کد خبر: ۸۱۱۷
۱۱۶۳ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

نشست صميمي وزير آموزش و پرورش بافرهنگيان شهرستان ميانه

۱۳۹۱/۱۱/۲
۱۲:۳۲
نشست صميمي وزير آموزش و پرورش بافرهنگيان شهرستان ميانه در حال برگزاري است.

دكتر حاجي بابايي كه براي سخنراني در همايش يادواره شهداي زينبيه با عنوان نيمكت هاي سوخته وارد اين شهرستان شده است پيش از ظهر امروز در نشست صميمي با فرهنگيان ميانه تركمانچاي ، كندوان و كاغذكنان در محل سالن تربيت شركت نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي دكتر حميد رضا حاجي بابايي صبح امروز وارد شهرستان ميانه شد و با حضور نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي و مسئولين استاني و محلي كلنگ يادمان و تنديس شهداي زينبيه و ثارالله را در ميدان ورودي اين شهر به زمين زدند.

گفتني است وزير آموزش و پرورش هم اكنون در نشست صميمي با فرهنگيان آموزش و پرورش ميانه حضور دارند.

در اين نشست مدير كل آموزش و پرورش استان و مسئولين و نمايندگان شهرستان در مجلس شوراي اسلامي در خصوص مسائل جاري آموزش و پرورش سخنراني نمودند.

وزير آموزش و پرورش هم در ادامه اين جلسه سخنراني خواهند نمود.

منبع :

http://ea.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=ec47b703-0bd0-4f18-b011-215cc47c8ed8&WebPartID=d5529185-0ef1-4761-98d1-653653b1bb9c&CategoryID=43fec11a-92f6-4f16-bade-e6cbcb679689

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۲ ۱۷:۲۱
خواهش میکنم تیتر نوشته تان را تغییر دهید کدام فرهنگی ؟اکثرا از مقامات اداره آموزش و پرورش بودند و سرگروه های درسی و از معلمانی که با جان و دل تدریس می کنند و هیچکدام دعوت نامه برای شرکت در جلسه نداشتند معلمانی که با حداقل 20 سال تدریس که مشکلات آموزشی را از نزدیک لمس کرده باشند حضور نداشتند چون ممکن بود سوالات فنی پرسیده شود و .....

اخبار روز