کد خبر: ۸۲۰۰
۱۲۷۴ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

اعزام دو میانه ای به مسابقات قهرمانی کشور

۱۳۹۱/۱۱/۷
۱۷:۱۶


 

 

رئیس هیئت شنا آذربایجان شرقی گفت: پس از انجام مسابقات انتخابی در استان اسامی شناگران اعزامی این استان به مسابقات قهرمانی کشوری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید جواد مرتضوی صبح شنبه در گفتگو با خبرنگاران با بیان این مطلب اظهار داشت: مسابقات انتخابی و همچنین رکوردگیری از قهرمانان این رشته در تبریز به پایان رسید و طی آن اسامی 13 نفر که توانسته بودند در این مسابقات خوش بدرخشند، اعلام شد.

وی ادامه داد: شناگران آذربایجان شرقی در این مسابقات که از هیجدهم تا بیست و یکم بهمن ماه به مدت چهار روز برگزار می شود با آمادگی خوبی ظاهر می شوند.

مرتضوی افزود: این مسابقات در دو رده سنی 11-12 سال و 13-14 سال برگزار می شود.

وی در خصوص اسامی شناگران انتخابی استان در رده های سنی 11 تا 12 سال اظهار داشت: عماد میرزایی از میانه، احسان پاکی از تیم میرداماد، علی شرقی و حسن قاسم زاده از آذرشهر، مهران طایفه کاظمی از  خانه شنا و صدرا قمر دوست و فرشاد صادقی از  تیم طالقانی  ازجمله  شناگران منتخب استان در این رده سنی هستند.

رئیس هیئت شنا استان ادامه داد: در رده های سنی 13 تا 14 سال نیز نوید دژبان و مهدی پور علی از آذرشهر، فرزاد شاکری و فراز مقدمی از میانه، آراز خرسند کاظمی از خانه شنا و رسا محمد خانلی از تیم طالقانی از جمله اعزامیان به این مسابقات هستند.

منبع :

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1800644


کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۷ ۱۳:۲۵
با آرزوی موفقیت برای هر دو ورزشکار

اخبار روز