کد خبر: ۱۱۴۸۸۹
۸۰۱ بازدید
۸۰ دیدگاه (۵۶ تایید شده)

ادعای دخالت نمایندگان مجلس در عزل و نصب ها توهمی بیش نیست

۱۴۰۰/۱۱/۳
۱۷:۱۲

با روی کار آمدن دولت جدید طبق معمول جابجایی مدیران و مسئولان درکشور با شدت هرچه تمامتر ادامه دارد و خوشبختانه یا متاسفانه این یک راهبردی موثر در دولت هاست تا بتوانند با افرادی در جهت  پیشبرد اهداف دولت خود به همکاری ادامه  دهند تا در پایان دوره ۴ ساله شان پاسخگوی عملکرد خود باشند . البته این جابجایی ها مختص شهرمان میانه نبوده بلکه در سراسر کشور رواج و ادامه دارد و در این بین  طبیعی است  افرادی از اینگونه تغییرات  نگران ویا ناراحت باشند وقطعا شهرمان میانه از این امر مستثنی نیست ولی آنچه که در این جابجایی ها مهم است مورد هجمه و تخریب قرار گرفتن نمایندگان  در مجلس شورای اسلامی بویژه نمایندگان شهرمان آقایان مهدی اسماعیلی و مرتضی حسینی است که کارشان قانونگذاری و نظارت بوده نه  دخالت در کار اجرایی بویژه در عزل و نصب ها که به عهده قوه مجریه است زیرا طبق اصل پنجاه هفتم قانون اساسی قوای سه گانه مجریه ، مقننه و قضائیه مستقل از یکدیگرند متاسفانه اخیرا در جابجایی مدیر شرکت فولاد میانه (فولاد آذربایجان)  که یک امر طبیعی است انتقاداتی رخ داده است که بعضی از افراد این کارخانه (نه همه کارکنان) به علت عدم آشنایی با قانون با انتشار نامه انتقاد آمیزی بدون ارائه مدارک مستدل این جابجایی ها را به نمایندگان شهرمان نسبت داده اند و از طرف دیگر متاسفانه بعضی از افراد نیز در نشریه خود با بزرگنمایی این مسئله با سردرگم کردن مردم تیتر خود را به انتقاد کارکنان فولاد( که شامل کل کارکنان می شود) از دخالت نمایندگان میانه در عزل و نصب ها مزین ولی در ادامه به نامه تعدادی از کارکنان فولاد بسنده کردند.

که برای هر مخاطبی این سوال پیش می آید بالاخره همه کارکنان یا تعدادی از کارکنان انتقاد کردند؟ به هر جهت اینگونه خبر نویسی  با اصل وظیفه رسانه ای منافات دارد چرا که از یک طرف انتظار نظارت نمایندگان بر عملکرد مسئولان شهری دارند از طرف دیگر نظارت و اجرا را در عملکرد نمایندگان سنجش می کنند بدون آنکه مدرکی ارائه کنند و فکر می کنند با شعار دادن می توانند به اهداف خود برسند. غافل از اینکه مدعیان دخالت نمایندگان در عزل و نصب ها اگر با احترام به حاکمیت و پیروی از قانون پیگیر مطالبات خود باشند قطعا هیچ نیازی به تخریب نمایندگان نیست چرا که هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس شورای اسلامی آماده دریافت اسناد و مدارک اینگونه مدعیان است

و از آنجایی که دولت آقای رئیسی دولتی انقلابی است و در همه مسائل کشور فقط خود تصمیم می گیرد. لذا افرادی که دنبال تخریب نمایندگان شهرمان هستند بدانند گذشت آن زمان که با یک ندا  همکاری مسئولان ادارات با نمایندگان شهرمان را غیر ممکن می ساختند. در پایان لازم می دانم اشاره کنم  اینگونه حرکات نسنجیده آنان هرگز در اراده دو نماینده ای که برای اولین بار بعد از انقلاب اسلامی دست به دست هم داده و با همراهی و همدلی برای پیشرفت و عمران و آبادی شهرو رفع مشکلات مردم شریف و با فرهنگ میانه تلاش می کنند خللی وارد نخواهد کرد و دولت آقای رئیسی با تشخیص اگاهانه خود در باره همه مسائل کشور تصمیم می گیرد و هیچ کس حتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز نمی توانند در بعد اجرایی در کارش دخالت کنند.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۰۰/۱۱/۱۰ ۰۸:۱۳

آه بابا. ایندی. فرمندینن. شیویاری. ایمامزادا. اولاللار. اله اولاریدا. گورموشوخ. اوروسدان. گلممیشیخ کی

۰۰/۱۱/۸ ۱۴:۵۶

شرکت فولاد آذربایجان در دوره هایی که نمایندگان در امورات آن دخالت نموده اند تا آستانه ورشکستگی کامل پیش رفته، تنها در دوره دکتر فرمند و شیو یاری توانست بخش اعظم بدهیهای انباشته وزیان سنواتی خود را تسویه و پرداخت نماید، ان هم به این دلیل بود که دکتر فرمند و شیویاری در امورات شرکت دخالت نکردند و حتی یک مورد هم کسی را سفارشی وارد فولاد نکردند و الی آخر...‌
در این دوره نیز امیداست نمایندگان از دخالتهای بی مورد در امورات شرکت پرهیز نمایند و گرنه تبعات سختی برای آنها در اذهان عموم مردم میانه خواهد داشت. والسلام علی من اتبع الهدی

۰۰/۱۱/۸ ۰۷:۳۸

جناب احمد زاده ! 

با سلام .

فارغ موضع گیری حضرتعالی که یقینا حقیر موافق آن نیستم ، مطلب شما اشکالی شکلی داشت که باعث گردید برای بنده دو سوال حادث شود .

اولا اینکه : حضرتعالی چگونه بر کل اعمال و رفتار تمام ساعات عمر نمایندگان محترم نظارت دارید که اعتقاد دارید « هیچ » دخالتی نمی‌نمایند ؟ 

یقینا بهتر از حقیر واقف هستید که نفی مطلق ، نیازمند تسلط به دقیقا تمام اعمال افراد است که ممکن نیست ‌.

 

ثانیا : اگر کسی حتی یک مورد از دخالت های این عزیزان را اینجا بیان و ثابت کند ، حضرتتان چه دفاعی خواهید داشت ؟ 

 

۰۰/۱۱/۷ ۱۶:۱۰

یعنی نمایندگان دخالت نمیکنند؟یا انتخاب نمیکنند؟

تا بوده در این شهر جای پای نمایندگان در انتصابات و حتی استخدامات این شهر وجود دارد.برای اثبات میتوانید به تمامی ادارات و بانکها مراجعه کنید.

ولی صد افسوس که حق ها ضایع میکنند و زحمات هدر میدهند.

۰۰/۱۱/۷ ۱۲:۳۲

سلام آقای احمد زاده خدا راشکر در حافظه تاریخی مردم شخصیت دوست داشتنی، مردمی هستی ولی در لابلای افکار عمومی مسئولین مخصوصا نمایندگان مجلس بالاخص نمایندگان مردم میانه،موکدا"نمایندگان این دوره از جایگاه مناسبی برخودار نبوده ونیست. آسیب شناسی افت جایگاه رفیع نمایندگی مردم در افکار عمومی نیاز به بازبینی جدی در مراتب بالای حاکمیتی دارد از اینکه اعتبار وشخصیت خود را به مسائل بدیهی بی اعتباری پیوند می زنی انصافا در تعجبم!

۰۰/۱۱/۷ ۰۷:۵۵

اوایل دهه ۶۰ جناب عالی اخباری را از مجلس گزارش می دادید . ما که شما را نمی شناختیم . حین گزارش پدرمان می گفت ببینید ایشون که دارن گزارش می دهند اهل میانه است . ما هم به دقت به شما و گزارشتون گوش می دادیم و تماشا می کردیم . آقای احمدزاده خدا سر شاهد است من هیچ قصد توهینی به شما نداشته و ندارم . اما معتقدم مردم سرمایه های این نظام و انقلاب هستند و خدمت به مردم را بالاترین عبادت ها می دانم . امروز بعد از ۴۷ سال متوجه خیلی از حقیقت ها شده ام که یک مورد آن ........... است که نمایندگان به ملت کرده اند . البته این دانسته ها را هم مدیون فضای مجازی هستم . قبلا وقتی ظاهر آراسته و حق بجانب نماینده ها را می دیدم تصور می کردم اینان انقلابی و در خط امام هستند  اگر اینان واقعا مردم دوست و خادم مردم هستند چرا حقوق چند ده میلیون تومانی دریافت می کنند ؟ چرا ماشین دنا بدون نوبت و با امتیاز می گیرند؟ چرا در امور اجرایی و عزل و نصب ها دخالت می کنند ؟  ای کاش شما گزارش می کردید مردم میانه دخالت های نمایندگان در عزل و نصب ها را در میانه به صورت مصداقی اعلام کنید ؟ شما اگر عزیز و گرامی هستید بخاطر مردم است ؟ پس پیشنهاد من این است که هوای مردم را داشته باشید و صف خود را به صف مردم تغییر دهید .

۰۰/۱۱/۶ ۲۳:۴۷

«عزل» و «نصب»
اشتباه نکنید، اینا دو مقوله جدا از هم هستند
عزل مدیرکل راه و شهرسازی استان و فرماندار اسبق و امام جمعه سابق و چند تن از مدیران ادارات بی کفایت دقیقاً بدلیل پی‌گیری‌های فرمند انجام شد و هیچ کس منکر این مطلب نیست و اتفاقا یکی از مهمترین انتظارات مردم از نماینده ها پیگیری عزل مدیران بی کفایت هست
ولی فرمند هیچ وقت در «نصب» مسئولی دخالت نکرد
هیچ کسی رو سفارش نکرد، هیچ کدام از اطرافیانش رو در سمتی منصوب نکرد و البته خیلیا بخاطر همین از وی شاکی شدن! و در کل برخلاف بیشتر نماینده ها در امورات ادارات دخالت نمی‌کرد..

۰۰/۱۱/۶ ۲۲:۲۱

بیشتر به نظر میاد شما وکیل وصی نماینده های وقت هستید

۰۰/۱۱/۶ ۲۲:۰۳

البته به نظر بنده این دخالت های نماینده ها طبیعی هستش چه بسا که نماینده های قبلی که به میانه خیانت کردند نه یک نفر بلکه گروهی استخدام میکرد نه قراردادی! و شایدم هم این نماینده های جدید استخدامی های نماینده قبلی را عزل میکنه

۰۰/۱۱/۶ ۱۸:۲۶

بنده خداها دونماینده قبلی حتی یک استخدام هم در سطح میانه سفارشی انجام ندادند درود بر شرفشان

۰۰/۱۱/۶ ۱۷:۲۰

چشم ،،،،، منتظر اوامر شما بودم هرموقع میانه آمدم به اداره ثبت احوال مراجعه و دستور حضرتعالی را به مسولان ثبت ابلاغ می کنم تا میانه ای بودنم را از شناسنامه ام حذف کنند ،،،،، البته ببخشید ها جسارت کردم اگر اجازه فرمایید .

۰۰/۱۱/۶ ۱۷:۰۹

وقتی تفکر شما منطقی نیست  نیاز به پاسخ نمی بینم .

۰۰/۱۱/۶ ۱۷:۰۶

جناب فرهنگی چه عجب در این کامنت مثل کامنت های قبل توهین نکردی .....این نظر شماست و خیلی خنده دار،،،،،مدعی هستید یک نفر با نظر بنده موافق نیست یعنی  به نظر شما نزدیک 550 نفر این مطلب بنده را خواندند همه مخالفند؟ پس اگر اینطوریست چرا مثل شما مخالفت خود را اعلام نکردند؟ تازه شما از کی وکیل وصی این همه مخاطب مطلب من شدید ؟ اگر یکمقدار تفکر کنید اینگونه سخن بر زبان جاری نمی کنید .از طرف دیگر قرار نیست هرچی من می نویسم مخاطبین به به و چهچه بگویند و اگر اینگونه باشد باید بنده در خود شک کنم و بدانید انتقاد سازنده قابل انتشار است و حالا ممکن است سوال کنید کدام توهین ؟ اگر چنین استنباطی دارید به کامنت های ارسالیتان مراجعه کنید .

۰۰/۱۱/۶ ۱۶:۱۰

جناب احمدزاده وقتی که شما خودتان را معیار حق و باطل میدونید و هر کس از فیلتر شما رد شد و موافق شما بود رستگار و هر کس مخالف شما بود تخریب گر معرفی می کنید یعنی خود رو برتر از بقیه میدونید.
به لطف فضای مجازی و گردش اطلاعات، دوران مدیحه سرایی و مجیزگویی مسئولین تمام شده، مردم نتیجه عملکرد مسئولان براشون مهمه نه نامه نگاری با فلان شخص و بازدید از این روستا و یا رفتن پیش آن وزیر!

۰۰/۱۱/۶ ۱۱:۵۱

با عرض سلام و ادب خدمت شما
به عنوان فردی که از فرمند به خاطر خیرالموجودین نه بهترین فرد بلکه بهترین فرد موجود در بین کاندیداها در ادوار انتخابات مجلس حمایت کرده ام عرض می کنم که از این حمایت پشیمان نیستم ولی فرمند می توانست بهتر از اینها عمل کند . عملکرد انتخاباتی فرمند درخشان است . نه تخلف انتخاباتی داشت نه پول پاشی می کرد و نه قول و وعده ای خلاف می داد و تنها به انجام وظیفه نمایندگی یعنی قانون گذاری و نظارت تاکید داشت که در این بخش نه فقط فرمند بلکه کل مجلس دهم با اکثریت لیست امید اصلاحات ناتوان بود .
ستاد انتخاباتی مجلس دهم فرمند به علت های گوناگون در مجلس یازدهم تکرار نشد و اکثریت داغیلدی.
مشکل فرمند در عدم توانایی مدیریت روابط با اشخاص حقیقی و نبود مکانیسم موثر نظارتی در شهرستان بود و با تندخویی که نسبت به اعضای ستاد خود بعد از انتخابات نشان داد ، موجب شد این دو عامل باعث شکست سنگین در انتخابات مجلس یازدهم شود.
فرمند هم دخالت هایی داشت و اصولا نماینده ها در این انتصابات مرجع مشورت هستند ولی نسبت به بقیه در امور ادارات کمتر ورود می کرد و در این مورد حق با شماست .
از آنجایی که چند دوره در ستاد فرمند بودم و نسبت به حساسیت ایشان در احترام به قانون انتخابات و عدم تخلف انتخاباتی آگاهی دارم انتظار این بود که در مجلس هم طبق سوگندی که خورده از حقوق مردم و اصول قانون اساسی پاسداری کند که کارنامه بسیار ضعیفی از خود به جا گذاشت و ما را از این لحاظ شرمنده عام و خاص نمود ولی از جهت انظباط مالی و عدم برخورداری از رانت و دوست و فامیل بازی به نسبت سایر نمایندگان کارنامه خوبی داشته است .

متذکر می شوم که فرمند در مورد فرماندار وقت مهندس شکری آشکارا به دنبال عزل ایشان بود و در این عزل و نصب ها نقش اساسی داشت .
یاد بگیریم سیاه و سفید ننگریم و نیمه پر و خالی لیوان را در نظر بگیریم. اگر عملکرد فرمند مقبول مردم بود هیچگاه با دو هزار رای بدرقه نمی شد . به قول معروف
ائلین گوزو تَرَزی دی

چوخ ساغ اولون

۰۰/۱۱/۶ ۱۰:۴۵

آقای شهروند! مطمئن هستی که جوان بومی متخصص هست!!!!!!!!!! میدونی همین جوان غیر متخصص بومی در مدتی که فاز 2 به بهره برداری رسیده با سوء مدیریت در واحد بهره برداری چه بلایی سر تجهیزات گرانبهای فاز 2 آورده!!!!!!

۰۰/۱۱/۶ ۱۰:۴۴

آقای شهروند! مطمئن هستی که جوان بومی متخصص هست!!!!!!!!!! میدونی همین جوان غیر متخصص بومی در مدتی که فاز 2 به بهره برداری رسیده با سوء مدیریت در واحد بهره برداری چه بلایی سر تجهیزات گرانبهای فاز 2 آورده!!!!!!

۰۰/۱۱/۶ ۱۰:۰۳

یک بررسی اجمالی در مورد تغییر فرماندار و امام جمعه وقت نشان می دهد که نقش فرمند خیلی واضح بوده است . آنقدر به ساعت و صندلی فرماندار گیر داد که مشایخی را جای او نشاندند

۰۰/۱۱/۶ ۱۰:۰۱

با سلام و احترام
باید اطلاع داشته باشید که فرمند در مورد فرماندار وقت خود یعنی آقای شکری ، اصرار زیادی به تغییر ایشان داشت و منجر به انتصاب آقای مشایخی گشت . در مورد تغییر امام جمعه یعنی آقای حامدی هم باز فرمند نقش عمده ای داشت و عدم حضور دائمی حاج آقا حامدی را مطرح کرد ولی در مورد تغییر فرماندار با توجه به دوستی که با جبارزاده و پزشکیان داشت علنا فعالیت می کرد و این که فرمند دخالتی در غزل و نصب ها نداشت حقیقت ندارد .
از بعد قانون گذاری و نظارت هم فرمند انتظارات را برآورده نکرد و مردم از فرمند در حد دانش آموخته دانشگاه نیویورک انتظار داشتند که عملا به خاطر تکبر و عدم انتخاب مسئولان مناسب برای دفتر نماینده در شهرستان و تهران دچار شکست سیاسی شد .
بعنوان نمونه تعیین رئیس ستاد دکتر هاشمی و مجری ستاد مهندس هاشمی به عنوان مسئول دفتر شهرستان علیرغم اینکه فرمند از منتقدان جدی این طیف بوده است ، چرخش از مواضع قلمداد شد .

۰۰/۱۱/۶ ۰۰:۰۲

جناب احمدزاده نظرات همشهریانتون را ملاحظه می فرمایید حتی یک نفر هم با نظر شما موافق نیست . و در مواردی هم شما متهم به جانبداری با انگیزه های ... شده اید . جالب تر این که تاییدیه نظرات هم پیام دارند حتما جناب عالی به آنها هم توجه می کنید . سوال اینجاست چرا جناب عالی مخالف اکثر همشریان مدعی عدم دخالت نمایندگان کنونی و نمایندگان ادوار گذشته در عزل و نصب ها هستید ؟ لطفا جواب دهید .

۰۰/۱۱/۵ ۲۳:۰۳

اقای احمد زاده خیر شما میانه ای نیستید شما چندین سال است که از میانه اعراض کرده اید و اقامتگاه شما تهران است حالا که بازنشسته و پیر شده اید فیلتان هوای هندوستان کرده لطفا دیگر به عنوان میانه ای اظهار نظر ندهید و کمتر سر درد مردم شوید مثل بعضی ها اقایان که به چشم ادم زل میزنند و دروغ میگن شما هم مثل اونها .........

۰۰/۱۱/۵ ۲۱:۳۳

جناب استاد احمدزاده
گذشت زمان نشان خواهد داد که چه ظلمی در حق فرمند کردیم
حتی ۱ نفر با توصیه ایشون استخدام اداره ای نشد
کمترین دخالتی در امورات داخلی ادارات نمی‌کرد
ولی الآن
آسمان ریسمان میکنیم که ثابت کنیم نماینده های فعلی در امورات ادارات دخالت نمی‌کنند ، که آنهم هیچکس باور نمیکند

۰۰/۱۱/۵ ۱۰:۲۶

بماند که علت این همه تمجید و تقدیر از نماینده ها توسط جناب احمدزاده چیست! اما همه میدونن فولاد از قدیم محل تاخت و تاز نماینده ها بوده البته بجز دوره آقای فرمند و شیویاری!!!! اطلاع موثق دارم از سال 98 بالغ بر صد نفر بدون آزمون و صرفاً با سفارش مسئولین شهر وارد فاز دو فولاد شده اند که این موضوع در دوره نمایندگاه فعلی تشدید شده !!!!!

۰۰/۱۱/۵ ۰۹:۳۷

کجا بنده ادعا کردم از همه بیشتر حالیم است و در ثانی شما به راحتی می توانید تهمت بزنید ولی بنده به عنوان یک میانه ای حق اظهار نظر ندارم؟ آیا این حرف شما خود ستایی نیست؟

۰۰/۱۱/۵ ۰۹:۳۰

بنده هم  از آقای فرهنگی عذر خواهی میکنم فکر کردم ایشان نوشتند.

۰۰/۱۱/۵ ۰۴:۲۲

دقت کرده باشید فاعل جمله همان نمایندگان هستند . با این تصحیح که بجای فعل مثبت باید فعل منفی استفاده شود که اشتباه تایپی است . ( سفره خود را از سفره مردم جدا نمی کردند .)

۰۰/۱۱/۴ ۲۳:۲۲

جناب فرهنگی عزیز از اینکه اوضاع اقتصادی مردم بد است بنده هم بعنوان یک بازنشسته با شما همدردم و هیچ شکی نیست اگر دقت کرده باشید بنده به قانون اساسی اشاره کردم که نمایندگان مستقلند و حق دخالت در کار اجرایی را ندارند من تقاضا میکنم انتقادتان را بکنید اما نه با عصبانیت و توهین ،(در ضمن نوشتید اگر مردمی و طرفدار مردم بودند در این شرایط وانفسای و بد اقتصادی در کنار مردم می ماندندو سفره خود را از سفره های مردم جدا می کردند )این یعنی چه؟ماشااله شما که اینقدر منتقد و ایراد گیر هستید حداقل نوشته خود را یکبار قبل از ارسال مطالعه کنید انشااله که موفق باشید .

۰۰/۱۱/۴ ۲۲:۲۶

آقای احمدزاده محترم چه شمشیر از رو بستنی ؟ اصلا اینطور نیست . شما با این سابقه بلند خبرنگاری می فرمایید نمایندگان در عزل و نصب دخالتی ندارند . درسته ؟ آخر برادر محترم ما در میانه از نزدیک شاهد این دخالت های بی حد و حصر هستیم چطور گفته شما را تایید کنیم ؟ من مصداقی عرض کردم خدمتتون در پیام های قبلی . بوالله نمایندگان خیر خواه مردم نیستند و دنبال انگیزه های باندی و سیاسی و منافع شخصی خودشان هستند . دروغ می گویند در خدمت مردمند برعکس گفته هایشان عمل می کنند . اگر مردمی و طرف دار مردم بودند در این شرایط وانفسای و بد اقتصادی در کنار مردم می ماندند و سفره خود را از سفره های مردم جدا می کردند . خب شما با این سابقه خبرنگاری که باید چشم و گوش و زبان مردم باشد بعید است در جانبداری از نمایندگان بنویسید . اینها اگر راست می گویند به اندازه من کارمند حقوق بگیرند نه اینکه حقوق سی میلیونی دریافت کنند و دنا بگیرند و هزاران امتیاز از بیت المال مردم دریافت کنند و کوچکترین خدمتی هم به مردم نکنند .  ببینید گذران مردم در چه سطحی است و اوضاع نمایندگان در چه سطحی ؟ در همه امور اجرایی هم دخالت می کنند از جمله در عزل و نصب ها . آقای بخشی معاون پشتیبانی را چه کسی نصب کرد بالاترین پست اجرایی ایشون معاون یک مدرسه دولتی بود الان هم گند زده به آموزش و پرورش . آقای اسماعیلی هم سیاست های خودش را در آموزش و پرورش به دست مبارک ایشون پیش می برد .

۰۰/۱۱/۴ ۲۲:۰۷

جناب فرهنگی عزیز با سلام و عرض ادب از اینکه کامنتهای شما انتشار نمی یابد علتش این است که با عصبانیت و بدون ارایه مدرک به مطالبی اشاره می کنید که ثابت کردنش سخت است و از آن گذشته من نمی دانم چه هیزم تری به شما فروختم که همه اش در نوشته هایت چه قبل وچه حالا به بنده توهین می کنید که در شان یک فرهنگی نیست و من بعید می دانم شما فرهنگی باشید شما کامنت های زیر را ملاحظه کنید از بنده انتقاد می کنند از نماینده ها انتقاد می کنند ولی من منتشر می کنم ولی شما شمشیر را از رو بستید و چیزهایی نوشته و فکر می کنید آنچه که شما می گویید صحیح است  بنابرین یکمقدار سعه صدر داشته باشید وقتی شما انتقاد کردن بلد نیستید بنده مقصرم؟ انشااله که موفق باشید .

۰۰/۱۱/۴ ۲۱:۵۰

با سلام این نظر شماست و محترم.

۰۰/۱۱/۴ ۲۱:۴۸

نمایندگان در همه ادوار در انتصابات دخالت داشته اند ودارند ولی این دور ازنمایندگان دیگر شورش را در آوردند در استان ما هم این قضییه پر رنگ تراست وظیفه نمایندگان نظارتی است ونباید در کار اجرایی دخالت داسته باشند یک معلم به جز در امر آموزش چه تخصصی می‌تواند داشته باشد که نظارت هم بکند ومصلحت است که برای پوشش این ضعف در دیگر امور دخالت کند

۰۰/۱۱/۴ ۲۱:۳۳

ولی همه ما به یقین میدانیم که دخالت میکنند و خوب هم میکنند .....مطالب شما محافظه کاری بیش نیست....

۰۰/۱۱/۴ ۱۵:۲۸

اتفاقا این یه نوع فرار رو به جلو هست .چون نماینده ها دارن دخالت میکنن و به نفع شرکت هم هست. و بعضی ها که میخوان هیچ تغییراتی رخ نده با بیان این مطالب سعی در نجات و ماندگاری خوددارند . فریب افکار عمومی با شیوه نوین

۰۰/۱۱/۴ ۱۴:۱۰

جناب اقای احمد زاده عزیزم چرا مغلطه می فرمایی و عوام فریبی می کنی ؟این بیانات در شان و مقام جنابعالی نمی باشد پس .......

۰۰/۱۱/۴ ۱۳:۰۳

با سلام .
نمایندگان محترم مجلس دو وظیفه دارند .یکی قانون گذاری است .و دیگری نظارت بر عملکرد قوه مجریه ..و این مطلب رو از روزی که وزرای پیشنهادی به مجلس جهت دریافت رای اعتماد معرفی میشوند .می توان درک کرد .وقتی یه وزیر برای گرفتن پست باید مورد تایید نمایندگان باشد .پس این وظایف نمایندگان رو مشخص می کند که کار در سطح کوچکتر هم در استان و شهرستان به این روال باشد . .پس دخالت نمایندگان در عزل و نصب روسای ادارات یک امر طبیعی است و درست

۰۰/۱۱/۴ ۱۳:۰۲

با سلام در تمام دوران ها نمایندکان در عزل ونصب مدیران شهر خود دخالت داشتند بلکه فراتر این یک امر عادیست همه میدانند بلکه در انتخابات هم عده ای به دنبال کسب مقام ، نماینده ای را تبلیغ وهزینه کردند اگر همه به دنبال رضابت خداوند باشند در همه حال خدا در نظر بگبرند الان این همه مشکل نداشتیم ان هم مشکل معیشتی که کشور ما کشور پر نعمتی است از نفت وکاز ومس و خاک مرغوب وکشاورزی و فرش وزعفران و... اگر به دنبال حل مشکلات کشور باشیم به اساتی حل شدنی است و در اخر ارحم ترحم

۰۰/۱۱/۴ ۱۲:۴۲

از 25دیدگاه 14عدد تائید شده یعنی سانسور
خودتان شروع کردین پس تائید کنید

۰۰/۱۱/۴ ۱۲:۱۱

والبته نظر قریب به اتفاق مردم نیز هست سرور ارجمندم جناب احمدزاده عزیز شاید شما که سالها در کسوت خبر و اطلاع رسانی در رده های بالای آن بودید بهتر و بیشتر از همه مطلع هستید که نمایندگان محترم در تمامی عزل و نصبها دخالت مستقیم دارند . اینجا ایران است جناب احمد زاده

۰۰/۱۱/۴ ۱۲:۱۰

والبته نظر قریب به اتفاق مردم نیز هست سرور ارجمندم جناب احمدزاده عزیز شاید شما که سالها در کسوت خبر و اطلاع رسانی در رده های بالای آن بودید بهتر و بیشتر از همه مطلع هستید که نمایندگان محترم در تمامی عزل و نصبها دخالت مستقیم دارند . اینجا ایران است جناب احمد زاده

۰۰/۱۱/۴ ۱۰:۵۲

چرا ناراحت میشین؟ ایشون راست میگن خوب.

۰۰/۱۱/۴ ۱۰:۲۵

با سلام
آلان شرکت فولاد آذربایجان تهی از افراد متخصص شده وآینده بسیار خطرناکی از لحاظ کمبود نیروی متخصص دارد حتما دخالت میشود که هر از چند گاهی چند نفر ناوارد وفاقد تخصص بدون هیچ ضابطه وگزینش وارد این شرکتها میشوند که اکثرا فارغ التحصیل د آ میباشند ومتاسفانه آینده شرکت را به اضمحلال میبرند خواهشمند است فکری به تامین نیروی متخصص برای ادامه راه ف آذربایجان که واقعا روزی نگین صنعت منطقه بود بکنید
واما در مورد مجتمع فولاد یک جوان متخصص بومی وآشنا به مسائل فنی مجتمع، دارد کارش را قابل قبول انجام میدهد بزارید کارش را ادامه دهد که واقعا فرد متخصص کم پیدا میشود واگر غیربومی هم بیاوریدهم شناخت کافی وهم تخصص لازم را ندارند

۰۰/۱۱/۴ ۱۰:۲۳

سلام جناب آقای احمدزاده چرا شما فکر می کنید از همه بهتر وزیادتر می دانید چرا توهم دارید قدرت تجزیه وتحلیل مطالب توسط شما از همه بیشتر است چرا فکر می کنید بیشتر از همه حالیتان می شوداستاد احمدزاده زمان تعیین تکلیف تهران نشین ها برای مردم مظلوم میانه تمام شده است

۰۰/۱۱/۴ ۱۰:۱۵

با سلام این فرمایش شما دیکتاتوری است.

۰۰/۱۱/۴ ۱۰:۱۲

جالب است زمانی که اکثر پرسنل فولاد (که افراد خاص هستند) توسط نمایندگان ادوار مختلف ، به استخدام فولاد درآمدنداعتراضی از دخالت نمایندگان نمی کردند و خبری نبود؟؟؟؟؟

۰۰/۱۱/۴ ۰۹:۴۱

جناب احمددزاده .شما حق نداری در باره شهر میانه نظر بدی .چون ساکن میانه نیستی .واز دور حق قضاوت نداری .

۰۰/۱۱/۴ ۰۸:۱۲

آقای احمد زاده عزیز چرا از جایگاه واقعی خود برای ذکر حقایق استفاده نمیکنین؟

۰۰/۱۱/۴ ۰۸:۰۸

سلام به آقای احمدزاده توصیه میکنم موضوعات مشابه ای که در شهرستان قبلا چالش ایجاد کرده را دوباره به گردش در نیاورند نتیجه و خروجی خوبی نخواهد داشت . مصداقا همین موضوع هفته پیش خبر ساز شده بود و موضوع مسکوت شده بود که با دفاعیه اینچنینی شما باز به جریان افتاد و نکته موضوع اینکه حرف تازه و سند تازه ای در اثبات یا رد اصل موضوع بیان نداشتید و مطالب و تکذیبه شورای کار فولاد هم در فضای مجازی انتشار یافته بود . یا حق و با آرزوی توفیق.

۰۰/۱۱/۴ ۰۰:۲۷

آقای احمد زاده
نماینده های ميانه در انتخاب فرمانداری دخالت دارند وکردند چه برسه به‌عزل و نصب‌ مسؤلان ادارجات که‌ صد در صد دخالت دارند

۰۰/۱۱/۴ ۰۰:۱۳

با سلام
جناب استاد احمدزاده
کمترین دخالت نماینده ها در امور ادارات در دوره قبل مجلس اتفاق افتاد
انصافاً فرمند و حتی شیویاری کمتر بدنبال نفوذ در ادارات و استخدام اطرافیان بودند و روسای ادارات عمدتا توسط خود سازمان ها انجام میشد
البته فرمند در عزل مسیولین بی کفایت خیلی فعال بود ولی اصلا کاری بکار نصب ها نداشت

۰۰/۱۱/۳ ۲۱:۱۵

آقای محترم
مردم به حد کافی از مسئولین دروغ میشنوند.
شما دیگه نمک به زخم مردم نریزید. توهم اصلی برای شماست.

اخبار روز