که بهترین و طلائی ترین دوران کاری و جوانی خود را با حداقل حقوق و مزایا فدای به سرانجام رساندن این پروِژه نموده اند. لذا خواهشمند یم اگر به فکر کم کردن بیکاری شهرمان می باشید، فکری به حال ما بکنید نگذارید 120 نفر شاغل و 150 نفر بیکار شوند. با تشکر

۹۶/۸/۱۲ ۱۴:۲۲

اگه این طور باشه که عالیه بهتر از شخصه

۹۶/۸/۱۱ ۲۲:۴۸

برادر گرامی که میخوایین به جای ۲۵۰نفر شمایی که طرح رو ساختین اونجا مشغول بشین و ما ۲۵۰نفر همچنان علاف بمانیم از شما یک سوال دارم؟؟؟
آیا شما وقتی برا خودتون خونه میسازین ۱اتاق اونو برا کارگر و بنا میدین چون اونجارو ساخته؟؟؟
اینا چه حرفایی که میزنین.
فرماندار محترم ممنون از تلاش های بی دریغ شما
و تاسف بر این نمایندگان بی.....ت

۹۶/۸/۱۱ ۲۲:۰۵

سلام ودرود وسپاس و تقدیر و تعظیم پیشگاه شما عزیز گرامی
ارادتمند وآستان بوس الاحقرالاذل بنده ناقابل

۹۶/۸/۱۱ ۲۲:۰۳

جواب چرای شما این است که اغاجی ایچیننن قوت یییر

۹۶/۸/۱۱ ۲۰:۲۸

تازگی شنیدیم فولاد رو دوباره فروختن به بنیاد مستضعفین ایا درست است؟فرمانداری محترم لطفا شفاف سازی نمایید.هر روز با یک حرف و حدیث استرس به جان قبولین میافته.

۹۶/۸/۱۱ ۱۳:۰۴

حکایت شما آقای محترم حکایت اجاره نشینی هست که از بس یکجا نشسته حس مالکیت پیدا کرده هست شما اگر زحمت کشیده اید مزدش را دریافت کرده اید منتی نیست اگر پیمانکار در حق شما اجحاف کرده میتونید به اداره کار مراجعه بنمایید لطفا افکار عمومی را تشویش نکنید مثل اینکه یادتان رفته شما در پروژه مشغول کار شده اید.واقعا که ...

۹۶/۸/۱۱ ۱۳:۰۰

من دخالتی در این قضیه ندارم حق با کیست.

ولی شرکت خاتم پیمانکار هست.بهره بردار نیست از ده سال پیش ازمون گذاشتند که کارگران استخدام بشوند .شرایط مبرهن اشکار بوده. اگر قرار بر استخدام پیمانکار بوده ،اصلا اونوقت گرفتن ازمون استخدام بی معنی میشد.

ایا در قرارداد پیمانکار قید شده بعد از ساخت هم کارگران همانجا بکارگیری میشوند مسلما نبوده.
الان وظیفه خاتم الانبیا است توی پروژه های دیگر درحال ساختش ،کارگرانش ببرد .مثل فولاد چابهار.
الان مترو تهران خاتم و سپاسد زده .بعد اتمام تحویل شرکت بهره برداری دادند. دیگر مثلا متصدی بلیط دیگر مهندس حفاری نمیگذارند چون عمرش تلف میشود.توی سایر خطوط درحال ساخت منتقل میکنند

حال شروط خاتم الانبیا عجیب است .ضمانت دو پاسدار ،ریاست بسیج و مسجد.

ایا در انگلیس یک شغل کارگری که نازلترین شغل هست استخدام میکنند میگویند برو دو ضامن از ارتش گارد ملکه بیار. از اسکاتلندیار محله امضا بگیر ،اخر سر کشیش کلیسا تاییدتان کند! شغل امنیتی که نمیدهند.کارگری فولاد هست.
با اینکارها مردم به جون هم انداختند.فقط.جامعه دوپاره کردند.

۹۶/۸/۱۱ ۱۲:۳۵

حرف شما کاملا متین ولی شما اونجا کار کردین و حقوق گرفتین و همه در جریان هستن که به صورت رابطه مند توانستین در پروژه مشغول به کار شوید در حالی که بسیاری از قبولین ارزوی کار کردن حتی در این پروژه در شرایطی که شما عرض کردین رو داشتن ولی متاسفانه ما قبولین فقط در آزمونی قبول شده بودیم که بصورت ضابطه مند طی روال کردیم و از مسیر رابطه مند بهره مند نبودیم. اکثر نفراتی که الان در فاز نورد و احیا مشغول فعالیت هستند شش سال پیش همراه ما قبولین در آزمون شرکت نمودند و بعد از طی مراحل آزمون و فیلترهای استخدامی موفق به کسب معیارهای لازم نگردیدند چون مراحل بصورت رابطه مند طی نگردید و حق به حقدارها رسید.در ثانی ده سالی که شما میفرمائید مدت زمان پروژه نیست. پروژه ای که دو سال زمان برای راه اندازی لازم دارد بقیه هشت سال را شما بهتر از ما میدانید که چطور خاک پروژه رو خورده اید. اگر انتظار شما به حق باشد باید همه کارگر ها بعد از اتمام پروژه ها باید ادعا کنند که ما هم سهام دار هستیم چون خاک اینجا رو خورده ایم. مثلا بگن ی واحد آپارتمان هم به ما بدین چون ما اینجا سالها کار کردیم.

۹۶/۸/۱۱ ۱۱:۴۰

با توجه به این که این افراد دوره دیده اند و ازمون داده اند و از همه مهمتر اسمشان در لیست خصوصی سازی هست غیر ممکن است

۹۶/۸/۱۱ ۱۱:۲۰

صمیمانه از زحماتتان متشکر و سپاس گذاریم دعا گویتان هستیم امیدوارم موفق و سربلند باشید

۹۶/۸/۱۱ ۱۰:۲۴

نهایت تقدیر و تشکر میکنم از زحمات جناب اقای مهندس شکری فرماندار محترم.

۹۶/۸/۱۱ ۱۰:۲۲

با سلام خدمت شما دوست عزیز.
۱۰ سال هست کار کردین و حقوق خود را دریافت کردید درسته؟
ایا زمان شروع به کار شدن به شما قول استخدام داده بودن؟
ایا تعهدی برا نگه داشتن شما هست؟
شما هم مثل سایر نفرات امتحان میدادید و استخدام میشدید.
شاید هم امتحان دادین و موفق نشدین.
شما به یهک شرکت پیمانکاری کار کردید و حال کارش تمام شده
و میتونید برید سر اون یکی پروژه هاش کار بکنید.
اونایی که قبول شدن مثل شما انتطار ندارن.

۹۶/۸/۱۱ ۰۸:۵۱

با عرض سلام خدمت برادر پیمانکار شما ده سال کار کردی حقوق گرفتی حالا موقع آن رسیده که بری وتوی یک پروژه دیگر کار کنی تا کسانی که در آزمون قبول شدن بیان سر کارشون

۹۶/۸/۱۱ ۰۸:۲۲

سلام آقای فرماندار محترم شما که دارین از 250 نفر دفاع میکنید آیا فقط اینها میانه ای هستن یا فقط اینها بیکار هستند یافقط خانواده اینها نان میخواهند پس چرا بفکر اوناییکه 10 ساله تو این پروژه کار میکنن تو سرما توگرما تو ارتفاع با اون خطرات با بی پولی با بی مهری مسولان پیمانکار وبا تمام سختی ها کار کردن و فولاد فاز 2 را ساختن حالا چیکار کنن چرا بفکر ما ها نیستین شما فقط فرماندار این 250 نفر هستین به صد نفر کار میدین 150 نفرو بیکار میکنین آیا خدارو خوش مياد

۹۶/۸/۱۱ ۰۰:۳۶

سلام و درود بر جناب شکری و خسته نباشید بر ایشان. بنده به همراه جمعی از قبولین فولاد مخصوصا قبولین مرحله دومی که شاهد تلاش و مودت شما جهت عقد قرارداد و تعیین تکلیف نهایی در قسمت ذوب بودیم کمال تشکر را دارم. اگر پشتیبانی جنابعالی نبود قطعا به حق خود نمیرسیدیم. هرچند شرکت ملی حمایتی از قبولین نکرد و متاسفانه ناعادلانه فعلا فاز احیا توسط مسئولین شرکت خاتم اداره میشه و جوانان پراستعداد قبولین زیردست آنها هستند که پروژه را ۶سال به تاخیر انداختند با فراز و نشیبهای زیادی که طی سالیان دراز طول کشید. درسته جوانان قبول در این استخدامی پیر شدند و به حق اصلی خود نرسیدند ولی همین اشتغالی هم که هست مدیون زحمات شما و امام جمعه قبلی جناب حامدی است. در آخر امیدوارم به درجات بالاتر که واقعا شایسته آن هستین برسید. با تقدیم احترام
ارادتمند سجاد سلیمانی کیا

۹۶/۸/۱۱ ۰۰:۳۳

آقای فرماندار
فولاد آذربایجان در آینده نزدیک خصوصی سازی خواهد شد
آیا تضمین میدهید این افراد بعد دو سال تعدیل نخواهند شد؟

۹۶/۸/۱۰ ۲۲:۳۱

سلام دوستان قبولین فولاد از اظهار لطف شما ممنونم واقعیت این است که طی جلسات متعدد باحضور دکتر کرباسیان،مدیران شرکت ملی فولاد وآقای پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی تصمیمات لازم درخصوص استخدام شما گرفته وصورت جلسه شده کوتاهی و احیانا سنگ اندازی پیمانکار را جدی نگیرید همانطور که درجریان هستید امروز وفردا قرارداد همه نهایی میشه.و برابر صورجلسات حداکثر تایکسال آینده به قرداد مستقیم بافولاد تبدیل میشوید.فردا مجدد آخرین وضعیت قراردادها رو چک خواهم کرد. موفق باشید.

۹۶/۸/۱۰ ۲۰:۳۵

این وظیفه اولیه یک مسول است که احقاق حق کند

۹۶/۸/۱۰ ۱۸:۲۹

ولی از حق نگذریم نماینده هامون و امام جمعه قبلی نیز تلاششدن را کردن و به فکر ما بودند. مگه ندیدید تو مراسم افتتاحیه چه سخنرانی خوبی کردن.

۹۶/۸/۱۰ ۱۸:۰۷

ملت به جایی از بدبختی رسیده که برای تعیین تکلیف ۲۵۰ نفر این همه از فرماندار تقدیر میکنه آیا ۲۵۰نفر برای حداقل ۱۰هزار بیکار کم نیست کی میخواهیم آدم شویم و بشناسیم کار کردن یعنی چه؟

۹۶/۸/۱۰ ۱۵:۰۸

ملت به چه جایی رسیده باید برای ابتدایی ترین حقش این همه اذیت بکشد

۹۶/۸/۱۰ ۱۳:۵۸

https://vom.ir/farmandari/posts/77342

۹۶/۸/۱۰ ۱۲:۲۷

لطفا به نمایندگی از جمع صحبت نکنید جرات و شهامت داشته باش نظرتو به اسم خودت درج کن نه به اسم 250 نفر

۹۶/۸/۱۰ ۱۲:۱۶

به منظور فراهم ساختن زمینه مناسب جهت هماهنگی بین فعالیت های مختلف و افزایش قابلیت ها ، كارایی دستگاه های اجرایی و تحقق سیاست های عمومی و برنامه های توسعه در شهرستان شورای اداری شهرستان به ریاست فرماندار تشكیل می گردد . تركیب ، وظایف ، اختیارات و نحوه كار شورای مزبور بر اساس آئین نامه ای خواهد بود كه توسط سازمان امور اداری و استخدامی كشور با همكاری وزارت كشور تهیه و به تصویب شورای عالی اداری خواهد رسید

۹۶/۸/۱۰ ۱۲:۱۶

فرماندار می تواند در اجرای وظایف واحدهای اجرایی در شهرستان كه به نحوی با برنامه های توسعه و سیاست های عمومی و مسائل امنیتی و آرامش عمومی مرتبط است و همچنین ایجاد هماهنگی بین واحدهای مذكور و استفاده بهینه از امكانات آن ها با رعایت قوانین و مقررات مبادرت به تهیه و ابلاغ دستور العمل های اجرایی نماید .
41- كلیه واحدهای قضایی در شهرستان موظفند در خصوص مسائلی كه به نحوی با آرامش و امنیت عمومی شهرستان مرتبط می باشد ، هماهنگی های لازم را با فرماندار معمول دارند ،‌ آئین نامه اجرایی در این رابطه توسط امور اداری و استخدامی كشور با همكاری وزارت كشور و وزارت دادگستری تهیه و به تصویب شورای عالی اداری خواهد رسید .

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۵۲

دو نماینده بی خیال واقع میانجی ها حق مان این بود؟ چرا گول مدرک ، شیرینی و شام و ابزارالات یه عده را می خورید که میانه پس رفت داشته باشد ! واقعا به خودتون بیایید و موقع دادن رای نهایت دقت را داشته باشید. اونهایی که رای را به خاطر موارد فوق دادن و این نماینده ها انتخاب شدن همشون مقصرن

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۴۲

چه قراردادی !!!الان هیچ فرقی بین اونایی که امتحان دادن و ۶ سال الاف شدن و کار قبلیشونم از دست دادن با اونایی که داخل با پیمانکار روز مزد کار میکنن یا سربازن نیست کلاقبولین ۲۵۰ بلاتکلیفن .شرکت ملی باید پاسخگو باشد

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۳۸

پیگیری در مورد صدور كارت شناسایی و تردد جهت پرسنل

• انجام اقدامات لازم به منظور آموزش حراستی

• هماهنگی با حراست استانداری

• همكاری و پیگیری در زمینه تهیه برنامه ارزشیابی سالانه كاركنان

• جمع آوری اطلاعات در خصوص كاركنانی كه خدمت و ارزیابی كار آنان برجسته و یا ضعیف تشخیص داده شده است

• بررسی و پیگیری و اعلام صلاحیت حفاظتی در مورد داوطلبین اشتغال ، انتقال ، ماموریت و متقاضیان سلاح

• اقدام لازم به منظور پیشگیری از امكان نقض مقررات حراستی و رسیدگی به موارد نقض شده

• تنظیم سیستم مناسب جهت حراست و نگهداری از پرسنل و تاسیسات و كنترل ورود و خروج كاركنان و نظارت بر عملكرد آنان در پاسخگویی به مراجعات روزانه مردم در جهت رعایت مقررات

• انجام كلیه امور محرمانه مربوط به دستگاه ها

• سركشی از ادارات سطح شهرستان و ارائه مشكلات و نارسایی ها به مافوق

• شركت در جلسات مختلف شهرستان و استان و ارائه گزارش به مافوق

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۳۶

فرماندار مسئول برقراری و حفظ نظم و امنیت شهرستان است .• هدایت و تشكیل مرتب جلسات شورای تامین و نظارت بر حسن اجرای مصوبات آن .• كلیه ارگان های عضو شورای تامین و سایر دستگاه های اجرایی شهرستان موظفند مصوبات شورای تامین و دستوات امنیتی فرماندار را اجرا نمایند و رویدادهای امنیتی و سیاسی را به فرماندار گزارش كنند . با متخلفین برابرمقررات رفتار خواهد شد .• پیش بینی و پیشگیری معضلات امنیتی شهرستان ، تعیین و تدوین اولویت ها و سیاست های امنیتی و تعیین حدود وظایف و اختیارات امنیتی كلیه دستگاه های اجرایی شهرستان در چهارچوب وظایف قانونی آن ها .• فراهم آوردن موجبات اجرای طرح ها و سیاست های عام امنیتی و انتظامی ، مصوبات مراجع قانونی ، دستورالعمل ها و ابلاغیه های امنیتی .• پیشنهاد تشكیل موقت یا دائم و یا انحلال رده انتظامی در سطح شهرستان در چهارچوب قوانین و دستورلعمل های مربوطه .

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۳۵

فرمانداران در قلمرو ماموریت خویش به عنوان نماینده عالی دولت ، مسئولیت اجرای سیاست های عمومی كشور در ارتباط با وزارتخانه ها و موسسات و شركت های دولتی و سایر دستگاه هائی كه به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می نمایند ، نهادهای انقلاب اسلامی ، نیروهای انتظامی ، شوراهای اسلامی شهر و شهرداری ها و موسسات عمومی غیر دولتی را عهده دار خواهند بود . همچنین نیروهای انتظامی در چارچوب وظایفی كه در ارتباط با امنیت منطقه دارند ، تحت نظارت فرماندار عمل خواهند كرد . برابر تبصره ۲ ماده ۱ مصوبه یاد شده ، استاندار به عنوان نماینده عالی دولت در برابر رئیس جمهور و هیات وزیران مسئول بوده و به عنوان نماینده وزیر كشور مسئولیت اجرای وظایف و اختیارات آن وزارت را در استان عهده دار خواهد بود و در مقابل وزیر كشور پاسخگوست

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۳۳

مهندس جان میشه بگی کدوم قرارداد؟بمرگ گرفتن ب تب راضی باشیم فولاد ملی قبول شدنن ۲۵۰نفر!! حالا ۱۰۰نفراونوم باهزار منت والتماس باخاتم قراردادسه ماه بستن!اگه نمیتونیم از حق وحقیقت دفاع کنیم الاقل ب ناحق ودورغ کف نزنیم!!!ماها عادت کردیم دورغ شیرین رو باور کنیم ولی واقعیت تلخ رو باور نکنیم

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۳۲

به احتمال زیاد سعید کاشانی فرماندار میانه ای دولت اصلاحات و تدبیر وامید و یا علیار راستگو فرماندار کنونی مرند به عنوان فرماندار جدید میانه معرفی خواهند شد

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۲۹

اي كاش مهدوي نيا يا كاشاني فرماندار ميانه بشوند لااقل درد ميانه رو ميفهمند و نيازي به مطالعه نيست

۹۶/۸/۱۰ ۱۱:۰۸

رشته آقای شکری علوم سیاسی هست.

۹۶/۸/۱۰ ۱۰:۵۴

واقعا آقای شکری زحمت زیادی در این خصوص کشیدن تا جوانان میانه ای از این بلاتکلیفی که سالها مانده بود تعیین تکلیف و قراداد ببندند

اخبار روز