کد خبر: ۸۱۱۸
۱۱۹۶ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

حسيني:

دكتر حاجي بابايي هميشه در خط امام(ره)، ارزش ها و در خط ولايت بوده

۱۳۹۱/۱۱/۲
۱۲:۴۹

مهندس حسيني نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي :

دكتر حاجي بابايي هميشه در خط امام(ره)، ارزش ها و در خط ولايت بوده و خواهد بود


سيد بهلول حسيني نماينده مردم ميانه در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: من شهادت ميدهم وزير آموزش و پرورش يكي از وزراي ارزشي و حزب الهي نظام مقدس جمهوري اسلامي مي باشد و ايشان هميشه در خط ولايت و ارزشها بوده و خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي مهندس سيد بهلول حسيني نماينده مردم شهرستان ميانه در مجلس شوراي اسلامي در همايش بزرگ نشست فرهنگيان شهرستان ميانه با وزير محترم آموزش و پرورش كه در محل سالن تربيت برگزار گرديد . طي سخناني ضمن خير مقدم خدمت وزير پرتلاش و بسيجي آموزش و پرورش اظهار داشت: با اشاره به بمباران مدارس ميانه در دوران هشت سال دفاع مقدس گفت: عليرغم اينكه دشمن تهديد كرده بود مناطق مسكوني شهرها را بمباران خواهد كرد دانش آموزان مظلوم مدارس زينبيه و ثارالله با اگاهي از تهديدهاي دشمن و به جهت اينكه تهديد هاي دشمن را خنثي نمايند در سر كلاس ها حاضر شده و مظلومانه در بمباران دد منشانه رژيم صدام به فيض شهادت نائل آمدند.

مهندس حسيني در تداوم سخنان خويش با ذكر خاطره هاي از بمباران شهر ميانه ياد و خاطره شهداي ميانه مخصوصاً شهداي دانش آموز و معلم را گرامي داشت.

مهندس حسيني در قسمت ديگري از سخنان خويش اظهار داشت: نمره فضايل آقاي احمدي نژاد حتماً از نمره مخالفانش بيشتر است و فردي دلسوز و عدالت طلب است.

ايشان در ادامه ضمن انتقاد از منتقدين رياست محترم جمهوري اسلامي ايران گفت: به نظر بنده روساي قوه قضائيه و قوه مقننه بهتر است در حيطه كاري خويش اظهار نظر كرده و از دخالتهاي بي مورد به رياست جمهوري جداً خودداري فرمايند. شخصي كه بعد از مقام معظم رهبري جايگاه دوم را در كشور دارا است نبايد مورد هجمه اين و آن قرار گيرد.

ايشان در خاتمه سخنان خويش با اشاره به درخواست فرهنگيان اظهار داشت: زماني كه مجموعه آموزش و پرورش وزير خود را آموزشي و پرورشي مي دانند اين موضوع مهمي است و چون شان معلمي بزرگ است انتظار داريم اين شان و جايگاه حتماً حفظ گردد.

منبع :

http://ea.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=1a89e701-f45f-4767-b788-d9a2dd72c928&WebPartID=d5529185-0ef1-4761-98d1-653653b1bb9c&CategoryID=43fec11a-92f6-4f16-bade-e6cbcb679689

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۲ ۱۰:۰۷
سلام
زمان ثابت خواهد کرد.چراکه در این دوره وزارت این وزیر بدترین ضربه به نظام آموزش و پرورش وارد شده است.ساختن بتی چشم بسته کار خوبی از این بزرگوار قابل انتظار نبود.کافی است.سایت فرهنگیان نیوز مطالعه شود.

اخبار روز