کد خبر: ۷۹۵۹
۲۷۷۸ بازدید
۹ دیدگاه (۷ تایید شده)

راه اندازی قطار ترنست دو طبقه درمیانه

۱۳۹۱/۱۰/۲۱
۱۲:۵۲

میانه – خبرگزاری مهر: سرپرست معاونت اجرایی شرکت قطا رهای مسافربری رجاء از راه اندازی قطار ترنست دو طبقه در آینده نزدیک در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، عبادالله فروزش صبح پنج شنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات ریلی میانه اظهار داشت: حمل و نقل ریلی کشور نیاز به تجهیز و توسعه کمی و کیفی دارد که باید تا سال 1414 توسعه  آن به 18 درصد برسد.

وی ادامه داد:متاسفانه برخی از ایستگاه های قطارهای مسافربری در مسیر شمال غرب دچار مشکلات زیادی هستند که باید برای توسعه و جانشین کردن ناوگان جدید به جای قطارهای فرسوده تمهیداتی را اندیشید.

فروزش با اعلام خبر راه اندازی قطار ترنست در میانه افزود: این قطار در صورت تائید فنی از سوی کارشناسان در مسیر میانه- تهران شروع به کار خواهد کرد.

محمد علی مددی، نماینده مردم میانه در مجلس نیز در این جلسه یکی از راههای توسعه شهرستان را راههای ارتباطی و مواصلاتی بیان کرده و خواستار حل مشکلات  قطار های مسافری میانه - تهران شد.

منبع :

http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1787993

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱۰/۲۱ ۱۵:۳۴

بعد از گذشت 9 سال هنوز وعده دهنده رو دست حاجی نیومده :))))

۹۱/۱۰/۲۳ ۱۱:۱۷
[quote name="رزمنده دفاع مقدس"]پل نزدیک قافلانکوه را باز هم عرض می کنم نباید از یاد برد . هرآن احتمال خطر و حادثه جانی در پی دارد[/quote]
ما موفق نمیشیم...من میدونم!
۹۱/۱۰/۲۱ ۱۱:۲۴
ظاهرا قطار دو طبقه در عبور از تونل های میانه مشکل دارد که در حال بررسی دقیق تر این مساله هستند
ولی اگر واگن های قطار فعلی را با واگن های اتوبوسی(مانند قطار اول میانه) تعویض کنند خیلی خوب می شود.
وضعیت قطار فعلی واقعا غیر قابل تحمل است
۹۱/۱۰/۲۱ ۱۰:۵۷
خبرنگار خبرگزاری مهر در میانه آقای حامد یزدانی همان مسئول روابط عمومی دفتر حاجی مددی است.
تحریف سخنان معاون رجا هم به همین دلیل می باشد آقای فروزش چنین وعده ای نداده بلکه گفته اگر توجیه اقتصادی داشته باشد و اگر کارشناسان مسیر را تایید کنند که با توجه به وجود چندین تونل احتمالش کم است در آینده چنین قطاری به میانه هم واگذار می کنیم!
این را هم اضافه کنید به دهها وعده توخالی دیگر
۹۱/۱۰/۲۱ ۱۰:۴۵
این خبر رو آقای یزدانی که خبرگزار مهر هستن می فرستن من در تعجبم که چرا برای سایتهای خودشون که عضو هم هستند نمی فرستند...
۹۱/۱۰/۲۱ ۱۰:۳۷
پل نزدیک قافلانکوه را باز هم عرض می کنم نباید از یاد برد . هرآن احتمال خطر و حادثه جانی در پی دارد
۹۱/۱۰/۲۱ ۰۸:۳۶
خیلی خوب میشه اگه این قطار رو بیارن.امیدواریم دکترمددی در مورد مسائل قطار لااقل بتونن کاری انجام بدن.منظور همه مسیرهاست نه فقط مسیر میانه-تهران.

اخبار روز