کد خبر: ۲۷۲۳۷
۸۶۱ بازدید
۱ دیدگاه

اظهارات حاج آقا یونسی

۱۳۹۳/۶/۳۰
۱۵:۰۶

چند روز پیش حاج آقا یونسی نماینده رئیس جمهور در امور اقوام در تبریز وجود هر گونه اختلاف و حساسیت ها درباره مردم آذری زبان را قویاً تکذیب کرده و اعلام کرد هیچ حساسیتی در این زمینه وجود ندارد. بنا به گفته های ایشان اگر حرفی هم هست تماماً کار عوامل استکبار جهانی است. یعنی همان چیزی که جلادان پهلوی بعد از حماسه 29 بهمن 56 تبریز گفتند و این حماسه را به افراد خارجی نسبت دادند. از طرف دیگر؛ سروصداهایی که مدتی قبل راجع به دریاچه ارومیه برپا شده بود الان کاملاً فروکش کرده و به قول آقای قاضی پور نماینده ارومیه؛ تعدادی رفتند ارومیه را دیدند و حق ماموریت گرفتند.

پس با این حساب نتیجه می گیریم آقای روحانی به وعده های خود درباره دریاچه ارومیه عمل کرده و به قول هایی که درباره ی اقوام و مخصوصاً اصل 15 قانون اساسی داده بود با پاک کردن صورت مسأله عمل کرد؛ فعلاً همه چیز تعطیل شد تا انتخابات بعدی ریاست جمهوری که ببینیم چه وعده ها و شعارهایی برای جلب رأی مردم ظهور خواهد کرد.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۳/۶/۳۰ ۱۸:۲۹
دریاچه اورمیه پر از آب شد. فرهنگستان ترکی ایجاد شد. زبان ترکی در مدارس تدریس گردید. شبکه سراسری ترکی ایجاد شد. و ... روحانی مچکریم. یونسی خیلی کچکریم

پیشگیری از کرونا

اسامی مراکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در میانه

اخبار روز