کد خبر: ۸۱۴۳
۸۹۵ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

حماسه دختران ميانه ثابت کرد كه ملت ما شكست ناپذير است

۱۳۹۱/۱۱/۲
۲۰:۱۰
سردار نقدي در همايش بين المللي نيمكت هاي سوخته:

حماسه دختران ميانه ثابت كرد كه دولت آمريكا حقيرتر از آنست كه ملت ما را به زانو درآورد


رييس سازمان بسيج مستضعفين گفت: حماسه دختران ميانه نشان داد كه ملت ما شكست ناپذير و ملتي است كه دختران نونهال و نوجوانش عاشقانه به استقبال شهادت مي روند و هيچگاه در مقابل دشمن عقب نشيني نخواهند كرد.

به گزارش پايگاه اينترنتي بسيج، سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي رييس سازمان بسيج مستضعفين كه سخنراني خود را به احترام شهداي دانش آموز ميانه پشت نيمكت مدرسه ايراد نمود با اعلام مراتب شاگردي خويش در محضر دانش آموزان شهيد گفت: اين شهدا اساتيد ما هستند و ما شاگرد مكتب اين بزرگانيم چراكه آنان درس آموز مكتب زينب كبري سلام الله عليها مي باشند.

سردار نقدي با اشاره به حادثه بمباران مدرسه زينبيه و شهادت جمعي از دانش آموزان، معلمان و پاسداران شهيد تصريح كرد: بزرگداشت اين حادثه عظيم براي عبرت آموزي است و بايد آوازه آن را به گوشه گوشه دنيا مخابره نمود تا بشريت از اين مكتب بهره برده و عبرت بگيرند.

ايشان به عبرت هاي حماسه دختران ميانه اشاره نموده و افزود: جنبه عبرت انگيز اين حادثه شناساندن چهره ي كريه دشمناني است كه اوج جنايت ددمنشانه خود را نماياندند.

وي جمله اباعبدالله كه خطاب به دشمن فرمودند اگر دين نداريد لااقل آزادمرد باشيد را يادآور شده و خاطرنشان كرد: عجز دشمنان ما در مقابله با رزمندگان دلاور همچون يزيديان است كه به جاي رويارويي با مردان به خيمه ها و خانه ها حمله كردند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين دليل بمباران ميانه را شكست تاريخي دشمن در كربلاي پنج خوانده و بيان كرد: رزمندگان غيور، عجيب ترين و تاريخي ترين خط مواضع و استحكامات دشمن را در كربلاي پنج در هم شكسته و دشمنان انتقام خود را از دختران دانش آموز گرفتند.

ايشان به تكرار جنايات صهيونيست ها در فلسطين اشاره نموده و عنوان كرد: دست پرورده هاي رژيم تروريستي آمريكا امروز نيز به نوجوانان و دانش آموزان سوريه و عراق و ساير كشورها حمله نموده و كودكان مظلوم را به شهادت مي رسانند.

وي اوج شقاوت و رسوايي دشمن را حمله به كودكان معصوم و بي گناه دانسته و اظهار داشت: امروز هم دشمنان، جهادگران عرصه علم و فناوري را به شهادت رسانده و ملت ما را به جرم پيشرفت علمي تحريم مي كنند.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج، مدرسه زينبيه را سند رسوايي مدعيان حقوق بشر خوانده و خطاب به سازمان هاي به اصطلاح حقوق بشر گفت: علي رغم ادعاي حقوق بشر، سازمان هاي جهاني حتي يك سطر در محكوميت اين جنايت دشمنان صادر نكرده و نوگلان معصوم ما را مظلومانه به شهادت رساندند.

ايشان به كشف صدها هزار گور دسته جمعي پس از سقوط صدام در عراق اشاره نموده و تصريح كرد: سكوت مطلق و دهشت بار سردمداران استكبار و مدعيان حقوق بشر در جنايات صدام عليه ملت ايران و عراق، گواه ديگري بر فريبكاري دشمن در حقوق بشر است.

وي دشمنان را پست تر از چهارپايان خوانده و با اشاره به جباري و شقاوت جبهه استكبار خاطرنشان كرد: ما با اعتقاد به حركت در مسير نوراني اسلام براي تحقق عدالت، راه خود را با عزت ادامه داده و به زودي شاهد فروريختن كاخ هاي سفيد و سياه دشمنان خواهيم بود.

سردار نقدي شهادت طلبي و خداخواهي را اصلي ترين درس انقلاب و شهدا دانسته و بيان كرد: علي رغم بسياري از بمباران ها كه افراد زيادي به طور ناآگاه كشته شده اند؛ در حادثه ميانه، شهدا آگاهانه و با اختيار به ميدان آمدند و غسل شهادت كردند.

ايشان در آگاهي حضور دانش آموزان در مدرسه به اعلام راديوهاي متجاوز در شب قبل از بمباران و تهديد آنان به بمباران مدارس اشاره نموده و تصريح كرد: برخي از اين نوگلان معصوم براي نشان دادن مقاومتشان به دشمنان از دست پدر و مادر فرار كرده و برخي مخفيانه خود را به مدرسه رساندند تا در صحنه حضور داشته باشند و آگاهانه و داوطلبانه جانشان را فدا كردند.

رييس سازمان بسيج مستضعفين دختران دانش آموز ميانه اي را درس آموز مكتب اهل بيت خوانده و ادامه داد: اين شهادت ها، بيداري جهانيان را در پي داشته و ملت ايران و آزادانديشان جهان اين بيداري را تا منزل نهايي خود پيش خواهند برد.

وي شهادت دختران دانش آموز را براي دشمنان غيرقابل توصيف خوانده و افزود: حماسه دختران ميانه ثابت كرد كه دولت آمريكا خيلي حقيرتر از آنست كه ملت ما را به زانو درآورد.

جانشين فرمانده كل سپاه در امر بسيج خاطرنشان كرد: حماسه دختران ميانه نشان داد كه ملت ما شكست ناپذير و ملتي است كه دختران نونهال و نوجوانش عاشقانه به استقبال شهادت مي روند و هيچگاه در مقابل دشمن عقب نشيني نخواهند كرد.

ايشان در بخش ديگري از سخنانش به تحليل دشمنان از متن وصاياي شهدا اشاره نموده و اظهار داشت: دشمنان با دقت، حرف ها و وصاياي شهدا را شنيده و خوانده اند لذا به دلايل پيروزي ما نيز پي برده اند.

وي حجاب زنان را از جمله ي اين دلايل برشمرده و اظهار داشت: دشمن فهميده است كه شهدا در دامان زنان محجبه تربيت يافته اند لذا مي خواهد حجاب را كه تخته سياه ايثار و جوانمردي و مقاومت و ولايتمداري است از بين ببرد.

رييس سازمان بسيج مستضعفين ترويج سكولاريسم و دين زدايي از صحنه زندگي را از توطئه هاي شوم دشمنان برشمرده و بيان كرد: دشمنان مي خواهند مقاومت و شجاعت را از جوانان و ملت ما بگيرند تا مقابل آنها نايستيم و با ترويج سكولاريسم، قوم گرايي و غيره در صدد شكست ما هستند.

وي با اشاره به ولايتمداري و دين مداري نسل چهارم انقلاب عنوان كرد: دشمن فريب برخي ظواهر را نخورد و بداند كه نسل جديد ما نيز همچون نسل هاي اول انقلاب و محكم تر از آن در مقابل دشمنان خواهد ايستاد.

سردار نقدي در بخش پاياني سخنانش، ياد و خاطره شهيد "حامد بزي" و " مصطفي آسوده" كه در حادثه اخير تروريستي چابهار به شهادت رسيدند را گرامي داشته و تصريح كرد: ملت ما مقاومت را رها نخواهند كرد تا روزي كه پرچم اسلام را به صاحب حقيقي اش بسپارند.

گفتني است در اين مراسم با حضور سردار نقدي، دكتر حاجي بابايي و برخي از مهمانان خارجي از خانواده هاي شهداي حماسه دختران ميانه تجليل به عمل آمده و سردار نقدي با حضور در مزار اين شهيدان به قرائت فاتحه پرداخت.

منبع :
http://basij.ir/main/index.php?Page=definition&UID=4454990

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۳ ۰۵:۳۱
حداقل یه عکس ازشون میزدین که تو همایش بود!

اخبار روز