کد خبر: ۷۸۱۲۰
۵۷۵ بازدید
۶ دیدگاه (۵ تایید شده)

نمایشگاه عکس رامین مهاجری این بار " برای ایران"

۱۳۹۶/۹/۱۳
۱۷:۱۱

 

نمایشگاه عکس‌های رامین مهاجری با عنوان «برای ایران» از روزشنبه ۱۸ آذرماه ۹۶ از ساعت ۳۰ .۱۰ در نگارخانه اداره فرهنگ و ارشادمیانه گشایش می‌یابد.

 در بخشی از بیانیه‌ی این نمایشگاه آمده است:  صحبت دفاع از وطن و ناموس که باشد قضیه فرق می کند. جان در کف دست می گیری و راهی می شوی . به کجا؟ هرجا که فکرت قد بدهد و آن را تهدید بدانی. با تفنگت ، قلمت و دوربینت محافظت می کنی ، مبادا که درنگ کنی و آرامش خاطر پدران و مادران وطنت ، خواهر  و برادرانت ، نامش ، هویتش و اصالتش مورد هجوم قرار بگیرد. مصمم و با اطمینان خاطر می روی که خاک و نام ایرانت پایدار بماند و بیرقش سرافراز. 

 نمایشگاه عکس «برای ایران» نمایش سی و سه اثر سیاه و‌ سفید در ابعاد ۳۰*۴۰ آثاری از عرض ادب و ارادت مردم در مراسم تشییع مرزبان شهید امیرقربانی در جریان درگیری با گروهک تروریستی پژاک و همچنین سانحه تصادف سبزپوشان برقرارکننده امنیت گروهبانیکم امجدی و سرباز وظیفه علیرضا همدانی است که جان خود را در راه دفاع از مرزهای کشور و آرامش مردم فدا کرده اند .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۶/۹/۱۵ ۱۹:۱۷

فعال توریستی خبرنگاری عکاسی ... آچار فرانسه

۹۶/۹/۱۴ ۰۹:۵۸

رامین عزیز ، پسر انرژیک و بااستعدادی است که از خانواده هنری پا به عرصه عکاسی رو آورده و ریشه در هنر دارد قطعا او در کاهایش موفق خواهد بود .

۹۶/۹/۱۳ ۲۲:۰۶

زنده باد

آرزوی توفیق روز افزون برای رامین جان هنرمند خوش ذوق و با استعداد و توانمند شهرمان داریم.

۹۶/۹/۱۳ ۱۹:۳۴

دست مریزاد به اقای مهاجری هنرمند خوش ذوق میانه ای امیدوارم همیشه سربلند وموفق باشی

۹۶/۹/۱۳ ۱۹:۲۳

موفق باشی

اخبار روز