کد خبر: ۸۱۳۹
۸۵۱ بازدید
۰ دیدگاه (۰ تایید شده)

سردارنقدی:

شهداي دانش آموز بزرگترين سند رسوايي دشمنان اسلام است

۱۳۹۱/۱۱/۲
۱۹:۱۲
شهداي دانش آموز دبيرستان زينبيه بزرگترين سند رسوايي دشمنان اسلام است

فرمانده بسيج مستضعفين كشور در اولين همايش نيمكت هاي سوخته در شهرستان ميانه از شهداي مظلوم دختران دانش آموز به عنوان بزرگترين سند رسوايي دشمنان نظام مقدس اسلامي نام برد.


به گزارش روابط عمومي اداره كل آموزش و پرورش آذربايجان شرقي سردار نقدي فرمانده بسيج مستضعفين در اين همايش گفت: همه ما شاگردان مكتب شهيدان هستيم و اين شهيدان هم شاگردان مكتب زينب كبري (س) مي باشند.

فرمانده بسيج مستضعفين كشور از بمباران مراكز علمي و آموزشي كه در دوران دفاع مقدس توسط رژيم بعثي عراق انجام مي شد و باعث به شهادت رسيدن دختر بچه هاي مظلوم و بي گناه مي گرديد مهترين عامل شناساندن چهره كريه دشمن بود.

سردار نقدي با اشاره به فتوحات رزمندگان اسلام در جنگ تحميلي افزود : دشمن بعثي كافر وقتي جرات رويارويي با رزمندگان پر توان اسلام را نداشت. با به شهادت رساندن زنان و كودكان و افراد غير نظامي به ويژه دانش آموزان دختر مدارس انتقام جويي مي كرد.

وي اضافه نمود كه پليدي و پستي دشمنان هنوز هم ادامه دارد و امروز با حمله به دانشمندان علمي و فناوري و به شهادت رساندن آنان قساوت و عداوت خود را با ملت قهرمان ايران ابراز مي دارند.

سردار نقدي اوج فريب و رياكاري ادعا كنندگان حقوق بشر جوامع بين المللي را در سكوت در برابر اين جنايتها دانست و افزود در مقابل اين همه مظلوم كشي هيچ بيانيه اي از طرف سازمان هاي داعيه حقوق بشر در محكوميت به شهادت رساندن اين دانش آموزان مظلوم صادر نگريده است

منبع :

http://ea.medu.ir/Portal/Home/ShowPage.aspx?Object=NEWS&ID=3128cccf-5dd6-486e-9954-54dc8a2ed64f&WebPartID=e807808e-da1d-4cee-a7cd-620ba5127c32&CategoryID=43fec11a-92f6-4f16-bade-e6cbcb679689

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

اخبار روز