کد خبر: ۷۸۰۲۴
۱۶۵۱ بازدید
۴۴ دیدگاه (۳۱ تایید شده)

واکنش تند هنرمند میانه به گزافه گویی قافلان و صدای میانه

۱۳۹۶/۹/۶
۲۰:۴۴

پایگاه اطلاع رسانی نیوز میانه : محمدرضا مختاری هنرمند میانه واکنش تندی به قافلان و صدای میانه نشان داد. به گزارش نیوز میانه در واکنش تند این هنرمند میانه آمده است:

مدیران و خبرنگاران صدای نایبی (صدای میانه) و صدای هاشمی و مجموعه غافِلان (نشریه قافلان) و عملکرد آن‌ها در عرصه رسانه  اگر خوب و قابل‌قبول بود الآن وضع اقتصاد و فرهنگ و سیاست شهرستان میانه در این شرایط اسفبار نبود لذا خبرنگاران ارزشی شهرستان وقت ارزشمند خود را صرف این افراد معلوم‌الحال نکنند بهتر است.

تحمیل پنج دوره‌ای مهندس هاشمی به‌عنوان نماینده شهرستان میانه با آن عملکرد ضعیف، مرهون تلاش‌های همین رسانه‌های فوق‌الذکر(صدای میانه و قافلان) و سرپوش گذاشتن بر نقاط ضعف و دروغ‌های مسئولان وقت ازجمله   قضایای اتوبان  و فاصله ۱۷ کیلومتری و باندهای دسترسی به اتوبان و سرکوب منتقدان و سانسور و حذف مطالب انتقادی  به خاطر حفظ منافع شخصی بوده است و دم خروس و قسم حضرت عباس این رسانه‌ها سال‌هاست که بر همگان معلوم شده است.

در مرام و منزلت عالی این رسانه‌ها همین بس که توان به چالش کشیدن فرماندار دولت تدبیر و امید را در عدم اجرای سند تدبیر و توسعه نداشته و ادعای نمایندگی صدای ملت را هم دارند.

تسخیر پارکینگ آپارتمان اتحاد به‌عنوان دفتر نشریه قافلان توسط قادر حسن‌زاده اگر محمل قانونی دارد علی‌القاعده نباید این‌طور آشفته شده و به خبرنگار جوان شهر (محمد زینالی ) حمله کنند گویا هنوز نمی‌دانند که کدام رسانه بود که جلیل نامه چاپ کرد و با حمایت از خرده‌فروش شهردار سابق که عملکرد بسیار ضعیفی داشت به دنبال احقاق حقوق ملت بودند. جناب حسن زاده کمی انصاف خرج بده!

یا در مراسم گل‌ریزان آبروریزان که گل کاشتند و دنبال حل مشکلات هنرمندان بودند که با فریب مردم و مسئولین مراسمی را با عنوان گل‌ریزان ترتیب داده و درصدد جمع‌آوری کمک مالی به یکی از مجرمین برآمدند مجرمی که از چک‌های اداره ارشاد سو استفاده شخصی کرده و آن را جعل امضا کرده بود.

نشریه‌ای که استقلال و ارزش خودش را در حمایت بی‌چون‌وچرا از یک باند و جناح خاص هزینه کند در حد همان جلیل نامه تنزل خواهد کرد و به‌جای انتقاد از شهرداری و عملکرد ضعیف آن‌یک مقدار اعداد و ارقام و عکس کارکنان با فونت درشت چاپ خواهد کرد.

بیشتر از این در پی بحث با باند هاشمی نباشیم بهتر است چون دست این عده بر همه رو شده است بهتر است به انتخابات مجلس بعدی فکری کنیم که انحصارگرایان به حول قوه الهی دوباره از مدار قدرت خارج شوند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۹/۸ ۲۰:۳۷

اون کامنت اصلا ربطی به جناب آقای رئیسی و امیر تتلو نداشت، با بصیرت بیشتری بهش نگاه کنید :)

۹۶/۹/۸ ۱۹:۵۶

بله پیشوایان ما هم درموقع مقتضی رافت از خود نشان دادند مثل جریان بشرحافی که شارب خمر بود وبا گوشزد مهربانانه امام هدایت یافت منتها در این مورد امیرتتلو که جناب ریسی از وی حمایت کردند استفاده انتخاباتی از این موضوع بسیار ملموس بود ودرکل اصولگرایان در مواقع عادی کمتر چنین عملکردی دارند که با چنین روشهایی بخواهند افراد را هدایت کنند در اسلام اعمال با نیات سنجیده می شود البته نیت خوانی وتفتیش عقاید پسندیده نیست اما روح عمل را نیت تشکیل می دهد وشرط قبولی عمل نیت صحیح است البته از نظیرچنین روشهایی جناب روحانی هم درانتخابات استفاده می کردند در هرحال اینها بهانه هدایت نمی شود بیشتر اثرمنفی دارد

۹۶/۹/۸ ۱۸:۲۰

حسین جان اشتباه فکر نکن ایشون یک روحانی هستند و حق پس زدن کسی رو ندارن بنا به توصیه دین اسلام

۹۶/۹/۸ ۰۰:۴۵

تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد استاد مختاری عزیز ایکاش با این حر فها و بیانات چندان سنجیده نشده خود را خراب نمی کردی ! طرفداری از کسی که خطا و تخلفشان اظهرو من الشمس است . کار هنر مندانه و خوبی نیست و زمانی بدتر میشود که بازی را به هم زده و ریسمان به زمین و اسمان ببافی و از هر دری سخن بگویی !
راستی نمایندگان بعد از هاشمی چه کار ها کردند و چه گلی به سر ملت زدند یکی از نمایندگان لایق و شایسته و وزین میانه باز هم ایشان بودند و در مجلس هم وزنه ای محسوب می شدند

۹۶/۹/۷ ۲۰:۴۸

دوست عزیز این دونماینده اخیر که الان تشریف دارند چه گلی به سر زدند هاشمی که قائم مقام وزیر شده !

۹۶/۹/۷ ۲۰:۱۵

تا باشد ازین تحمیل ها جناب هنرمند ...

۹۶/۹/۷ ۱۸:۴۹

مهر بطلان قافلان بر یک ادعا و افترای واهی 

۹۶/۹/۷ ۱۷:۳۸

اصلا به فرض که سوالشان مغلطه نباشد، خب مگر خودشان "میانه امروز" نداشتند؟ می‌توانستند بجای اینکه هر چهار سال یک بار نشریه شان را بجای پوستر انتخاباتی چاپ کنند، مطالبات مردم را پی بگیرند.

قافلان کم کاری کرده؟ فرضا قبول! خب میانه امروز چه کرد و چه گلی به سر شهر زد؟

۹۶/۹/۷ ۱۵:۴۹

خواهر محترمه!

یکی از مغلطیات ارسطویی سئوال انحرافی بجای پاسخ مستقیم است. مثل همین فرد مدعی خبرنگاری که بارها سرقتهای ادبی و اخبار کذبش برملا شده و بجای عذرخواهی یا شرح اشتباه، بحث اتوبان را پیش میکشد.

اگر چنین باشد، آن دزد نقابدار دستگیر شده نیز فردا باید بگوید: اول شما بگویید چرا اتوبان از 50 کیلومتری رفت!

 

۹۶/۹/۷ ۱۵:۳۵

دلم درد می گیره وقتی می فهمم آدمایی مثل آقای ... در یک شهر زندگی می کنم. در شهرهای دیگه مردم جم میشن می رن جلوی در یه نفر که عزیزشو از دست داده می شینن تا رضایت بگیرن یه قاتل اعدام نشه. ولی در شهر من حسن زاده گلریزان گذاشته برای نجات یه کسی که چک کشیده و نتونسته به موقع پاس کنه(هرچند اون چک مال یه اداره ای بوده باشه.) خواسته کمک جمع کنه اینا اینجوری باهاش رفتار می کنند. ای بر پدر سیاست لعنت که به خاطر اون درباره یه نفر اینجوری سم پاشی می کنید. زنده باد حسن زاده و نایبی که ظلم ستیزی می کنند.

۹۶/۹/۷ ۱۱:۵۴

متاسفم برای این ... و ... که خودشونو هنرمند و خبرنگار فرض کرده اند ولی از قانون خبرندارند و بی جهت افکار عمومی رو منحرف می کنند

۹۶/۹/۷ ۱۱:۲۹

تا قبل از این ... رو ضد انقلاب و معاند می دونستین حالا شدن هنر مند!!!!!

۹۶/۹/۷ ۱۱:۲۱

قافلان که از اول فقط شهردار کاری سابق رو کوبیدد...چرا بلوف میزنید

۹۶/۹/۷ ۱۰:۲۶

قاعده این بود که ما یک جمله بصورت جواب رسمی برای این هنرمند می نوشتیم و بعد می­رفت تو کوچه­ شون بازی می­کرد و از این حرفا... اما به دو دلیل اینکار انجام نخواهد گرفت. اول اینکه مقام هنری ایشان هنوز در حد همان موی بلند و ناخن دراز و ... است و (حداقل قافلان) نمی­تواند ایشان را یک هنرمند دارای جایگاه تلقی کرده و مورد خطاب قرار دهد. دوم اینکه اگر این فلفل تند(!) در این عقده ­گشایی دست کم تاختِ متناسب با موضوع پیش می­کشید و بحث را به بی­راهه و انحراف نمی­کشاند، باز ممکن بود جوابی هم بشنود. اما از آنجایی که در کل متن ایشان تنها محور؛ حمله به آقای هاشمی بوده و کاملا بی ارتباط با موضوع بحث است، لذا کلهم از راه به درّه رفتن است و باید در درّه جواب بشنود!

علی ایحال؛

1-خطاب به آقای حسن زاده و جناب نایبی؛ "مغرورتر از آنی که به کشتن این ریزه­ خواران دست یازی..." (البته اعتراف کنم که این جمله رو از فردریش نیچه دزدیدم (ربایش نمودم)  و مقصود از ریزه خوار در متن، آقای مختاریِ هنرمندِ والامقامِ گرانسنگِ در همه چیز نظر بده نیست بخدا :))))))

2-خطاب به هنرمندِ خوش بر و رو و دوست داشتنی (حقیقتاً می­گم اینو) مراقب باش که داستانت حکایت شعر زیر نشود؛

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز خواهی که شود بخت تو فرخنده و پیروز

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز خواهی که شوی با خبر از کار بزرگان

بنشین به خرابات بزن بربط و تنبور خواهی که شوی پیش خوانین همه مشهور

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

 

خواهی تو اگر در همه جا راه دهندت ترفیع مقام و لقب و جاه دهندت

زیبا صنمی خوبتر از ماه دهندت خواهی که زرو سیم شبانگاه دهندت

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

 

خواهی که شوی زینت بزم همه اشخاص رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

خواهی تو اگر راحت و آسوده بمانی رخش طرب اندر همه ایران بدوانی

خود را به مقامات مشعشع برسانی هم داد خود از کهتر و مهتر بستانی

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

(داشت یادم می­رفت! این رو هم از عبید زاکانی دزدیدم)

۹۶/۹/۷ ۱۰:۲۲

قافلان و صدای میانه بجای این حرفها پاسخ این هنرمند رو بدند که چرا اتوبان از 50 کیلومتری رفت؟

۹۶/۹/۷ ۰۹:۲۷

رای وحدت رویه از دیوان عدالت اداری در این خصوص صادر شده که نیازی به بازگو کردن و تفسیر آن نیست ولی جهت اطلاع این دوستان و مسئولین برخی ادارات و سازمانها که گاهاً نه حوصله مطالعه قوانین دارند و نه تمایلی برای آن، این رای دیوان عدالت اداری را عیناً می آورم؛ «‌سیاق عبارات تبصره ذیل بند 24 ماده 55 قانون شهرداری در باب عدم جواز تخطی از مندرجات پروانه ساختمانی و دایر كردن محل كسب و پیشه و ‌تجارت در محل غیر تجاری توسط مالك یا مستأجر و صراحت منطوق قسمت آخر تبصره مذكور كه مقرر داشته “.... دایر كردن دفتر وكالت و مطب و‌ دفتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق و دفتر روزنامه و مجله و دفتر مهندسی به وسیله مالك از نظر این قانون استفاده تجاری محسوب نمی‌شود.”‌

۹۶/۹/۷ ۰۸:۳۱

جالب تر برای من واکنش م.. بوده...

این آن را متهم میکند و آن این را ولی اصل مساله هنوز مانده است جریان سرقت ادبی و کار فوق العاده ضعیف زینالی و تخلف قافلان در تصرف پارکینگ

طرف به جای پاسخ در کمال وقاحت دیگری را متهم میکند.

این ... اول باید اصول خبرنگاری یاد بگیرد تا پاسخگو باشد که اگر خبرنگار بود همانند ا... جلسه سخنرانی قطع نمیکرد (انتخابات 96 سالن هلال احمر)

۹۶/۹/۷ ۰۸:۱۳

قافلان یک ملکی رو در اختیار داره که حالا از اون ملک داره برای دفتر نشریه استفاده می کنه، دقت کنید به جمله ملکی رو مالک هست؛ بعبارتی ملک رو خریداری کرده و ندزدیده! محور صحبت اینه که آقای زینالی مطالبی که برای ده ها نفر (نه حتی یک نفر) دیگه بوده "ربایش :)" کرده و به اسم خودش منتشر کرده....صراحتاً عرض می کنم: قافلان مکان رو داره و جسارتش رو هم داره که اونجارو بعنوان دفتر ازش استفاده کنه. قافلان می تونه سینه سپر کنه و بگه "ملکمه دلم میخواد" اما زینالی نمیتونه بگه دلم خواسته سرقت کردم چون اونوقت یکی مثل قافلان گلوگیرش خواهد بود....

۹۶/۹/۷ ۰۰:۴۰

من این اندازه صدای میانه را وابسته نمی دانستم وحداقل ارزشهائی براش قائل بودم ولی دو تا مطلب فرستادم فیلتر کردید کار صحیحی نیست شما نباید با حذف نظرات افکار مردم را مهندسی کنید این کار از سرقت ادبی بدتر است

۹۶/۹/۶ ۲۳:۵۹

برادر عزیز !
دزدی و سرقت ادبی سالها در رسانه های میانه ریشه داره!
مصاحبه های الکی با هم دیگر و نقل مطالب دیگران به نام خود!
حتی یک مورد یادم میاد یک آقایی که اسمش را نمیبرم و کاندیدای شورا هم بود ، مصاحبه کسی دیگر رو به نام خودش زده بود سایت!
خداوند همه ما را آدم کند!۹

۹۶/۹/۶ ۲۳:۴۶

میانه عجب جایی هست. تناقض گویی امثال مختاری که هیچ جایگاهی در عرصه هنر شهرستان ندارن شده خبر. تادیروز می گفتند حسن زاده چرا همش داره از شهرداری انتقاد میکنه؟ حالا که دست کثیف سارقان مطالب دیگران را افشاکرده، شده طرفدار جلیل و قافلان هم شده جلیل نامه.
باید شهر گریخت با چنین تفکری.
انسانم ارزوست

۹۶/۹/۶ ۲۳:۳۴

ایول مختاری جان ایول

۹۶/۹/۶ ۲۳:۲۸

خواهر یا برادر گرامی! لطفاً موضوع رو منحرف نکنین!

الان بحث خدشه‌دار شدن پرستیژ رسانه‌ای و معتبر میانه به‌دست یه جاعل و تازه‌وارد ناشی مطرحه!

در این مورد اگه حرف تازه دارین گوش می‌دیم!

۹۶/۹/۶ ۲۳:۰۲

چقدر عادی شده دزدی دسترنج دیگران.

۹۶/۹/۶ ۲۲:۴۸

کفن پوشی یعنی حسینی وار زندگی کردن یعنی درمقابل صاحبان زر وزور وتزویر ایستادن ومبارزه با استبدادوانحصار. ...
واقعا چقدر هم مبارزه کردند ایشون

۹۶/۹/۶ ۲۲:۴۰

هر کاری هزینه ائی دارد آقای مهندس حاجی اصغری عنوان قلم به دستان مزدور را گفت تا آقای توفیقیان در مقاله خود تحت عنوان اگر نماینده مجلس می شدم چنین بیان کند که مثل مهندس حاجی اصغری کفن نخواهم پوشید واز برند های ایتالیائی استفاده خواهم کرد.کفن پوشی یعنی حسینی وار زندگی کردن یعنی درمقابل صاحبان زر وزور وتزویر ایستادن ومبارزه با استبدادوانحصار. این افتخار هست که انسان کفن بپوشد ودر برابر عقاید خودش محکم بیاستد ومثل بعضی ها دوزیست صفتان هر روز رنگ عوض نکند حتی به قیمت حذف شدنش باشد. من از ایشان پرسیدم اگر امروز همان روز باشد بازهم کفن می پوشی؟ گفتند مگر روز عاشورا همه ملت ایران سیاه پوش وعزادار آقا اباعبدالله الحسین نیستند مگر مدافعین حرم کفن پوش نیستند درآن روز تاریخی وحساس ۲۲۰ نماینده مجلس آن بیانیه را امضا کردند کلیمی ها زرتشتی ها ودیگر اقلیت های مذهبی واصلاح طلب واصول گرا همه امضا کردند آری بنده جرات آن را داشتم سردمدار این نهضت مبارزه با ضد قانون ودین باشم.سیاست ما عین دیانت ماست. در جریان شورای انتخاب خلیفه بین عثمان وحضرت علی علیه السلام اگر حضرت به روش شیخین تمکین می کرد خلیفه مسلمین می شد ولی با صراحت فرمودند خدا قران وروش پیامبر.وشعار هستیم بر آن عهد که بستیم را باعمق جان قبول دارم .

۹۶/۹/۶ ۲۲:۳۰

۹۶/۹/۶ ۲۲:۲۵

دزدی، دزدی است. فرقی نمی کند. چه نان بدزدی چه مقاله.

۹۶/۹/۶ ۲۲:۰۷

یک کلمه هم بشنوید از مادر عروس 

۹۶/۹/۶ ۲۱:۲۷

اگر از نیروهای ارزشی این کامنت را میخوانند لطفا به این سوال جواب دهند که چه شد که کار جریان ارزشی به گدایی حمایت از امیر تتلو رسید؟ یعنی این قدر بی هویت شده این جریان؟

۹۶/۹/۶ ۲۱:۱۷

نیکوتر است این سایت فرمایشی با اینهمه بودجه و حمایت، بجای واکنش عجولانه به برملا شدن سرقتهای متواتر و متوالی ادبی، ابتدا نام خود را به MiyanehNews اصلاح فرماید. کمترین باسواد هم میداند newsmiyaneh غلط است!

اخبار روز