کد خبر: ۸۸۲۶
۱۱۴۲ بازدید
۳ دیدگاه (۳ تایید شده)

در آستانه سال جدید نیازمندان موردغفلت واقع نشوند

۱۳۹۱/۱۲/۱۲
۱۸:۱۷
  •  

 

 

امام جمعه میانه در بااشاره به سالروز تاسیس کمیته ی امداد به فرمان حضرت امام خمینی(ره) در14 اسفند سال57 ابراز داشت: باتوجه به واقع شدن در پایان سال واینکه هزینه های زندگی درپایان سال بیشترمی شود نباید نیازمندان جامعه مورد غفلت واقع شوند.
حجت الاسلام محمدرضا حامدی ازمردم متدین و نوع دوست میانه دعوت نمودند تا بصورت پرشور درهفته ی احسان و نیکوکاری شرکت نموده و نیازمندان جامعه رابیش از سنوات گذشته یاری کنند.
وی درادامه به روز درختکاری و آغاز هفته ی منابع طبیعی از 15 اسفند اشاره نموده بیان داشت : درختکاری از جمله مسایلی است که دردین به آن سفارش شده اما مهمتر از درختکاری استفاده ی بهینه از منابع طبیعی و حفظ آن است .
خطیب جمعه میانه میانه افزود: طبیعت امانتی الهی است که برای بهره برداری مناسب و مجاز در اختیار ما قرارگرفته و حق نداریم برای بهره های غیرضروری به آن آسیب برسانیم .
حامدی با بیان نشست مذاکرات5+1 افزود: ملت غیور ایران اسلامی به حرفهای دشمنان عادت کرده و گوششان از حرفهای آنان مانند گزینه نظامی روی میز است و ... پرشده و خیلی عادی از کناراین حرفها رد میشوند .
وی اظهارداشت : تکلیف مامشخص است ، خواسته و تکلیف ما مشخص است بوده و برای احقاق حقوق مسلم خود هزینه های زیادی داده و تا آخرین نفس ایستادگی خواهیم کرد زیرا نامردی طرفهای مذاکره برای ما کاملا مشخص است که یکی از نمونه های بارز آن اعطای جایزه ی اسکار به یک فیلم ضدایرانی است .

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۱۲/۱۳ ۰۲:۴۵
[quote name="فرهنگی"]جناب حامدی شما مسئول هستید مردم را مورد سوال قرار میدهید؟[/quote]

چون در میانه برخی آقایان مسئول تشریف ندارند مسئولین میانه را نمی توانند مورد مواخذه قرار دهند و دیممه منه دیممیم سنه شدیدی در بین مسئولان غیر بومی میانه راه افتاده....
۹۱/۱۲/۱۲ ۱۲:۵۷
جناب حامدی شما مسئول هستید مردم را مورد سوال قرار میدهید؟
۹۱/۱۲/۱۲ ۱۲:۵۱
[quote]در آستانه سال جدید نیازمندان موردغفلت واقع نشوند
[/quote]
کو گوش شنوا ؟

اخبار روز