کد خبر: ۳۶۳۲۷
۱۱۷۸ بازدید
۳۰ دیدگاه

خواهشمندم از ... - یک قبولی فاز احیا

۱۳۹۳/۱۲/۱۵
۱۱:۱۳

با سلام اولا به نوبه خودم باید تقدیم و تشکر صمیمانه بکنم از :

1- امام جمعه محترم میانه - حاج آقا حامدی - که برای دفاع از مظلومیت این 250 نفر قبولین فاز احیا قبول زحمت فرمودند و از قم به تهران تشریف بردند ،

2- مهندس هاشمی بزرگ- عضو هیئت عامل ایمیدرو - که با روی باز شنونده نقطه نظرات و دغدغه ها بودند و

3- جناب آقای مهندس نائبی که با پیگیری مجدانه خود باعث و بانی تشکیل جلسه در دفتر استاندار محترم تهران گردیدند.

حالا

الف)از کلیه مقامات شهرستان در گیر در این پروسه به نوبه خود و به عنوان یک قبولی خاضعانه خواهشمندم حداقل در جلوی این کاری که استارت خورده است مانع ایجاد نکنند. کارکرد دوستان برای همه مردم میانه در این قضیه واضح و مبرهن است. این 250 نفر ، از فرزندان اقشار متوسط و متوسط به پایین هستند و در ضمن جزو سفارش شده ها ، نور چشمی ها و آقا زاده ها نبوده اند. حداقل اگر نمی شود کاری کرد پلهای قبلی را نباید خراب کرد. بیشک مجموعه اقدامات منفی دوستان در این قضیه در انتخابات آینده مجلس بازخوردی ماندگار خواهد داشت.

ب) از مهندس هاشمی بزرگ ، خواهشمندم فارغ از سم پاشیها و مرور گذشته های تلخ ، آینده این 250 نفر سرگردان و سرخورده را با تمام وجود پیگیری نمایند. بیشک جنابعالی آن قدر حرفهایتان در صحنه کشور خریدار دارد که با یک تماس تلفنی و یا جلسه حضوری خیلی از ابهامات را بتوانید برطرف کنید و لبخندی دلنشین بر لبان این عزیزان بنشانید که در این صورت دعای خیر این 250 نفر و خانواده هایشان بدرقه تان خواهد بود و اقتصاد منطقه از این قبل منتفع خواهد شد.

ج) از امام جمعه محترم خواهشمندم که این قضیه را تا انتها پیگيری نمایند و به هیچکس اجازه عوامفریبی و تشویش اذهان را در این مورد ندهند تا کلاف سردرگم سه ساله باز شود.

د) از دوستان عزیزم که همراه با هم 3 سال انتظار کشنده بی حاصل را تحمل کرده ایم خواهشمندم که حداقل به این فرصت ایجاد شده اعتماد کرده و چند روز هم تحمل کنند. اگر خدای نکرده این کانال نیز جواب نداد گزینه های روی میز برای ما هنوز زیاد است. بیشک همراه با هم و با اتحاد ایجاد شده بین مان بقیه گزینه ها را اقدام خواهیم نمود.

 

حامد محقق / جمعه 15 اسفند ماه 1393 / میانه

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۱۲/۲۹ ۱۴:۵۶
جناب مهندس محقق باسلام احتراما خواهشمند است مارادر جریان آخرین وضعیت فولاد بگذارید(250نفر)-باتشک
۹۳/۱۲/۲۸ ۲۰:۳۶
از اینکه بزرگان و نمایندگان شهرمان در مورد حل مشکلات پیش آمده فولاد شهرمان تلاش میکنند بی نهایت تشکر . آقای مهندس هاشمی یکی از مقامات برتر کشورمان هست اگر بخواهد میتواند ای کاش جناب آقای مهندس را قبل از اینکه فولاد به فروش میرفت در جریان کار می گذاشتند به نطر بنده خیلی دیر شده امیدواری کمتر هست
۹۳/۱۲/۲۸ ۱۹:۵۰
جناب نائبی عزیز باسلام احتراما خواهشمند است مارادر جریان آخرین وضعیت فولاد بگذارید(250نفر)-باتشکر
۹۳/۱۲/۱۷ ۰۹:۲۶
[quote name="هادی صدری"] سلام.درودبرمهندس محقق. این نماینده هاکه برامون کاری انجام ندادن وهروقت پیششون میری یه نگاه معناداربه ادم میندازن که خود فرد متوجه بی حاصل بودن کارش ورجوع کردن به دفترایشان میشود.نوبت ماهم میرسد چون کم قدرت نداریم.انتخابات نزدیک است. [/quote] هادی خان عزیز با سلام متاسفانه بر حقیقتی انگشت گزاردید که تلخ است ولی مطمئن باشید و باشیم در نزدیکی انتخابات به عنوان یک عدد به حساب خواهید آمد و به حساب خواهیم آمد. فعلا جنگ بر بر سر این است که پروژه آبرسانی به میانه توسط کدام عزیز انجام گرفته و طرفداران نیز متعصبانه همدیگر را نوازش می کنند.
۹۳/۱۲/۱۷ ۰۹:۱۵
[quote name="250"] [quote name="از اهالی فولاد"] حامد خان با سلام؛بهتر است همه جانبه به مسائل فولاد نگاه کنید نه فقط از منظر قبول شدگان فاز احیاء.قبل از همه شماها]قبل از واگذاری16/02/93 باید شما میدانستید که امکان تکمیل فاز احیا حداقل تا دو سال دیگر مقدور نیست.کارگران بخش نورد از سال 92 با توجه به اینکه میانه جزو مناطق کمتر توسعه یافته است وخود محل سرمایه گذاری است به مسئله واگذاری فولاد میانه معترض بودند وتلاش میکردند که همه را متوجه این قضیه بکنند که نبایستی طرحهای توسعه به مزایده گذاشته شود.چون علاوه بر مشکل تکمیل نیروهای آزمون داده نیز با مشکل مواجه خواهند شد ودر ایم میان فقط دکتر مددی به حرف کارگران بخش نورد گوش دادندوبعد از واگذاری کل مجموعه کارگران بخش نورد با توجه به تغییر سرنوشت کاری وآینده وزندگیشان به کمک دکتر مددی وبه قصد اثبات وجود میانه در مناطق کمتر توسعه یافته در مجلس وکمیسیون اصل نود حاضر وشکایتی به آقای پور مختار دادند.یکی از مهمترین نواقص مزایده ارائه آمارکارکنان توسط سازمان خصوصی سازی میباشد که بجای 572 نفر فقط 241 نفر رادر اوراق مزایدن لحاظ کرده اندوخریدار بخاطر بکار گیری افراد خارج از قرارداد تقاضای مشوقهای مالی خواهد کرد؟؟که از قبل نیز پیش بینی میشد .توصیه میکنم به شما که از همین الان مراقب قضیه حقوق دستمزد تان باشید.حقوق با حداقل قانون کار یا با آیتمهای شرکت ملی فولاد .تفاوت از زمین تا زیر زمین است. به اضافه تاریکی در آینده.امنیت شغلی هم برای قبول شدگان وهم برای کارگران فعلی مجموعه خواسته همه مردم میانه است چه مهندس هاشمی بیاید چه مهندس هاشمی نیاید.بی انصافی در حق هر کسی بد است.حتی آقای خوروش .امام جمعه در تهران علاوه بر تاکید برلزوم برنامه ریزی برای شما قبولی ها؛ بکارگیری همه نفرات حاضر در قسمت نورد را نیز موکد سفارش نمود ولی رئیس سازمان خصوصی سازی خیلی زیرک تر از این حرفهاست.آقای مددی وحسینی واگر انصاف داشته باشیم آقای مددی چندین باراز حق همه کارگران فعلی وشما قبول شده ها قویا دفاع کرد.من نیازی به دکتر مددی ومهندس حسینی ومهندس هاشمی ندارم ولی قبول کنید که مهندس هاشمی وظیف اش است که بیاید تا ادای دین کند ودکتر مددی در وسط میدان است چه زورش برسد چه زورش نرسد ما شاهد تلاشهایش هستیم.سازمان ایمیدرو به بهانه بی پولی دولت بدجوری دارد صنعت را نابود میکند کاش زودتر قضیه فاینانس طرح توسعه محیا شود آقای فرماندار وآقای مددی شدیدا پیگیر قضیه هستند به هر حال الان وقت تفرقه ونوشابه باز کردن نیست همه با هم مخصوصا شما ها بیشتر چون هر چه باشد ما مشغول هستیم وشما منتظر باید بیشتر تلاش کنید وهیچ نیروئی را ندیده نگیریدتاهمگی موفق باشیم [/quote] کسی که زورش نمیرسید نباید کاندید مجلس میشد [/quote] با سلام بالاخره عیار هر کس در شرایط دشوار مشخص می گردد.
۹۳/۱۲/۱۷ ۰۹:۱۳
[quote name="250"] با اتحادمان و یاری خدای منان نتیجه گیری نزدیک است چون حق باماست [/quote] با یاری آن معبود بی همتا ، مساعدت مهندس هاشمی بزرگوار ، پیگیریهای امام جمعه محترم و اتحاد بین قبولین امید است که هر چه سریعتر این مسئله که به کلاف سر در گم تبدیل شده و یا تبدیل کرده اند باز شود و دوستان بعد از مدتها براحتی نفس بکشند.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۸:۰۷
با اتحادمان و یاری خدای منان نتیجه گیری نزدیک است چون حق باماست
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۸:۰۴
[quote name="از اهالی فولاد"] حامد خان با سلام؛بهتر است همه جانبه به مسائل فولاد نگاه کنید نه فقط از منظر قبول شدگان فاز احیاء.قبل از همه شماها]قبل از واگذاری16/02/93 باید شما میدانستید که امکان تکمیل فاز احیا حداقل تا دو سال دیگر مقدور نیست.کارگران بخش نورد از سال 92 با توجه به اینکه میانه جزو مناطق کمتر توسعه یافته است وخود محل سرمایه گذاری است به مسئله واگذاری فولاد میانه معترض بودند وتلاش میکردند که همه را متوجه این قضیه بکنند که نبایستی طرحهای توسعه به مزایده گذاشته شود.چون علاوه بر مشکل تکمیل نیروهای آزمون داده نیز با مشکل مواجه خواهند شد ودر ایم میان فقط دکتر مددی به حرف کارگران بخش نورد گوش دادندوبعد از واگذاری کل مجموعه کارگران بخش نورد با توجه به تغییر سرنوشت کاری وآینده وزندگیشان به کمک دکتر مددی وبه قصد اثبات وجود میانه در مناطق کمتر توسعه یافته در مجلس وکمیسیون اصل نود حاضر وشکایتی به آقای پور مختار دادند.یکی از مهمترین نواقص مزایده ارائه آمارکارکنان توسط سازمان خصوصی سازی میباشد که بجای 572 نفر فقط 241 نفر رادر اوراق مزایدن لحاظ کرده اندوخریدار بخاطر بکار گیری افراد خارج از قرارداد تقاضای مشوقهای مالی خواهد کرد؟؟که از قبل نیز پیش بینی میشد .توصیه میکنم به شما که از همین الان مراقب قضیه حقوق دستمزد تان باشید.حقوق با حداقل قانون کار یا با آیتمهای شرکت ملی فولاد .تفاوت از زمین تا زیر زمین است. به اضافه تاریکی در آینده.امنیت شغلی هم برای قبول شدگان وهم برای کارگران فعلی مجموعه خواسته همه مردم میانه است چه مهندس هاشمی بیاید چه مهندس هاشمی نیاید.بی انصافی در حق هر کسی بد است.حتی آقای خوروش .امام جمعه در تهران علاوه بر تاکید برلزوم برنامه ریزی برای شما قبولی ها؛ بکارگیری همه نفرات حاضر در قسمت نورد را نیز موکد سفارش نمود ولی رئیس سازمان خصوصی سازی خیلی زیرک تر از این حرفهاست.آقای مددی وحسینی واگر انصاف داشته باشیم آقای مددی چندین باراز حق همه کارگران فعلی وشما قبول شده ها قویا دفاع کرد.من نیازی به دکتر مددی ومهندس حسینی ومهندس هاشمی ندارم ولی قبول کنید که مهندس هاشمی وظیف اش است که بیاید تا ادای دین کند ودکتر مددی در وسط میدان است چه زورش برسد چه زورش نرسد ما شاهد تلاشهایش هستیم.سازمان ایمیدرو به بهانه بی پولی دولت بدجوری دارد صنعت را نابود میکند کاش زودتر قضیه فاینانس طرح توسعه محیا شود آقای فرماندار وآقای مددی شدیدا پیگیر قضیه هستند به هر حال الان وقت تفرقه ونوشابه باز کردن نیست همه با هم مخصوصا شما ها بیشتر چون هر چه باشد ما مشغول هستیم وشما منتظر باید بیشتر تلاش کنید وهیچ نیروئی را ندیده نگیریدتاهمگی موفق باشیم [/quote] کسی که زورش نمیرسید نباید کاندید مجلس میشد
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۳:۵۰
سلام.درودبرمهندس محقق. این نماینده هاکه برامون کاری انجام ندادن وهروقت پیششون میری یه نگاه معناداربه ادم میندازن که خود فرد متوجه بی حاصل بودن کارش ورجوع کردن به دفترایشان میشود.نوبت ماهم میرسد چون کم قدرت نداریم.انتخابات نزدیک است.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۳:۳۴
[quote name="هادی"] باسلام خدمت دوست عزیز به نظر من تلف کردن وقت بیش از این جایز نیست تا دیر نشده باید همه قبول شدگان به دیوان عدالت شکایت کنند چون ماهها طول می کشد تا دیوان جواب شکایت را بدهد اگر بخواهیم دیرتر اقدام کنیم باید یک سال دیگر انتظار بکشیم [/quote] هادی عزیز با تحیت و اکرام نوشته تان که درد انتظار به وضوح در آن قابل لمس است شایان توجه فراوان است.بیشک یکی از راههای اقدام دوستان برای احقاق حق شان دیوان عدالت اداری است هر چند راههای دیگری نیز همچنان قابلیت اجرایی دارد. ولی خواهش می کنم این مدت کوتاه را هم دوستان تحمل کنند تا بعد از جلسه اقدامات عملی را همراه با هم انجام بدهیم. ولی در هر حال حرف دوست عزیزم برای پیگیری حق مان از طریق دیوان عدالت اداری کاملا متین می باشد.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۳:۱۰
باسلام خدمت دوست عزیز به نظر من تلف کردن وقت بیش از این جایز نیست تا دیر نشده باید همه قبول شدگان به دیوان عدالت شکایت کنند چون ماهها طول می کشد تا دیوان جواب شکایت را بدهد اگر بخواهیم دیرتر اقدام کنیم باید یک سال دیگر انتظار بکشیم
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۲:۴۰
[quote name="از اهالی فولاد"] [quote name="بهزاد نعمتی"] دوستان عزيز و گرامی آقایان مهندس محقق و مهندس سلیمانی فرد بی شک تلاش شما عزیزان که توام با عقلانیت و آراسته به اخلاق و متانت است ستودنی است حرکتی که شما و سایر قبول شدگان که همگی فرزندان نخبه شهرمان هستید آغاز کرده اید در جهت احقاق حق قانونی و شرعی شما عزیزان است و انشاالله با همت و حمیت شما عزیزان به ثمر خواهد نشست و توفیق خدمت به میهن اسلامی و شهر عزیزمان در کارخانه معظم فولاد آذربایجان شامل حال شما عزیزان خواهد شد . و اما بزرگان شهرمان اعم از نمایندگان محترم مجلس و فرماندار محترم و همه عزیزانی که دستی بر آتش دارند کمک و همراهی کنند در جهت احقاق حق این عزیزان . امروز روز همدلی و اتحاد هست روز باهم بودن. لطفاً تسویه حساب های سیاسی و مقاصد دنیوی را درگیر این قضیه نکنید . به شهرمان و قبولین و خانواده این عزیزان فکر کنید و والاتر از همه خدا را در نظر بگیرید که مشمول چه اجر عظیمی خواهید شد . در تمام جوامعی که عقلانیت بر آن حکم فرماست به چهره های موفق اجر می نهند و ضمن احترام به آن چهره ها ، منافع بیشماری نیز از قبل نفوذ این عزیزان در عرصه کلان کشور برای آن منطقه اخذ می کنند و موجبات رشد بیشتر آن منطقه را فراهم می کنند . متاسفانه شهرمان میانه تا حالا از این قاعده مستثنی بوده است ولی اکنون لازم است که عکس این قضیه ثابت شود . از ظرفیتهای چهره هایی که در سطح کلان کشور مطرح هستند استفاده شود . عملکردی غیر از این مایه تعجب و تاسف خواهد بود . به وضوح قدرت مهندس هاشمی و تاثیر ایشان بر همه عزیزان آشکار است پس از ایشان انتظار میرود ثابت کنند که فرزند خلف میانه هستند ولی دوستان هم باید با صدای رسایی از مهندس هاشمی این درخواست را داشته باشند تا مهندس هاشمی هم مبسوط الید بتواند دنبال این قضیه را بگیرند و همچنین امام جمعه شجاع شهرمان در این قضیه همانند گذشته مانع از عوامفریبی افراد شوند و همچنان بسان گذشته همچون پدری فداکار پشتیبان فرزندان نخبه میانه باشند .و از سایر عزیزانی که شاید اقدام آنها موجب تاثیر منفی در این زمینه شود انتظار میرود سکوت نمایند و مطمئن باشند که این سکوت اجر بیشتری هم خواهد داشت . و همچنین از مهندس نایبی تشکر میکنم به خاطر اقدامات اخیرشان که هر چند دیر بود و زودتر از این از ایشان انتظار میرفت ولی به هر حال ارزنده بود و قابل تقدیر فراوان و انشاالله تا آخر قضیه دوستان را همراهی خواهند کرد . [/quote] اقای نعمتی با سلام کسی منکر توانائی مهندس هاشمی نیست.ولی چرا مهندس هاشمی باید با خواهش وتمنا بیاد.باید خودش احساس وظیفه کند.مهندس هاشمی با رای وحمایت مردم مهندس هاشمی شده است.نکته دیگر اینکه بهتر است همه بدون غرض حرفهایمان را بزنیم هم من هم شما هم آقای نائبی؛آقای مهندس هاشمی عضو هیئت عامل ایمیدرواست یعنی در ارائه آمار کارگران فولاد به تعداد241 نفر که یک آمار عمدا اشتباه است باید اثر بگذارد.خود مهندس هاشمی حداقل 20 نفر را وارد فولاد کرده است.ایشان بهتر از هر کسی میداند که فولاد 572 نفر کارگر داردوتا سه سال پیش همه آنها به مهندس هاشمی رای داده اند حالا مهندس باید تلافی کند علاوه بر آن وضعیت زندگی وگرانی کمر مردم را خم کرده.دراین اوضاع اخراج 330نفر از یک کارخانه بدون دلیل کمتر ازجنایت نیست.خریداران برای سرمایه گذاری آمده اند.کارخانه را تمام قسط خریده اند اینها امتیازات بزرگی محسوب میشود باید سطح اشتغال وسطح حقوق را حفظ کنند شما اگر ازقبول شده های طرح هستید باید بدانید که خریداران میخواهند حقوق کارگران را مطابق کمترین دستمزد قانون کار بدهند نه با تعرفه شرکت ملی فولاد.کارکردن در فولاد یعنی محرومیت از خیلی امتیازات که انشاا... اگر طرح احیا راه اندازی شد وشما وارد کارخانه شدید خواهید فهمید که چرا در خوزستان به یک کارگر فولاد 4میلیون حقوق میدهند واین پول بهای عمر وسلامتی واز دست دادن شنوائی وبینائی وضمخت شدن احساسات وعواطف ونتیجه کار کردن با یک مشت آهن وحرارت است .خریداران بی انصافی خود را از همین اخراج کارگرانی که وجودشان در کارخانه لازم است به رخ شما میکشند.حواستان جمع نباشد کلاهتان پس معرکه است بعدا نگو نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ [/quote] سلام دوست عزیز با فرمایش جنابعالی کاملا موافقم و اهل نظر شاید خرده بگیرند که موافقم پس این همه تصدیع وقت برای چیست ؟ از همه آنان عذرخواهی می کنم ولی برای روشن تر شدن مطلب مجبور به نگارش سطور زیر شدم . من از قبولین نیستم منتهی شاهد آلام و مرارتهای جمعی از قبولین بوده ام . جوانانی که واقعا زحمت کشیدند برای قبولی و خوشحال از این موفقیت ولی افسوس که این خوشی به واقعیت نپیوست . آیا ازبخت بد قبول شدگان بود؟ جوابش صد در صد منفی است . و اما خوشحالی من از اقدام این دوستان بخاطر نقض طرز تفکر زشتی است که در شهرمان رایج است و آن هم عدم ستادندن حق است چرا که اگر چنین نبود شاهد این همه پلشتی ها و کاستی ها در میانه نبودیم . مثال آن اتوبان هست . واگن های داغون قطار هست . وضعیت نابهنجار زیبایی شهر هست و فراوان مثال دیگر که مجالی برای ذکر آن نیست . ولی این حرکت دوستان قبولین مورد تقدیر است که اولا خط شکن شده اند و ثانیا بر مدار درایت و هوشیاری و اخلاق حرکتشان را شروع کرده اند به دور از هیاهو و نابهنجاری و با حفظ آرامش و جز این هم از این عزیزان که نخبه های شهرمان هستند انتظار نمی رفت . در اینکه مهندس هاشمی باید احساس وظیفه کند با شما موافقم منتهی نزدیکان مهندس هاشمی اینگونه بیان می کنند که مهندس هاشمی باید بهانه ای داشته باشد برای ورود به این قضیه و اینکه آیا مهندس هاشمی در مورد ماجرای فولاد مغفول بوده است مطمئنم چنین نبوده است حال چرا تا به حال ورود نکرده و احیانا نیت دیگری داشته یا خیر ، خود می داند و خدای خود و بنده نمی خواهم گناه مهندس هاشمی و یا هر شخص دیگری را بشویم چرا که خود به اندازه کافی گناهکارم . فعلا هدف حل مشکل است و الان هم چاره ی دیگری نیست بجز رجوع به ایشان . زیرا در حال حاضر ایشان به رئیس جمهور نزدیک اند با وزرای دولت تماس دارند و عضو هیئت مدیره ایمیدرو هستند و مهم تر اینکه استاندار تهران هستند . در مورد استانداری اصفهان یا خراسان یا آذربایجان صحبت نمیکنم در مورد استانداری تهران که مهم تر از بسیاری پست های وزارتی هست سخن میگویم . حال نوبت ماست که از این ظرفیت استفاده کنیم فقط کافی است بر خواسته خود مردانه پای بفشاریم و آقای مهندس هاشمی را مجاب نماییم . و اما در مورد دستمزد و قس علیهذا . . . اعتقاد من این است که آیا جوان میانه ای باید به دست خوروش چشم بدوزد تا او را استخدام نماید و حقوق بدهد و اصلا چرا باید اجازه داد مدیریت یک کارخانه که هویت میانه است بدست کسانی بیافتد که معلوم نیست چه رفتاری با بچه های ما خواهند داشت ؟ آقای خوروش و امثال خوروش تشریف بیاورند و کارخانه جدیدی در میانه احداث کنند . دستشان را هم می بوسم نه اینکه لقمه آماده کارخانه فولاد را قورت بدهند . و تایید می کنم فرمایش شما را که این عزیزان برای یک کارخانه دولتی آزمون داده اند نه کارخانه خصوصی و واقفم به تفاوت مزایای این دو . اینها با ردیف استخدامی آزمون داده اند و قبول شده اند پس استخدام دولتی نه استخدام خصوصی حق اینهاست . و تازه اگر هم قرار بر خصوصی سازی است سهام کارخانه را به مردم میانه واگذار کنند مگر دور از جان بیل به کمر میانه ای ها خورده که این لقمه نصیب جماعت دیگری شود . در خاتمه از حسن نظر جنابعالی ممنونم .
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۱:۱۲
[quote name="از اهالی فولاد"] حامد خان با سلام؛بهتر است همه جانبه به مسائل فولاد نگاه کنید نه فقط از منظر قبول شدگان فاز احیاء.قبل از همه شماها]قبل از واگذاری16/02/93 باید شما میدانستید که امکان تکمیل فاز احیا حداقل تا دو سال دیگر مقدور نیست.کارگران بخش نورد از سال 92 با توجه به اینکه میانه جزو مناطق کمتر توسعه یافته است وخود محل سرمایه گذاری است به مسئله واگذاری فولاد میانه معترض بودند وتلاش میکردند که همه را متوجه این قضیه بکنند که نبایستی طرحهای توسعه به مزایده گذاشته شود.چون علاوه بر مشکل تکمیل نیروهای آزمون داده نیز با مشکل مواجه خواهند شد ودر ایم میان فقط دکتر مددی به حرف کارگران بخش نورد گوش دادندوبعد از واگذاری کل مجموعه کارگران بخش نورد با توجه به تغییر سرنوشت کاری وآینده وزندگیشان به کمک دکتر مددی وبه قصد اثبات وجود میانه در مناطق کمتر توسعه یافته در مجلس وکمیسیون اصل نود حاضر وشکایتی به آقای پور مختار دادند.یکی از مهمترین نواقص مزایده ارائه آمارکارکنان توسط سازمان خصوصی سازی میباشد که بجای 572 نفر فقط 241 نفر رادر اوراق مزایدن لحاظ کرده اندوخریدار بخاطر بکار گیری افراد خارج از قرارداد تقاضای مشوقهای مالی خواهد کرد؟؟که از قبل نیز پیش بینی میشد .توصیه میکنم به شما که از همین الان مراقب قضیه حقوق دستمزد تان باشید.حقوق با حداقل قانون کار یا با آیتمهای شرکت ملی فولاد .تفاوت از زمین تا زیر زمین است. به اضافه تاریکی در آینده.امنیت شغلی هم برای قبول شدگان وهم برای کارگران فعلی مجموعه خواسته همه مردم میانه است چه مهندس هاشمی بیاید چه مهندس هاشمی نیاید.بی انصافی در حق هر کسی بد است.حتی آقای خوروش .امام جمعه در تهران علاوه بر تاکید برلزوم برنامه ریزی برای شما قبولی ها؛ بکارگیری همه نفرات حاضر در قسمت نورد را نیز موکد سفارش نمود ولی رئیس سازمان خصوصی سازی خیلی زیرک تر از این حرفهاست.آقای مددی وحسینی واگر انصاف داشته باشیم آقای مددی چندین باراز حق همه کارگران فعلی وشما قبول شده ها قویا دفاع کرد.من نیازی به دکتر مددی ومهندس حسینی ومهندس هاشمی ندارم ولی قبول کنید که مهندس هاشمی وظیف اش است که بیاید تا ادای دین کند ودکتر مددی در وسط میدان است چه زورش برسد چه زورش نرسد ما شاهد تلاشهایش هستیم.سازمان ایمیدرو به بهانه بی پولی دولت بدجوری دارد صنعت را نابود میکند کاش زودتر قضیه فاینانس طرح توسعه محیا شود آقای فرماندار وآقای مددی شدیدا پیگیر قضیه هستند به هر حال الان وقت تفرقه ونوشابه باز کردن نیست همه با هم مخصوصا شما ها بیشتر چون هر چه باشد ما مشغول هستیم وشما منتظر باید بیشتر تلاش کنید وهیچ نیروئی را ندیده نگیریدتاهمگی موفق باشیم [/quote] دوست و همراه گرانسنگ با تحیت و اکرام بیشک نظرات آن مقام محترم شایان تقدیر می باشد. ولی باید قبول کرد نتیجه تلاشهای نمایندگان محترم تا الان چه خروجی و کار کردی داشته است. باید قبول کرد اگر فعالیتی انجام بشود و بازدهی نداشته باشد به درد نمی خورد. آیا 3 سال انتظاری را که ما کشیده ایم درک می کنید. می دانید چقدر زحمت کشیده ایم و چه مرارتها متحمل شده ایم. وقتی می بینیم کسی به فکر ما نیست باید دست به دامان کسی بشویم که می تواند و او کسی نیست جز مهندس هاشمی. هر جلسه ای رفتیم ما را به شروع بکار فاز احیا منوط کرده اند ولی کسی نمی پرسد چرا اصلا پیگیر نمی شویم که این پروژه به نتیجه برسد و این 250 نفر شروع به کار کنند. اگر دست نمایندگان فعلی باشد با توجه به نزدیکی برگزاری انتخابات باید چند سال دیگر نیز انتظار بکشیم ولی دیگر انتظار بس است.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۱:۰۴
[quote name="از یک قبول شده"] من خطابم به مهندس هاشمی بزرگوار است . سلام سید .... قسمت میدهم به جدت بخدا دیگر خسته شده ایم جوابه زن و بچه را دیگر نمیتوانیم بدهیم دیگر چیزی نمانده که بکل روانی بشیم . تو رو قسم میدم به جدت این بلاتکلیفی را به سرانجام برسان [/quote] دوست و همراه بزرگوار با تحیت و اکرام امید است مهندس هاشمی بزرگ با درایت و تدبیر خود تکلیف این 250 نفر سرگردان را به منزل مقصود برساند. این کاری است که فقط از دست مهندس هاشمی بر می آید.
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۰:۵۹
[quote name="جهانگیر شکری"] جناب اقای مهندس محقق من هم به نوبه خود از شما و امام جمعه محترم و مهندس هاشمی عضو هییت ایمیدرو واقای مهنس نایبی تقدیر و تشکر میکنم و امید دارم با اتحاد و همدلی ۲۵۰ نفر قبول شده و صد البته با کمک مقامات شهری و برون شهری این مشکل حل شود.تا هم برای این نفرات موجب خوشحالی شود وهم موجب کسب کار و رشد وشکوفایی اقتصاد منطقه گردد [/quote] دوست و برادر عزیز با تحیت و اکرام با تشکر از محبتتان. امید وارم این کاری که با همراهی و مساعدت مهندس هاشمی بزرگ کلید خورده باعث شود لبخندی دلنشین بر لبمان نشیند. به امید آن روز ...
۹۳/۱۲/۱۶ ۱۰:۵۷
[quote name="مهرداد اجلی"] حامدجان چوخ یارالی یازیبسان [/quote] مهرداد جان با سلام فکر کنم سه سال انتظار و بلاتکلیفی که از بهترین دوران زندگی هر فردی می باشد مجبور می کند کلماتی الیم که از عمق جان سرچشمه می گیرد بر زبان و قلم جاری سازد.
۹۳/۱۲/۱۶ ۰۹:۱۷
جناب اقای مهندس محقق من هم به نوبه خود از شما و امام جمعه محترم و مهندس هاشمی عضو هییت ایمیدرو واقای مهنس نایبی تقدیر و تشکر میکنم و امید دارم با اتحاد و همدلی ۲۵۰ نفر قبول شده و صد البته با کمک مقامات شهری و برون شهری این مشکل حل شود.تا هم برای این نفرات موجب خوشحالی شود وهم موجب کسب کار و رشد وشکوفایی اقتصاد منطقه گردد
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۲:۲۴
حامد خان با سلام؛بهتر است همه جانبه به مسائل فولاد نگاه کنید نه فقط از منظر قبول شدگان فاز احیاء.قبل از همه شماها]قبل از واگذاری16/02/93 باید شما میدانستید که امکان تکمیل فاز احیا حداقل تا دو سال دیگر مقدور نیست.کارگران بخش نورد از سال 92 با توجه به اینکه میانه جزو مناطق کمتر توسعه یافته است وخود محل سرمایه گذاری است به مسئله واگذاری فولاد میانه معترض بودند وتلاش میکردند که همه را متوجه این قضیه بکنند که نبایستی طرحهای توسعه به مزایده گذاشته شود.چون علاوه بر مشکل تکمیل نیروهای آزمون داده نیز با مشکل مواجه خواهند شد ودر ایم میان فقط دکتر مددی به حرف کارگران بخش نورد گوش دادندوبعد از واگذاری کل مجموعه کارگران بخش نورد با توجه به تغییر سرنوشت کاری وآینده وزندگیشان به کمک دکتر مددی وبه قصد اثبات وجود میانه در مناطق کمتر توسعه یافته در مجلس وکمیسیون اصل نود حاضر وشکایتی به آقای پور مختار دادند.یکی از مهمترین نواقص مزایده ارائه آمارکارکنان توسط سازمان خصوصی سازی میباشد که بجای 572 نفر فقط 241 نفر رادر اوراق مزایدن لحاظ کرده اندوخریدار بخاطر بکار گیری افراد خارج از قرارداد تقاضای مشوقهای مالی خواهد کرد؟؟که از قبل نیز پیش بینی میشد .توصیه میکنم به شما که از همین الان مراقب قضیه حقوق دستمزد تان باشید.حقوق با حداقل قانون کار یا با آیتمهای شرکت ملی فولاد .تفاوت از زمین تا زیر زمین است. به اضافه تاریکی در آینده.امنیت شغلی هم برای قبول شدگان وهم برای کارگران فعلی مجموعه خواسته همه مردم میانه است چه مهندس هاشمی بیاید چه مهندس هاشمی نیاید.بی انصافی در حق هر کسی بد است.حتی آقای خوروش .امام جمعه در تهران علاوه بر تاکید برلزوم برنامه ریزی برای شما قبولی ها؛ بکارگیری همه نفرات حاضر در قسمت نورد را نیز موکد سفارش نمود ولی رئیس سازمان خصوصی سازی خیلی زیرک تر از این حرفهاست.آقای مددی وحسینی واگر انصاف داشته باشیم آقای مددی چندین باراز حق همه کارگران فعلی وشما قبول شده ها قویا دفاع کرد.من نیازی به دکتر مددی ومهندس حسینی ومهندس هاشمی ندارم ولی قبول کنید که مهندس هاشمی وظیف اش است که بیاید تا ادای دین کند ودکتر مددی در وسط میدان است چه زورش برسد چه زورش نرسد ما شاهد تلاشهایش هستیم.سازمان ایمیدرو به بهانه بی پولی دولت بدجوری دارد صنعت را نابود میکند کاش زودتر قضیه فاینانس طرح توسعه محیا شود آقای فرماندار وآقای مددی شدیدا پیگیر قضیه هستند به هر حال الان وقت تفرقه ونوشابه باز کردن نیست همه با هم مخصوصا شما ها بیشتر چون هر چه باشد ما مشغول هستیم وشما منتظر باید بیشتر تلاش کنید وهیچ نیروئی را ندیده نگیریدتاهمگی موفق باشیم
۹۳/۱۲/۱۵ ۲۱:۵۸
[quote name="بهزاد نعمتی"] دوستان عزيز و گرامی آقایان مهندس محقق و مهندس سلیمانی فرد بی شک تلاش شما عزیزان که توام با عقلانیت و آراسته به اخلاق و متانت است ستودنی است حرکتی که شما و سایر قبول شدگان که همگی فرزندان نخبه شهرمان هستید آغاز کرده اید در جهت احقاق حق قانونی و شرعی شما عزیزان است و انشاالله با همت و حمیت شما عزیزان به ثمر خواهد نشست و توفیق خدمت به میهن اسلامی و شهر عزیزمان در کارخانه معظم فولاد آذربایجان شامل حال شما عزیزان خواهد شد . و اما بزرگان شهرمان اعم از نمایندگان محترم مجلس و فرماندار محترم و همه عزیزانی که دستی بر آتش دارند کمک و همراهی کنند در جهت احقاق حق این عزیزان . امروز روز همدلی و اتحاد هست روز باهم بودن. لطفاً تسویه حساب های سیاسی و مقاصد دنیوی را درگیر این قضیه نکنید . به شهرمان و قبولین و خانواده این عزیزان فکر کنید و والاتر از همه خدا را در نظر بگیرید که مشمول چه اجر عظیمی خواهید شد . در تمام جوامعی که عقلانیت بر آن حکم فرماست به چهره های موفق اجر می نهند و ضمن احترام به آن چهره ها ، منافع بیشماری نیز از قبل نفوذ این عزیزان در عرصه کلان کشور برای آن منطقه اخذ می کنند و موجبات رشد بیشتر آن منطقه را فراهم می کنند . متاسفانه شهرمان میانه تا حالا از این قاعده مستثنی بوده است ولی اکنون لازم است که عکس این قضیه ثابت شود . از ظرفیتهای چهره هایی که در سطح کلان کشور مطرح هستند استفاده شود . عملکردی غیر از این مایه تعجب و تاسف خواهد بود . به وضوح قدرت مهندس هاشمی و تاثیر ایشان بر همه عزیزان آشکار است پس از ایشان انتظار میرود ثابت کنند که فرزند خلف میانه هستند ولی دوستان هم باید با صدای رسایی از مهندس هاشمی این درخواست را داشته باشند تا مهندس هاشمی هم مبسوط الید بتواند دنبال این قضیه را بگیرند و همچنین امام جمعه شجاع شهرمان در این قضیه همانند گذشته مانع از عوامفریبی افراد شوند و همچنان بسان گذشته همچون پدری فداکار پشتیبان فرزندان نخبه میانه باشند .و از سایر عزیزانی که شاید اقدام آنها موجب تاثیر منفی در این زمینه شود انتظار میرود سکوت نمایند و مطمئن باشند که این سکوت اجر بیشتری هم خواهد داشت . و همچنین از مهندس نایبی تشکر میکنم به خاطر اقدامات اخیرشان که هر چند دیر بود و زودتر از این از ایشان انتظار میرفت ولی به هر حال ارزنده بود و قابل تقدیر فراوان و انشاالله تا آخر قضیه دوستان را همراهی خواهند کرد . [/quote] اقای نعمتی با سلام کسی منکر توانائی مهندس هاشمی نیست.ولی چرا مهندس هاشمی باید با خواهش وتمنا بیاد.باید خودش احساس وظیفه کند.مهندس هاشمی با رای وحمایت مردم مهندس هاشمی شده است.نکته دیگر اینکه بهتر است همه بدون غرض حرفهایمان را بزنیم هم من هم شما هم آقای نائبی؛آقای مهندس هاشمی عضو هیئت عامل ایمیدرواست یعنی در ارائه آمار کارگران فولاد به تعداد241 نفر که یک آمار عمدا اشتباه است باید اثر بگذارد.خود مهندس هاشمی حداقل 20 نفر را وارد فولاد کرده است.ایشان بهتر از هر کسی میداند که فولاد 572 نفر کارگر داردوتا سه سال پیش همه آنها به مهندس هاشمی رای داده اند حالا مهندس باید تلافی کند علاوه بر آن وضعیت زندگی وگرانی کمر مردم را خم کرده.دراین اوضاع اخراج 330نفر از یک کارخانه بدون دلیل کمتر ازجنایت نیست.خریداران برای سرمایه گذاری آمده اند.کارخانه را تمام قسط خریده اند اینها امتیازات بزرگی محسوب میشود باید سطح اشتغال وسطح حقوق را حفظ کنند شما اگر ازقبول شده های طرح هستید باید بدانید که خریداران میخواهند حقوق کارگران را مطابق کمترین دستمزد قانون کار بدهند نه با تعرفه شرکت ملی فولاد.کارکردن در فولاد یعنی محرومیت از خیلی امتیازات که انشاا... اگر طرح احیا راه اندازی شد وشما وارد کارخانه شدید خواهید فهمید که چرا در خوزستان به یک کارگر فولاد 4میلیون حقوق میدهند واین پول بهای عمر وسلامتی واز دست دادن شنوائی وبینائی وضمخت شدن احساسات وعواطف ونتیجه کار کردن با یک مشت آهن وحرارت است .خریداران بی انصافی خود را از همین اخراج کارگرانی که وجودشان در کارخانه لازم است به رخ شما میکشند.حواستان جمع نباشد کلاهتان پس معرکه است بعدا نگو نگفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۹:۳۸
حامدجان چوخ یارالی یازیبسان
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۵:۳۲
من خطابم به مهندس هاشمی بزرگوار است . سلام سید .... قسمت میدهم به جدت بخدا دیگر خسته شده ایم جوابه زن و بچه را دیگر نمیتوانیم بدهیم دیگر چیزی نمانده که بکل روانی بشیم . تو رو قسم میدم به جدت این بلاتکلیفی که خودت برایمان ساختی را به سرانجام برسان
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۳:۰۵
دوستان عزيز و گرامی آقایان مهندس محقق و مهندس سلیمانی فرد بی شک تلاش شما عزیزان که توام با عقلانیت و آراسته به اخلاق و متانت است ستودنی است حرکتی که شما و سایر قبول شدگان که همگی فرزندان نخبه شهرمان هستید آغاز کرده اید در جهت احقاق حق قانونی و شرعی شما عزیزان است و انشاالله با همت و حمیت شما عزیزان به ثمر خواهد نشست و توفیق خدمت به میهن اسلامی و شهر عزیزمان در کارخانه معظم فولاد آذربایجان شامل حال شما عزیزان خواهد شد . و اما بزرگان شهرمان اعم از نمایندگان محترم مجلس و فرماندار محترم و همه عزیزانی که دستی بر آتش دارند کمک و همراهی کنند در جهت احقاق حق این عزیزان . امروز روز همدلی و اتحاد هست روز باهم بودن. لطفاً تسویه حساب های سیاسی و مقاصد دنیوی را درگیر این قضیه نکنید . به شهرمان و قبولین و خانواده این عزیزان فکر کنید و والاتر از همه خدا را در نظر بگیرید که مشمول چه اجر عظیمی خواهید شد . در تمام جوامعی که عقلانیت بر آن حکم فرماست به چهره های موفق اجر می نهند و ضمن احترام به آن چهره ها ، منافع بیشماری نیز از قبل نفوذ این عزیزان در عرصه کلان کشور برای آن منطقه اخذ می کنند و موجبات رشد بیشتر آن منطقه را فراهم می کنند . متاسفانه شهرمان میانه تا حالا از این قاعده مستثنی بوده است ولی اکنون لازم است که عکس این قضیه ثابت شود . از ظرفیتهای چهره هایی که در سطح کلان کشور مطرح هستند استفاده شود . عملکردی غیر از این مایه تعجب و تاسف خواهد بود . به وضوح قدرت مهندس هاشمی و تاثیر ایشان بر همه عزیزان آشکار است پس از ایشان انتظار میرود ثابت کنند که فرزند خلف میانه هستند ولی دوستان هم باید با صدای رسایی از مهندس هاشمی این درخواست را داشته باشند تا مهندس هاشمی هم مبسوط الید بتواند دنبال این قضیه را بگیرند و همچنین امام جمعه شجاع شهرمان در این قضیه همانند گذشته مانع از عوامفریبی افراد شوند و همچنان بسان گذشته همچون پدری فداکار پشتیبان فرزندان نخبه میانه باشند .و از سایر عزیزانی که شاید اقدام آنها موجب تاثیر منفی در این زمینه شود انتظار میرود سکوت نمایند و مطمئن باشند که این سکوت اجر بیشتری هم خواهد داشت . و همچنین از مهندس نایبی تشکر میکنم به خاطر اقدامات اخیرشان که هر چند دیر بود و زودتر از این از ایشان انتظار میرفت ولی به هر حال ارزنده بود و قابل تقدیر فراوان و انشاالله تا آخر قضیه دوستان را همراهی خواهند کرد .
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۲:۰۷
جناب آقای مختاری با تحیت و اکرام بیشک یکی از روشهای این 250 نفر می تواند از طریق دیوان عدالت اداری باشد. هر چنذ راههای دیگری هم هست. ولی این جلسه برگزار شده در تهران میتواند بسیار نوید بخش باشد. امید است که جلسه آقای مهندس هاشمی - عضو هیئت عامل ایمیدرو - و آقای کرباسیان - مدیر عامل ایمیدرو - نتایج مسرت بخشی برای این 250 نفر داشته باشد. باز هم از لطفتان ممنونم.
۹۳/۱۲/۱۵ ۱۱:۵۹
آقاي مهندس ان شاء الله با تدبير مسئولين اين مسئله چند ساله حل و فصل مي شود. آيا مدارك قابل استناد براي بردن پرونده به ديوان عدالت اداري و الزام قانوني هم وجود دارد؟

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز