کد خبر: ۷۴۰۷
۱۳۵۲ بازدید
۲ دیدگاه

شرایط سردار نقدی برای مذاکره ایران و آمریکا!

۹۱/۸/۲۲
۱۱:۵۷

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، برچیدن 86 پایگاه نظامی آمریکا از کشورهای جهان، انحلال سازمان سیا، اعلام رسمی عدم حمایت از اسرائیل، باز گرداندن پول‌ و دارایی‌های ایران و عذرخواهی دولت آمریکا از ایران به دلیل اعطای پناهندگی به منافقین و خانواده‌های سلطنتی را از جمله شرایط لازم برای ایجاد رابطه بین ایران و آمریکا دانست.
به گزارش زلال نیوز ، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره نظر بسیج در برقراری روابط میان و آمریکا گفت: بارها تاکید کردم که بسیج در این موضوع پیرو راه و اندیشه امام (ره) است و بر این موضوع تاکید دارد که اگر آمریکا آدم شود یعنی دست از حمایت از اسرائیل بردارد و به منطقه خلیج فارس دست درازی نکند امکان برقراری رابطه با این کشور وجود دارد.
وی برچیدن 86 پایگاه نظامی آمریکا از کشورهای جهان، انحلال سازمان سیا، اعلام رسمی عدم حمایت از اسرائیل، بازگرداندن پول‌ و دارایی‌های ایران و عذرخواهی دولت آمریکا از ایران به دلیل اعطای پناهندگی به منافقین و خانواده‌های سلطنتی را از جمله شرایط لازم برای ایجاد رابطه بین ایران و آمریکا دانست.
نقدی تصریح کرد: در شرایط فعلی در منطقه آسیا وجود هیچ‌گونه خطر جنگی احساس نمی‌شود، زیرا یک کشور باید با ظرفیت‌های مختلف جنگ را شروع کند که این موضوع در شرایط فعلی احساس نمی‌شود و تنها کشوری که خواهان جنگ است آمریکاست که بعید است این اتفاق بیفتد.
باشگاه خبرنگاران

 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۱/۸/۲۴ ۱۶:۴۴
اگر هرکسی در این مملکت یاد می گرفت متناسب با وظیفه واندازه های خودش حرف بزند نتیجه های عالی می گرفتیم...
۹۱/۸/۲۲ ۰۶:۳۰
سردار جان شک نکن الان دارن تمام شرایطی که شما تعیین کردید رو مهیا می کنند :lol: راستی این امریکایی ها هم کیج شدن که باید با کی طرف حساب باشن!!!! :zzz :-*

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز