کد خبر: ۸۱۳۰
۵۹۴ بازدید
۰ دیدگاه

حاجی بابایی:

راه زنده ماندن ما ، راه شهدا است.

۹۱/۱۱/۲
۱۸:۲۵وزير آموزش و پرورش در همايش بين المللي نيمكت هاي سوخته در شهرستان ميانه

راه زنده ماندن ما ، راه شهدا است.

وزير آموزش و پرورش ، راه زنده ماندن ما را ، راه شهدا دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي ، دكتر حميد رضا حاجي بابايي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهداي دانش آموز افزود: شهداي دانش آموز اين شهرستان همچون گوهر تابنده نمايان شده و همه ما را به اين شهرستان رهنمون كرده است.

وزير آموزش و پرورش در ادامه خاطر نشان كرد : اين دانش آموزان شهيد آوازه جهاني آنان را نتوانستيم به تصوير و قلم بكشيم و اين همايش براي بلند كردن آوازه جهاني اين شهداست .

وي با اشاره به اينكه حضور اين شهدا براي خود من هم ناشناخته است يادآور شد ، ما امروز شاهد يك همايش مقدس ، خدايي و از جنس نور هستيم تا خاطرات گذشته عزيزمان را بشنويم و قصه جنايات  استكبار جهاني كه از جنس جنايات هاي روز عاشورا است را بشنويم.

دكتر حاجي بابايي به واژه هاي ، تربيت ، رشد ، هدايت ، حقيقت ، شهيد و امام اشاره كرد و افزود همه اين واژه ها از يك جنس هستند كه مي توانند انسان را زنده كنند و بميرانند.

وزير آموزش و پرورش به جنس اين انقلاب ، كه از نوع الهي است اشاره كرد و افزود : انقلاب اسلامي ايران از نوع اعتقاد به خداست ، كه ريشه ي آن در قرآن وجود دارد.

وي با اشاره به اينكه عاشورا تمام نشده است يادآور شد: مردم در اين انقلاب ، عاشورايي عمل كردند

منبع :

http://ea.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=7b4e15b1-4d85-4b80-b18f-c73c93380d53&WebPartID=d5529185-0ef1-4761-98d1-653653b1bb9c&CategoryID=43fec11a-92f6-4f16-bade-e6cbcb679689

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز