کد خبر: ۸۱۲۷
۷۵۶ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

احداث مدرسه فرهنگ مقاومت در گلزار شهداي زينبيه

۱۳۹۱/۱۱/۲
۱۸:۱۹مدرسه فرهنگ مقاومت در محل گلزار شهداي زينبيه ميانه احداث مي شود.

وزير آموزش و پرورش با حضور در دبيرستان زينبيه و گلزار شهداي زينبيه ضمن قرائت فاتحه و اداي احترام نسبت به شهداي مظلوم زينبيه و ثارالله دستور احداث موزه فرهنگ مقاومت در محل دبيرستان و احداث مدرسه فرهنگ مقاومت در محل گلزار شهداي زينبيه را صادر نمود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي دكتر حميد رضا حاجي بابايي بعدازظهر امروز با حضور در دبيرستان زينبيه وقرائت فاتحه در محل يادمان شهدا نسبت به شهيدان مظلوم زينبيه و ثارالله اداي احترام نمود.

وزير آموزش و پرورش در اين بازديد دستور احداث موزه مقاومت را در محل قتلگاه شهداي زينبيه صادر نمود تا اداره كل نوسازي و تجهيز مدارس استان آذربايجان شرقي با همكاري و مساعدت مسئولين شهرستان ميانه و اداره كل حفظ آثار و نشر ارزشهاي دوران دفاع مقدس استان طراحي و ساخت اين موزه را در برنامه كاري خود قرار دهد.

وي همچنين با مدير و معلمان اين اين دبيرستان كه اكثراً از بازماندگان بمباران دبيرستان شهداي زينبيه بودند ديدار نموده و از آنان دلجويي نمود.

گفتني است وزير آموزش و پرورش همچنين با حضور در گلزار شهداي زينبيه ميانه با قرائت فاتحه نسبت به شهداي دوران دفاع مقدس اين شهرستان اداي احترام نمود.

دكتر حاجي بابايي همچنين دستور احداث مدرسه فرهنگ مقاومت را در محل گلزار شهداي زينبيه ميانه صادر نمودند تا سمبل مدرسه مقاومت براي كل كشور باشد.

منبع :

http://ea.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=72ae646c-7bed-40e8-a1b1-82909ffca6d5&WebPartID=e807808e-da1d-4cee-a7cd-620ba5127c32&CategoryID=43fec11a-92f6-4f16-bade-e6cbcb679689

 


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز