کد خبر: ۸۲۰۲
۱۰۱۶ بازدید
۱ دیدگاه (۱ تایید شده)

بهره برداری 54 طرح عمرانی در شهرستان میانه

۱۳۹۱/۱۱/۷
۱۷:۲۶
خلفاپور در گفتگو با مهر:54 طرح عمرانی در شهرستان میانه مورد بهره برداری قرار می گیرد

فرماندار میانه از افتتاح 54 طرح عمرانی و خدماتی همزمان با دهه فجر در این شهرستان خبر داد و گفت: 635 میلیارد ریال برای اجرای این طرح ها هزینه شده است.میانه نيازمند مديربحران است

تقی خلفاپور در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به فرا رسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: دهه فجر 91 ، سال ویژه ای در مبارزه با استکبار جهانی است چراکه دشمن با تمام قوه و قدرت در مقابل راه نورانی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستاده و از آن سو ملت ایران همواره جواب دندان شکنی به آنان داده اند.

وی افزود: مسئولان دلسوز نظام نیز در تمام حوزه ها و زمینه ها دوشادوش مردم ایران تکلیف خود را به خوبی انجام می دهند.

فرماندار میانه به افتتاح 54 طرح عمرانی و خدماتی در این شهرستان خبر داد و گفت: برق رسانی به روستاهای زیر 10 خانوار ، بازگشایی راه های روستایی و همچنین افتتاح چهار باب مدرسه از جمله طرح های مورد بهره برداری این شهرستان است.

وی از افتتاح جاده میاندوآب – میانه به طول 92 کیلومتر با حضور رئیس جمهوری خبر داد و گفت: مسیر این جاده تا چاراویماق آماده بهره برداری است.

خلفاپور از واگذاری یک هزار و 822 واحد مسکن مهر شهرستان میانه در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: پس از تبریز ، شهرستان میانه رتبه دوم واگذاری مسکن مهر در آذربایجان شرقی را داراست.

وی با بیان اینکه سرمایه گذاران کشوری در این شهرستان در حال سرمایه گذاری هستند ، اظهار کرد: اکثر پروژه های این سرمایه گذاران کلنگ زنی و افتتاح می شود.

فرماندار میانه به برگزاری همایش بین المللی نیمکت های سوخته در این شهرستان اشاره کرد و گفت: برنامه های دهه فجر شهرستان میانه از دوم بهمن ماه آغاز شده و همچنان درحال برگزاری است.

منبع:

http://www.mehrnews.com/fa/newsdetail.aspx?NewsID=1800494

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۷ ۱۳:۳۹
[quote]سرمایه گذاران کشوری در این شهرستان در حال سرمایه گذاری هستند[/quote]
خبر خوبییه

اخبار روز