کد خبر: ۴۸۴۳۶
۱۸۷۷ بازدید
۱۳ دیدگاه (۹ تایید شده)

آقای مددی مردم میانه لایق این همه بی مهری نیستند

۱۳۹۴/۷/۱۲
۲۲:۰۲

میانه شهری است که مردمانش دارای فرهنگ بسیار بالا ، فهیم ، دانشمند و جوانانش برومند ، با غیرت ،باشعور و جویای نام ، ولی حیف دانسته برای رسیدن به مقاصد  شخصی خود هر آنچه در توان هست در پی فریب دادن آنانیم .

اخیر  مطلبی از سوی دفتر آقای مددی نماینده شهرمان مبنی بر اینکه آب شرب میانه در دستور کار آقای مددی قرار دارد منتشر شده است که هر خواننده ا ی را بفکر فرو می برد چرا که چون صادقند و صداقتشان مورد سوء استفاده قرار می گیرد لذا  قبول کردن و هضم آن برایشان بسیار سخت دشوار است .مگر همین 18 تیر ماه جاری نبود که آقای مددی با آب و تاب د ر هفته نامه ملت و امت که متعلق به ایشان است با تیتر درشت هدیه ماندگار به این مردم ارزانی داشت ،مگر در همین هفته نامه فریاد آب شرب میانه حل شد سر نداد، مگر در روز جهانی قدس که بنا بفرموده امام راحل مرد م شهرمان هر چه فریاد داشتند شعار  مرگ براسرائیل سر ندادنند ،مگر در این روز آقای مددی به جای بیانیه در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای با خوشحالی هر چه تمامتر حل شدن مشکل آب میانه را که در هفته نامه خود منتشر کرده بود بینراهپیمایان پخش نکرد ؟

پس در دستور کار قرار گرفتن آب شرب میانه توسط آقای مددی چه معنایی دارد ،نکند مردم میانه میخواهند صادر کننده آب در استان یا منطقه باشند که خودشان بی خبرند ؟ البته باید به آقای مددی حق داد چرا که انتخابات نزدیک است و  قولهایی که قبل از انتخابات  به مردم داده است هنوز ببار ننشسته است ولی آخر به چه قیمتی باید  این مردم را بازیچه قرار داد . آقای مددی مطمئن باشید این مانور های تبلیغاتی دردی را دوا نخواهد کرد شما را بخدا بیش از این با همشهریان عزیزی که  4 سال پیش با سپردن سرنوشت خویش به شما در انتظار رونق اقتصادی ، رفع مشکل بیکاری فرزندان خود،عمران و ابادی شهرشان و ... بودند عوامفریبانه برخورد نکنید چرا که مردم شهرمان میانه لایق این همه بی مهری نیستند .       

   

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۷/۱۳ ۱۰:۱۸
[quote name="میانجی"] جناب حسینی هم گفتند طی چندروز آینده سی تی اسکن افتتاح میشود چی شد؟ [/quote] جناب میانجی با سلام همانطوریکه اطلاع دارید و دارم دستگاه سی تی اسکن نصب شده و از سوی دست اندرکاران علوم پزشکی استان مورد تایید قرار گرفته و منتظر صدور مجوز از سوی سازمان انرژی اتمی هستند چرا که حتما باید این سازمان تاییدیه صادر کند و به احتمال زیاد هفته آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت ضمنا جهت یاد آوری باید بگویم یک مقدار دیدمان را وسیعتر کنیم اینها که چیزی نیست بلکه باید از هر دو نماینده بخواهیم که رفع مشکل بیکاری جوانان،وضعیت آن عزیزان قبول شده فولاد،گازکشی روستاهای میانه که هنوز مردم آنجاهااز این نعمت بزرگ بی بهره اند ،راه سرچم میانه ووو..........چه شد فقط با بنر زدن الکی نمی توان مرحم زخمهای مردم شهید پرورمیانه شد چرا که قول دادند ولی متاسفانه 4 سال رو به اتمام است اما هنوز اندر خم یک کوچه ایم.
۹۴/۷/۱۳ ۰۹:۴۲
دونماینده هرکاری هم بکنن امکان نداره این دفعه رای بیارن حالا ببینید
۹۴/۷/۱۳ ۰۹:۲۹
یه مثال ترکی هست که میگه یالانچینین حافظه سی آز اولار آقای مددی از بس مشغله دارند یادشان رفته مشکل آب شرب رو حل کردن و دوباره در دستور کار قرار دادن!
۹۴/۷/۱۳ ۰۹:۰۱
جناب حسینی هم گفتند طی چندروز آینده سی تی اسکن افتتاح میشود چی شد؟
۹۴/۷/۱۳ ۰۸:۳۴
با مشکلاتی که سد گرمی چای دارد امسال که نه بلکه سال دیگه هم آبی از آنجا به میانه نخواهد رسید. پس قول انتقال آب شرب این سد به میانه در این ایام وعده توخالی و فریب افکار عمومی است.
۹۴/۷/۱۳ ۰۷:۳۸
به نظر من اگر این کار را در راه خدا وبرای مردم انجام داده اند خداوند حفظشان کند ولی اگر این کار را به خاطر رای گرفتن ازامردم انجام داده اند واویلا.......
۹۴/۷/۱۳ ۰۶:۲۵
[quote name="هم سنگر"] آقای احمدزاده بجای بازی کردن با کلمات کار بزرگی رو که انجام داده ببین. تنگ نظری هم اندازه ای داره برادر. [/quote] برادر ارجمند جناب همسنگر با سلام کدام کار بزرگ ؟ کار بزرگ آن است به 50 در صد از وعده هایی که داده شده عمل شود آیا خدا وکیلی انجام شده است ؟ اگر بنظر شما چنین است انتخابات نزدیک است در یک جلسه یا همایش با دلیل و مدرک اعلام کنند خدا را گواه می گیرم در همان جلسه و از طریق همین سایت از وی حاضر به عذر خواهی هستم .آیا بیان عدم تحقق وعده های داده شده از سوی یک نماینده را بازی با کلمات و تنگ نظری می دانید؟
۹۴/۷/۱۲ ۲۳:۵۵
آقای احمدزاده بجای بازی کردن با کلمات کار بزرگی رو که انجام داده ببین. تنگ نظری هم اندازه ای داره برادر.
۹۴/۷/۱۲ ۲۳:۱۱
وای....توروخدا کمتر ایراد بگیرید.بالاخره مشکل آب شرب حل شد خب این مهمه نه بهانه تراشی.

اخبار روز