کد خبر: ۸۱۷۱۵
۶۶۱ بازدید
۲۳ دیدگاه

مواظب قهرمان پروری از اشخاص باشیم

۹۷/۲/۶
۱۰:۵۲

 متاسفانه بیگانگان استعماری و دشمنان این سرزمین ، ما را همیشه با قهرمان پروری و اشخاص  مشغول کردند و از نگاه قانونی و سیستماتیک و چهارچوب مشخص و با برنامه ریزی کار کردن دور کردند ولی خودشان با برنامه های منسجم در همه زمینه ها کار میکنند و هدف گذاری مشخص دارند وبا تغییر نفر خیلی به هم نمیریزند ولی برای ما قهرمان درست میکنند و بعد اون قهرمان را خراب می کنند و همه چیز را خراب و زیر سئوال میبرند و همه ما را در غفلت نگه میدارند و همه در مورد شخصیت ها و اشخاص نظر می دهیم و درگیر بحث و جدل میشیم و وقت و انرژی خود را صرف میکنیم و بیگانگان بدخواه این ملت ، ما را به سمت عوام فریبی و پوپولیستی سوق میدهند .

بطور مثال ما میگیم چرا فلان نماینده مجلس به مجلس ترحیم پدر ما نیومد و ناراحت میشویم این چیزی هست که استکبار می خواهد و هیچ موقع نمیگیم به جای وقت گذاشتن به مجالس ترحیم ، انرژی بزارید به اصلاح قوانین مثلا کشور ما الگوی کشت ندارد یا قوانین بانکی را اصلاح کنید یا قوانین اقتصادی یا قوانین قضایی و یا قوانین دیگر را با کمک گرفتن از همه ظرفیت های مردم این سرزمین درست کنیم و هیچ موقع نماینده مجلس ما شورای شهر ما فرماندار ما و غیره ورود نمی کنند که ما با برنامه چشم انداز و یا برنامه های توسعه و یا برنامه های کارشناسی دیگر الان کجا هستیم و چه راه حلی را پیدا کنیم و با چه پیگیری مستمر و کنترل پیشرفت برنامه ای ،  کارها را به پیش ببریم ولی متاسفانه همه صحبت ها فقط میشود اسم بردن از اشخاص .

کشورهای خاورمیانه و جهان سوم و مردمان این کشورها بایستی خیلی هوشیار و آگاه باشند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۲/۱۰ ۱۱:۵۰

فرماندار با هیچ مدیری نباید تعارف داشته باشد، اگر مدیری به کم کاری های خود ادامه دهد ضمن معرفی آن به مردم بعنوان یک مدیر کم کار از سمت مدیریت شهرستان عزلش کند

۹۷/۲/۱۰ ۰۹:۰۸

تلگرام مجمع میانه ای کسی داره بفرسته

۹۷/۲/۹ ۱۵:۱۱

سخت است حرفت را نفهمند،

سخت تر این است که حرفت را اشتباهی بفهمند،

حالا میفهمم، که خدا چه زجری میکشد

وقتی این همه آدم حرفش را که نفهمیده اند هیچ،

اشتباهی هم فهمیده اند.

"دکتر علی شریعتی

۹۷/۲/۹ ۱۴:۵۷

يکي روبهي ديد بي دست و پاي

فرو ماند در لطف و صنع خداي


که چون زندگاني به سر مي برد؟

بدين دست و پاي از کجا مي خورد؟


در اين بود درويش شوريده رنگ

که شيري برآمد شغالي به چنگ


شغال نگون بخت را شير خورد

بماند آنچه روباه از آن سير خورد


دگر روز باز اتفاقي فتاد

که روزي رسان قوت روزش بداد


يقين، مرد را ديده بيننده کرد

شد و تکيه بر آفريننده کرد


کز اين پس به کنجي نشينم چو مور

که روزي نخوردند پيلان به زور


زنخدان فرو برد چندي به جيب

که بخشنده روزي فرستد ز غيب


نه بيگانه تيمار خوردش نه دوست

چو چنگش رگ و استخوان ماند و پوست


چو صبرش نماند از ضعيفي و هوش

ز ديوار محرابش آمد به گوش


برو شير درنده باش، اي دغل

مينداز خود را چو روباه شل


چنان سعي کن کز تو ماند چو شير

چه باشي چو روبه به وامانده سير؟


چو شير آن که را گردني فربه است

گر افتد چو روبه، سگ از وي به است


بچنگ آر و با ديگران نوش کن

نه بر فضله ديگران گوش کن


بخور تا تواني به بازوي خويش

که سعيت بود در ترازوي خويش


چو مردان ببر رنج و راحت رسان

مخنث خورد دسترنج کسان


بگير اي جوان دست درويش پير

نه خود را بيگفن که دستم بگير


خدا را بر آن بنده بخشايش است

که خلق از وجودش در آسايش است


کرم ورزد آن سر که مغزي در اوست

که دون همتانند بي مغز و پوست


کسي نيک بيند به هر دو سراي

که نيکي رساند به خلق خداي

۹۷/۲/۹ ۱۴:۴۸

مهندس آدرس مجمع میانه ای مقیم تلگرام بنویسید

۹۷/۲/۷ ۱۳:۱۳

سایت تلگرام مجمع مقیم میانه ای را درج فرمایید مهندس..تشکر

۹۷/۲/۷ ۱۲:۵۱

دانشجویان که از مهم‌ترین حامیان و نیز منتقدان دولت بوده‌اند، دغدغه‌هایی دارند که امیدوارند در سال آخر دولت تدبیر و امید به آنها توجه شود.


سه سال از عمر دولت گذشت، در این مدت دانشجویان از اصلی‌ترین حامیان دولت بودند که در عین حال بر اساس رسالت خود از جدی‌ترین منتقدان نیز به شمار می‌آمدند؛ چراکه آنها همزمان با روی کار آمدن دولت مطالباتی داشتند که هنوز بین خود و برآورده شدن آن مطالبات فاصله می‌بینند

۹۷/۲/۷ ۱۲:۳۹

برنامه‌ریزی یا طرح‌ریزی یعنی اندیشیدن از پیش. متخصصین از زوایای متعدد برای برنامه‌ریزی تعاریف متعددی ارائه کرده‌اند که برخی از آنها از این قرار است:
تعیین هدف، یافتن و ساختن راه وصول به آن،
تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه کارهایی باید انجام گیرد،
تجسم و طراحی وضعیت مطلوب در آینده و یافتن و ساختن راه‌ها و وسایلی که رسیدن به آن را فراهم کند،
طراحی عملیاتی که شیئی یا موضوعی را بر مبنای شیوه‌ای که از پیش تعریف شده، تغییر بدهد.[نیازمند منبع]

در گزینش و تعیین هدف، مدیر باید امکان‌پذیر بودن و قابل قبول بودن آنها را از نظر مدیران و کارکنان، مورد توجه قرار دهد.

برنامه آموزشی بازاریابی باید با ارزیابی نیازهای آموزشی شما آغاز گردد. به‌طور کلی این نیازها در مناطقی که شما در آن عملکرد ضعیفی دارید بیشتر نمایان می‌شوند. به‌طور مثال اگر میزان وفاداری مشتریان به کسب و کار کاهش بیابد یا فروشنده ای قادر به فروش در اندازه استاندارد و معمول نباشد. این محدوده‌ها همچنین شامل فرصت‌ها و تغییرات نیز می‌شوند

۹۷/۲/۷ ۱۲:۳۷

مدیریت عملیاتی[ویرایش]

برنامه عملیاتی نوعی برنامهٔ تفصیلی و کوتاه‌مدت است که موجب مراجعه کمتر زیردستان به مدیران جهت کسب تکلیف و همچنین کم کردن مراجعهٔ مدیران به کارکنان جهت نظارت بر عملکرد آنان می‌باشد. مدیران رده عملیاتی بیشتر وقتشان را با زیردستان، مقداری از آن را با همکاران و اندک زمانی را با مافوق‌ها یا خارج از سازمان می‌گذرانند.[۱۷]

مدیریت میانی[ویرایش]

مدیران میانی به‌طور مستقیم به مدیران رده بالا گزارش می‌دهند. کارشان مدیریت بر سرپرستان است و نقش حلقه واسط را میان مدیریت عالی و مدیران عملیاتی به عهده دارند. بیشتر وقت مدیران میانی به تحلیل داده‌ها، آماده کردن اطلاعات برای تصمیم‌گیری، تبدیل تصمیم‌های مدیریت به پروژه‌های معین برای سرپرستان و جهت دادن به نتایج کار مدیران عملیاتی اختصاص می‌یابد.[۱۸] مدیران میانی برنامه‌ریزی‌های میان مدت نموده و برای اظهارنظر مدیریت عالی، برنامه‌های جامع و بلندمدت آماده می‌نمایند.

مدیریت عالی[ویرایش]

استراتژی‌ها و خط مشی‌های سازمانی توسط رئیس سازمان، مدیر کل و معاونین تدوین می‌گردند.[۱۹] مدیری که در نقش‌های عملیاتی و میانی بوده می‌تواند به مدیریت عالی راه یابد. بخش اعظم کار مدیران عالی از نظر پویایی و مشغله نظیر کار مدیران عملیاتی می‌باشد.[۲۰] تصمیمات استراتژیک، جامع و بلندمدت دراین سطح انجام می‌گیرد

۹۷/۲/۷ ۱۲:۳۶

هنری فایول، صنعتگر فرانسوی، چنین اظهار داشت که همه مدیران، پنج وظیفه یا کار، انجام می‌دهند: برنامه‌ریزی، سازماندهی، رهبری، هماهنگی و کنترل. امروزه، این کارها را به صورت چهار وظیفه:
برنامه‌ریزی
سازماندهی
رهبری
هماهنگی
کنترل

بیان می‌کنند.[۵]

۹۷/۲/۷ ۱۲:۳۴

مدیریت یک فرایند است.
مفهوم نهفتهٔ مدیریت، هدایت تشکیلات انسانی است.
مدیریت مؤثر، تصمیم‌های مناسبی می‌گیرد و به نتایج مطلوبی دست می‌یابد.
مدیریت کارا به تخصیص و مصرف مدبرانه می‌گویند.
مدیریت بر فعالیت‌های هدفدار تمرکز دارد.[۴]
مدیریت عبارتست از عملی که به‌صورت آگاهانه و مستمر انجام می‌شود و به سازمان شکل می‌دهد

۹۷/۲/۷ ۱۲:۳۳

با سلام مهندس آدرس سایت تلگرام موبایل مجمع میانه ای را لطفا اعلام کنید تا استفاده شود

۹۷/۲/۷ ۱۲:۳۱

شاید خیلی از مدیران و باندهای محفلی آنان کمر به تخریب خبرنگاران منتقد گرفته باشند که دلایل و مستندات کافی تلاش های آنها موجود می باشد و اعلام می کنند چرا سایت و پایگاه خبری شما که از نظر جریان فکری حامی دولت و نزدیک به آنها هستید ما را نقد می کنید باید به اطلاع این دوستان و مدیران و باندهای محفلی آنها برسانیم که وقتی اصلاح طلبان معتقد به شفافیت و دیوار شیشه ای هستند چرا از نقد گریزانید و اگر مدیری انتقادپذیر نباشد باید در اصلاح طلبی او شک کرد هر چند که همچنان با توجه به عملکرد بیشتر این مدیران در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس و رای دادن به اصلاح طلبان و دولت اعتدال مشکوک هستیم چرا که سکوت آنها در دفاع از عملکرد دولت های اصلاحات و تدبیر و امید بیانگر این واقعیت تلخ است که ابر و باد و خورشید فلک در کار است تا اینکه بر سفر آماده این دولت نشسته اید!!

۹۷/۲/۶ ۲۱:۲۳

سلام جامعه ای اگر بخواهد رشد کند باید فرهنگ نوع دوستی در ان ریشه داشته باشد نوع دوستی فقط کمک در هنگام نیاز نیست بلکه قبل از نیاز و درخواست زمینه کمک فراهم شود سرمایه دارانی که از اب و خاک این سرزمین به ثروت رسیده اند وظیفه داران کارافرینی کنند و سرمایه های خود را جهت اشتغال همنوعان خویش بکار گیرند ثروت اندوزی جز از طریق کارافرینی و اشتغال شغل نیست بلکه دلالی و فساد است .

۹۷/۲/۶ ۱۴:۱۹

کوتاهی مسئولین در میانه غوغا میکند

۹۷/۲/۶ ۱۳:۳۴

دوست عزیز کاش این حرفا رو زمانی میزدی که قهرمان سازی کردن با دیدن هاله نور! با گفتن جملاتی که اطاعت از فلانی اطاعت از خداست! با اینکه فلانی با امام زمان ارتباط داره! با اینکه فلانی بوی رجایی امد! اینکه بچه دو ساله تو ونزوئلا من رو دیدی و گفت م...د! اینکه تحریم کاغذ پاره است! اون موقع کجا بودی؟

۹۷/۲/۶ ۱۳:۲۹

ایا ... و ...گفتن قهرمان پروری نیست. اتفاقا این بت ها را خود داخل تراشیدند.مجلس بعنوان نماد خرد جمعی و عصاره ملت خنثی شده . مشکل خارجی ها نیستند . اگر میخواهیم قهرمان پروی کاذب ازبین برود .جلوی ردصلاحیت های افراد شایسته باید گرفت .تا خرد جمعی و منافع ملی و جامعه حاکم بر اوضاع شود. از مجلس فقط ساختمانش مانده با چند صدنفر ادم بی تفاوت که کارشان فقط مدح ثنا هست.

۹۷/۲/۶ ۱۳:۱۲

اصلاح الگوی کشت وقوانین بانکی .....

۹۷/۲/۶ ۱۱:۰۳

چرچیل : جهان سوم جایی است که همه میخواهند مهم باشند اما کسی نمیخواهد مفید باشد.

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز