کد خبر: ۸۱۳۱
۶۷۷ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

آسايش و امنيت كشور در گرو گسترش فرهنگ جهاد ، شهادت و ايثار است

۱۳۹۱/۱۱/۲
۱۸:۲۸وزير آموزش و پرورش در همايش بين المللي نيمكت هاي سوخته در شهرستان ميانه ،

آسايش و امنيت كشور در گرو گسترش فرهنگ جهاد ، شهادت و ايثار است

وزير آموزش و پرورش ، آسايش و امنيت كشورمان را در گرو گسترش فرهنگ جهاد ، شهادت و ايثار دانست.

به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي ، دكتر حميد رضا حاجي بابايي بعدازظهر امروز در همايش بين المللي نيمكت هاي سوخته كه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان ميانه برگزار شد ضمن ياد و خاطره شهداي دانش آموز دبيرستان زينبيه و ثارالله افزود: وقتي دشمن در جبهه نبرد حق عليه باطل امكان پيروزي برايش ممكن نبود مجبور به بمباران شهرها و مدارس در زمان جنگ شده است .

وزير آموزش و پرورش با اشاره به حضورش در مزار شهداي شهرستان ميانه خاطر نشان كرد اين شهدا نمادهايي هستند كه ما بر روي اين نمادها خيلي كار نكرده ايم .

وي به برگزاري اين همايش به شكل بين المللي اشاره كرد و افزود : موضوع شهدا مي تواند يك موضوع بين المللي باشد تا بتوانيم آن را در دنيا به تصوير بكشيم و قصه واقعي اين دانش آموزان شهيد را براي جهانيان بيان كنيم كه مطمئناً مي تواند اثرات خوبي داشته باشد.

دكتر حاجي بابايي در ادامه يادآور شد اين تعداد دانش آموز با اين ويژگي ها و افكار در شهرستان ميانه كه خط مقدم جبهه نبوده است خود مي تواند يك موضوع پنهان باشد كه مي بايست براي جهانيان  آشكار شود .

وزير آموزش و پرورش در پايان خاطر نشان كرد: تحويل دانش آموزان با تربيت به اجتماع به عنوان يك ثروت براي جامعه و خانواده تلقي مي شود و هيچ دانش آموزي جز از راه آموزه هاي ديني و قرآني تربيت نخواهد شد.

منبع :

http://ea.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=822880d1-9ec5-4803-81c0-cb7129a22d3f&WebPartID=d5529185-0ef1-4761-98d1-653653b1bb9c&CategoryID=43fec11a-92f6-4f16-bade-e6cbcb679689


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز