کد خبر: ۸۲۸۱۸
۹۰۹ بازدید
۵ دیدگاه (۳ تایید شده)

آیا کسی در این شهر نیست که به داد ما برسد ؟؟؟

۱۳۹۷/۴/۱
۱۱:۵۵

شاید برای همه ی ما جالب باشد در شهری که نیازمند توسعه است ، شرکتهایی در قالب تعاونی های مختلف مثل مسکن مهر ، خیرین مسکن ساز ، تعاونی فولاد ، تعاونی فولاد ، تعاونی شهرداری ، خیرین مدرسه ساز و ... می توانند پیشتاز این عرصه باشند .

گاهی ممکن است در این بین سوء استفاده هایی نیز صورت پذیرد ، در شهر ما میانه تعاونی به اسم خیرین مسکن ساز نسبت به ساخت مسکن برای خانه اولی ها اقدام نموده اند و چهار چوب این عمل در قالب مسکن مهر بوده است ، اما عمل با واقعیت در آنجا متفاوت است که شخصی 45 میلیون تومان پول طی سال 1390 لغایت تاکنون واریز نموده و 40 میلیون تومان هم وام مسکن به نام شخص اخذ شده است می شود 85 میلیون تومان ، 85 میلیون تومان برای واحد آپارتمانی که اسم مسکن مهر را یدک می کشد ، زمینش رایگان تامین شده است ، آب ، برق ، گاز مطابق مسکن مهر احتمالاً دارای تخفیف های ویژه است ، این آپارتمان ها نه دارای کابینت ، نه دارای شیر آلات ، نه داری کمد ، نه دارای پکیچ ، نه دارای امکانات خاص ، نه دارای سفید کاری مناسب و ... ( کلاً به صورت خشک ) تحویل ثبت نام کنندگان می گردد .

85 میلیون تومان برای واحد 94 متری آن هم بعد از گذشت 7 سال از زمان ثبت نام و اخذ وجه ، می شود متری 904 هزار تومان 

حال آمده اند گفته اند پارکینک و راه پله را هم محاسبه کنیم که در نهایت شده متری تقریباً 750 هزار تومان 

حال سوال اینجاست : زمین را بنیاد مسکن رایگان تامین کرده ، مصالح مطمئناً در سطح درجه 1 نیست ، کلیه موارد از منابع مسکن مهر تامین شده در مقابل این مجتمع های مسکونی همسایه که نسبت به فروش واحد مسکونی خود اقدام می کنند متری 700 هزار تومان حاضر به فروش واحد های خود هستند واحد هایی که کابینت دارد ، کمد دیواری دارد ، شیر آلات دارد ، وام دارد ، بعضاً کاغذ دیواری دارد یا نقاشی شده ، پکیچ یا آبگرمکن دارد و ...

خب ما که 7 ساله پول ریختیم سود پول ما کجا رفته ، پیمانکار مربوطه حتی با گذشت چندین سال توانایی اخذ کنتور و اشتراک برق را ندارد و ساکنان و مالکان به دلیل نبود برق و کار نکردن آسانسورها توانایی اسکان و اسباب کشی ندارند .

شش ماهه می خواهیم اسباب کشی کنیم ولی پیمانکار برای کنتورهای برق اقدامی نکرده ، می گویند اختلاس شده ، اداره برق کنتور نمی دهد ، اگر قرار است هر  بی وجدانی اختلاس کند و چوبش را ما مردم مظلوم بخوریم پس چرا آقای دادستان یا فرماندار ورود نمی کند . آقا ما نه گاز داریم و نه برق

7 ساله منتظر یک واحد مسکن مهر هستیم ، اسمشان را خیرین مسکن ساز گذاشته اند اما هر واحد آپارتمان به قیمت روز برای ثبت نام کنندگان محاسبه می گردد ، کجای این اسمش خیرین است 

چه کسی این وسط پاسخگو است ، پیمانکار که فقط به دنبال سود خود است و نهایت سوء استفاده را می کند ، حتی حاضر به عقد قرارداد با ثبت نام کنندگان نشده و هیچ ضرر زیانی از بابت عدم تحویل به موقع واحد ها وجود ندارد ، کسانی که در آن مجتمع ها ثبت نام کرده اند نیاز فوری به اسکان دارند ولی متاسفانه پیمانکار به هیچ وجه پاسخگو نیست .

آقای امام جمعه ، آقای فرماندار ، آقای دادستان ، رئیس بنیاد مسکن ، ما هم انسانیم ، ما هم نیاز به مسکن داریم ، نیاز به حداقل امکانات رفاهی داریم ، مگر می شود اداره برق به 56 خانواده برق ندهد و بگوید اختلاس شده ، بعد از هفت سال با تحمل تمامی این مشکلات بگویند فعلا برق نمی دهند ، کنتور گاز هم که فعلاً نصب نشده ، یعنی چی ؟ چرا کسی پاسخگو نیست ؟ 

ما اهالی پروژه 56 واحدی خیرین مسکن ساز در شهرک ولیعصر خواستار حل مشکل برق و اخذ کنتور برق خود هستیم 

امیدوارم عزیزانمان در کرسی های مدیریتی شهر از 56 خانوار این مجتمع مسکونی جهت برطرف کردن مشکل برق اقدام شایسته انجام فرمایند .

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۷/۴/۲ ۰۸:۰۸

به نام مردم قشر ضعیف به کام پیمانکاران گردن کلفت

۹۷/۴/۱ ۱۵:۲۲

شورای محترم شهر کجا تشریف دارین

۹۷/۴/۱ ۱۵:۲۲

واحد بازرسی استان اعلام نظر فرمایند

اخبار روز