کد خبر: ۴۵۳۱۷
۴۵۹۴ بازدید
۸ دیدگاه (۷ تایید شده)

آزموده را دوباره آزمودن خطاست!

۱۳۹۴/۵/۲۱
۱۴:۳۸

کارنامه اعمال هر کسی را با توجه به عملکردهای او در طول دوران مسئولیت می سنجند. حال ممکن است کسی از این امتحان سربلند بیرون آید و کسی نیز در اثر غفلت و کم کاری از کارنامه خوبی برخوردار نباشد.

وضعیت شهرمان نیز با توجه به عملکرد مسئولینی که 4 سال به 4 سال انتخاب میشوند به وضوح کاملا مشخص است، برای روشن نمودن عملکردهای عزیزان به ذکر مواردی چند از مشکلاتی که از سالیان قبل  تا به امروز بر چهره شهرمان سایه افکنده  و همشهریان عزیز را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است می پردازیم:

1- معضل بیکاری جوانان و نان آوران خانواده

2- مشکلات ایمنی راههای مواصلاتی میانه- تبریز و میانه-سرچم

3- نبود آب شرب مناسب

4- وجود مشکلات در بخش بهداشت و درمان

5- نبود مراکز تفریحی مناسب

6- نبود شرکت های تعاونی مسافربری مناسب و اتوبوس های لازم برای انتقال مسافران از تهران به میانه و تبریز به میانه و در بن بست ماندن میانه

7- نبود یک برنامه جامع مدون توسعه شهری

8- عدم تکمیل خطوط راه آهن میانه به تبریز و اردبیل

 9- نبود یک برنامه جامع برای حوزه فرهنگ و هنر

10- نبود یک برنامه جامع برای جذب گردشگر 

و...

اگر عزیزان همشهری به یاد داشته باشند از حدود 4 سال پیش تا به امروز عزیزان مسئول قول حل تمامی این مشکلات را دادند و از وجود برنامه هایشان برای حل تک تک این مشکلات سخن گفتند. به راستی تا به امروز کدام یک از این مشکلات مرتفع گردیده است؟! آیا با ادامه یافتن این مسیر امیدی برای حل این مشکلات وجود دارد؟! آیا بنظر همشهریان عزیز  " آزموده را دوباره آزمودن خطا نیست؟!"

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۵/۲۴ ۰۰:۰۷

با سلام خدمت همه همشهریان علی الخصوص فعالان عرصه خبر؛اولا وقتی کسی فریاد میزند میانه این کمبودها را دارد یعنی 30 سال است کسانی که مسئول بودند وشما فعالان کوتاهی کرده اید دوما اگر عقل سلیم داشته باشیم باید قبول کنیم با این وضعیت تحریم ها واقتصاد کشور انتظار جذب گردشگر برنامه مدون برای توسعه شهر مشکلات ایمنی راهها وغیره مستلزم یک برنامه ریزی حداقل 10 ساله است.نکته سوم ومهمتر از همه اینکه شما وهمفکرانتان اگر نماینده ای سراغ دارید که در 35 سال گذشته توانسته به اندازه یک دهم نماینده مردمی شهرستان میانه کسی که برای ملاقت با او نیازی به واسطه وانتظار وخواهش نیست؛کار مثبت انجام دهد نمونه بیاورید.اگر این عزیز قول حل مشکل را داده بود اگر انجام گرفته چه بهتر اگر انجام نگرفته حداقل سودش برای مردم میانه رسانیده شدن مشکلات به گوش مسئولان ونمایش مظلومیت مردم میانه وکوتاهی نمایندگان ادوار گذشته میباشد.

۹۴/۵/۲۲ ۰۹:۵۰
دست شما درد نکند عمده ترین نقایص میانه را در حال حاضر بیان فرموده اید
۹۴/۵/۲۲ ۰۷:۲۷
[quote name="نکته سنج"] وظیفه اصلی نماینده، قانونگزاری ونظارت بر اجرای قانون وعملکرد مجریان است،وظیفه دولت وقوه مجریه هم انجام امور اجرایی،عمرانی ،خدماتی وبهداشتیست. که البته باتوجه به مشکلات اقتصادی وکمبود منابع و اعتبارات ناشی از تحریم وبلوکه شدن دارایهای ایران،کارهای خوبیشده، مع الوصف اگر افلاطون هم نماینده مجلس شود،توانی بیش از این نخواهد! مسئله ای که عقلا و دست اندرکاران امور به آن واقفند. واگر کسی بیش از این ادعا کند و وعده های عوام پسند دهد، بعدا مثل جناب آقای م... زیر خروارها قول و وتعهد ومطالبات مردمی شرمنده میشود! [/quote] با سلام ..... تحریم شاید درصدی موجب پیشرفت شهرمان شده باشد ولی یادمان نرود تحریم مال ایران بود نه میانه در همین زمان تحریم چه سرمایه گذاریهای در این مملکت شده است .. بهتر است گذری به تبریزو زنجان و قزوین داشته باشید و متوجه میشوید مشکل اصلی ضعف نمایندگان ماست نه تحریم ... ستادن حق حوزه انتخابیه دل و جرات مضاف بر این که هست میخواهد ....
۹۴/۵/۲۱ ۲۲:۰۴
متاسفانه تاکنون بسیاری از امور حیاتی شهر در اثر بی توجهی رها شده است. این بی توجهی نه تنها از طرف مسئولین می باشد بلکه از طرف مردم نیز مشاهده می گردد . بی توجهی مردم به برخی مسائل بانی مشکلات عدیده ای در شهر شده است.
۹۴/۵/۲۱ ۱۶:۲۲
وظیفه اصلی نماینده، قانونگزاری ونظارت بر اجرای قانون وعملکرد مجریان است،وظیفه دولت وقوه مجریه هم انجام امور اجرایی،عمرانی ،خدماتی وبهداشتیست. که البته باتوجه به مشکلات اقتصادی وکمبود منابع و اعتبارات ناشی از تحریم وبلوکه شدن دارایهای ایران،کارهای خوبیشده، مع الوصف اگر افلاطون هم نماینده مجلس شود،توانی بیش از این نخواهد! مسئله ای که عقلا و دست اندرکاران امور به آن واقفند. واگر کسی بیش از این ادعا کند و وعده های عوام پسند دهد، بعدا مثل جناب آقای م... زیر خروارها قول و وتعهد ومطالبات مردمی شرمنده میشود!
۹۴/۵/۲۱ ۱۶:۰۸
با تشکر فراوان از مطلب شجاعانه جناب حمیدرضا علیزاده که مشکلات اساسی شهرستان را منعکس کرده اند. باور کنید نسبت به سایر شهرها بسیار عقب مانده ایم که نشانگر ضعف و بدقولی اقایان است؟ امید است به حول و قوه الهی اینبار مرتکب اشتباه نشویم و افرادی با شخصیت و با صداقت و توانمند وهوشیار و متخصص و متعهد یه مجلس راه یابندتا بلکه انشاا... تغییر و تحولی ایجاد و مقداری از این مشکلات شهرمان کاسته شود.واقعا آزموده رادوباره آزمودن خطاست . موفق باشید انشاا...
۹۴/۵/۲۱ ۱۴:۵۸
اگر به قسمت وعده های همین سایت (صدای میانه)نگاه کنیدمشاهده می کنید که بسیاری از وعده های داده شده توسط عزیزانی است که همین سه سال واندی مسئولیت مدیریت شهرستان..... رابرعهده داشته اند ولی اما نکته ی قابل توجه این جا است که بسیاری از این وعده ها عملی نشگشته است واجرا نشده است . پس می توان از این وعده هایی که بسیاری از آنها عملی نشده است نتیجه گرفت که اگر افرادی که هم اکنون به قول نویسنده مطلب فوق آزموده شده اند مجدداً نیز مورد آزمایش واعتماد مردم قراربگیرند باز نیز نخواهند توانست نمره ی قبولی رابرای خود کسب کنند

اخبار روز