کد خبر: ۸۲۱۶
۹۲۴ بازدید
۴ دیدگاه

سه خبر از سازمان تبلیغات اسلامی

۱۳۹۱/۱۱/۸
۱۷:۲۵

 

 

 

برگزاري همايش بين المللي نيمکت هاي سوخته

 

همايش بين المللي نيمکت هاي سوخته با مشاركت اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان به منظور گراميداشت ياد و خاطره شهداي مدارس زينبيه و ثارالله با حضور وزيرآموزش و پرورش در شهرستان ميانه برگزار شد.

 

وزير آموزش وپرورش ، همايش نيمکتهاي سوخته ميانه را همايشي مقدس ، خدايي و از جنس نور عنوان کرد . حميد رضا حاجي بابايي عصر روز دوشنبه در همايش نيمکتهاي سوخته ميانه شهداي زينببه و ثارالله را انسانهاي وارسته اي براي ماندگار ي تاريخ انقلاب اسلا مي ايران عنوان کرد .

 

وي فلسفه مرگ و زندگي انسانها را در عمل خواند و گفت : با اعمال است که فردي براي هميشه تاريخ زنده و جاويد شده و ديگري مي ميرد.حاج بابايي افزود : جنس انقلاب ما دنيايي و از جنس جنبش و حرکتي انقلابي نيست بلکه انقلاب ما از جنس اعتقادي و الهي و ريشه در قران داشته ودارد.

 

وي با بيان اينکه خداوند عاشورا را براي ملت ما تمام نکرده و مردم ما تا به امروز عاشورايي عمل کرده اند فرق ملت ما بر ساير ملل را در زنده نگهداشتن عاشورا خواند

 

وزير آموزش وپرورش ، اتحاد سه رکن رهبري ، قرآن و مردم را سبب پيروزي همواره نظام اسلامي ايران عنوان کرده گفت : از انجايي که دشمنان مابه تاريخ اسلام مسلط هستند با طريق مختلف سعي در ريشه کني يکي از اين سه رکن براي شکست نظام داشته اند .

 

وي بيان اينکه شهدا نيازي به ما ندارند تاکيد کرد ما براي حفظ نظام و انقلاب نيازمند شهدا بوده وياد وخاطره آنها را بايد حفظ کنيم.

 

وي توجه و دقت بيشتر والدين در تربيت فرزندان را خواستار شده گفت : هيچ دانش آموزي بدون آموزه هاي ديني و الهي تربيت نخواهد شد.

 

لازم به ذکر است سردار نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين، فرماندار ، امام جمعه ، نمايندگان مردم ميانه ، کارشناس اداره تبليغات اسلامي ، روحانيت شهرستان ، شعرا و مداحان و خانواده هاي معزز شهدا و ايثارگران و برخي ميهمانان خارجي از کشورهاي اسلامي و اقشار مختلف مردم شهيد پرور در اين مراسم حضور داشتند. آقاي حاج ولي اله کلامي زنجاني در اين همايش به بيان اشعاري حماسي و ولايي و عاشورايي پرداخت.

برگزاري مراسم سوگواري سالروز شهادت امام حسن عسکري(ع) در مسجد بازار ميانه

 

مراسم سوگواري سالروز شهادت امام حسن عسکري(ع) در مسجد بازار ميانه با هماهنگي و مشاركت اداره تبليغات اسلامي اين شهرستان برگزار شد.

 

مراسم سوگواري و عزاداري سالروز شهادت امام حسن عسکري(ع) با حضور روحانيت شهرستان ، مسئولين و سرپرستان هيئات مذهبي ، مداحان ، اصناف ، کسبه و بازاريان و اقشار مختلف مردم مومن و دوستدار اهلبيت (ع) از ساعت 8 الي 10 صبح از طرف اداره تبليغات اسلامي ، انجمن اسلامي اصناف و بازار در مسجد بازار ميانه برگزار شد.در اين مراسم پس از عزاداري و سوگواري توسط شعرا و مداحان اهبيت(ع) ، حجت الاسلام زواري از علماي برجسته شهرستان ميانه به ايراد سخنراني پرداخت.

برگزاري مراسم جشن سالروز آغاز امامت حضرت وليعصر(عج)

 

به مناسبت نهم ربيع الاول سالروز آغاز امامت حضرت وليعصر(عج) مراسم سخنراني و جشن در برخي هيئات و مساجد فعال و محوري شهرستان ميانه برگزار شد.

 

به مناسبت نهم ربيع الاول سالروز آغاز امامت حضرت وليعصر(عج) مراسم سخنراني و جشن در برخي هيئات و مساجد فعال و محوري شهرستان ميانه برگزار شد .بيشتر اين مجالس بعد از برگزاري نماز جماعت مغرب و عشاء توسط انجمن اسلامي مساجد و با سخنراني ائمه جماعات شهرستان برگزار شده است. لازم به ذکر است که در تعدادي از کانون هاي فرهنگي تبليغي نيز نظير اين مراسم برگزار شد.

 

 

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۱/۹ ۲۰:۵۰
ای کاش سازمان تبلیغات فکری به حال مساجد خالی و بعضا بدون امام جماعت این شهر بکنه؟آیا قانون چند شغله ها شامل آقایان هم میشود یا...؟
۹۱/۱۱/۹ ۲۰:۰۸
[quote name="از مدیرا ن ادارات میانه"]این همایش نیمکتهای سوخته را چند اداره می خوان به نام خود تمام کنند ! خدا می داند ! بس است این فریبکاریها ![/quote]
عزیز این همایش بر عهده سپاه عاشورا بود که مسئولیتش برعهده سپاه میانه واگذار شده بود مجری برنامه سپاه بود با همکاری سایر ادارات.
۹۱/۱۱/۹ ۰۸:۳۸
این همایش نیمکتهای سوخته را چند اداره می خوان به نام خود تمام کنند ! خدا می داند ! بس است این فریبکاریها !
۹۱/۱۱/۸ ۱۹:۲۰
اداره ای که بودن یا نبودنش در میانه تفاوتی نداره تبلیغات اسلامی

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز