کد خبر: ۵۱۹۲۹
۱۰۷۶ بازدید
۱۰ دیدگاه

آقای نماینده اکنون وقت درو کردن است

۹۴/۹/۹
۱۲:۳۱

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بطور کلی از 2 وظیفه اصلی یعنی قانونگذاری و نظارت برخوردارند و در برنامه ریزی و سیاستگذاری های کلان  جامعه از قدرت و توانایی لازم بهره مند هستند و لذا طبق اصل 67 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران هر نماینده سوگند یاد می کند که  ملزم به پاسداری از حریم اسلام و نگهبانی از دستاوردهای انقلاب اسلامی و رعایت امانت و تقوا در انجام وظایف نمایندگی است . لذا با توجه به مشخص شدن وظایف نماینده مجلس امروزه اگر در سطح استان و یا شهرستان هر جا شاهد اجرای یک پروژه بزرگ بودیم در مرحله اول تلاش و سیاست های دولت اثر گذار بوده و در مرحله بعدی پیگیر ی نماینده در اجرای آن تاثیر بسزایی داشته است که نمایندگان میانه نیز از این امر مستثنی نیستند.

با توجه به مسئله اخیر پیش آمده در زمینه ایجاد یک مرکز تصویر برداری در میانه که درایت و هوشمندی امام جمعه محترم ،توجه ویژه فرماندار و صلابت و استواری مسولان دادگستری میانه را در اجرای عدالت به دنبال داشته بسیار قابل تقدیر است.ولی متاسفانه آقای مددی یکی از نمایندگان شهرمان که خود پیگیر این قضیه است در گفتگویی جملاتی را بکار بردند که گویی اظهار کنندگان در این زمینه همگی مخالف پیشرفت شهرشان بویژه در زمینه پزشکی هستند در صورتی که هرگز اینگونه نبوده ، نیست و نخواهد بود .هیچ کس با ایجاد امکانات پزشکی به این مهمی در میانه مخالف نیست بلکه مسئله طی کردن روال قانونی است و چون قبلا اشاره شده است نیازی به بازگو کردن مجدد آن نیست .چه کسی از تلاش نماینده خود در ایجاد امکانات رفاهی در شهرش ناراحت است انتظار از آقای مددی به عنوان یک سیاستمدار در همه زمینه ها بویژه در کلام و خطاب کردن مخالفان نظرات وی خواسته غیر منطقی نیست بنابرین این امر هر چقدر پیشرفت و تحقق پیدا کرده و همشهریان عزیز و فهیم را از مراجعه به سایر شهرستانها بی نیاز کند توسط هر نماینده و مسولی که باشد قابل تقدیر است چرا که انتظار از نماینده منتخب همین است پس لذا هیچکس مخالف حرکت مثبت و سازنده نیست منتهی نسبت دادن بعضی از اقدامات نسنجیده که نمونه اش را چند روز پیش در همین زمینه دیدیم به کسانی که بعنوان یک همشهری اظهار نظر می کنند با جملاتی مانند جریانهای ورشکسته سیاسی که با مانع تراشی به نظر ایشان در مسیر خدمت رسانی به مردم اخلال می کنند حرکت نه تنها حرکت صحیحی نیست بلکه دور از شان یک نماینده است . اگر واقعا   بنظر آقای مددی هر کسی که مخالف سخنان ایشان اظهار نظر کند همانند رسانه های شهرمان جریان ورشکسته اند سخت در اشتباهند چرا که وقتی قانون در این کشور حاکم است ،وقتی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران که با خون هزاران شهید و جانباز و مجروح به تصویب رسیده و هر سه قوه در سایه همین قانون اساسی با قدرت هر چه تمامترمستقل از یکدیگر در جهت تامین آرامش ، امنیت ، عدالت و رفاه مردم در تلاش هستند چه کسانی قادرند در روند حرکت و توسعه زندگی مردم اخلال کنند لذا وقتی گفته می شود انتظار از یک نماینده سیاسی در رفتار و کلام در حد بالاست سخن گزافی نیست . مگر نیروهای مسلح ما ،بسیجیان جان برکف ما که خود آقای مددی وظایف انها را تصویب کرده اجازه چنین کاری را به کسانی که مورد خطاب ایشان است می دهند ؟ برادر عزیز نماینده شما یک فرد سیاسی هستید و بر اوضاع منطقه قطعا واقفید و کشور ما جزء امن ترین کشور هاست این چه جمله ای است که بکار می برید .

آقای مددی در این گفتگو یاد آور شده است ، ( لذا بدیهی است که از دردو رنج های این مردم اطلاع داشته باشم ) بلی آقای نماینده قطعا همینطور است اگر غیر از این بود مردم به شما رای نمی دادند .

وی در ادامه گفته است ( بخوبی می دانم با چه مشکلاتی در زندگی مواجه هستند ) آقای نماینده اگر قبل از نمایندگی می دانستید ،که می دانستید بفرمایید چند در صد از وعده هایی که قبل از انتخاب شدن به مردم قول دادید انجام شده است ؟

آقای مددی گفته است (و همین امر برای بنده یک نقطه قوت محسوب می شود که با توجه به اشرافی که به مشکلات دارم برنامه ریزی کرده ودر صدد این مشکلات برآیم ) نماینده عزیز و محترم احسنت به شما ، عجبا ،دوره نمایندگی در حال اتمام است آیا واقعا به نظر شما اکنون وقت برنامه ریزی است؟ شمار ا به خدا انتظار دارید این فرمایش شما را قبول کنیم 

عزیز دل برادر نماینده محترم الان وقت بذر پاشیدن نیست بلکه درو کردن است .

نماینده شهرمان در ادامه می گوید ( از جمله مشکلاتی که مردم به شدت از آن رنج می برد ند عدم امکانات پزشکی در میانه است ) راستی آقای مددی تازه متوجه شدید   اگر چنین است چرا  در این مدت 4 سال  در رفع آن تلاش نکردی ، البته به جمله ای اشاره کردی مبنی بر اینکه دو سرمایه گذار قبلی در میانه راه بر اثر تبلیغات سوء جریان خاص منصرف شدند . بفرمایید این جریان سوء چه کسانی بودند چرا این جریان را که در مقابل رفاه و آسایش مردم شهر  مان ایستادگی کردند  به دست عدالت نسپردید .

جناب مددی این مردم شهید پرور و با صفای میانه از شما انتظار داشتند هر دو نماینده دست در دست هم این تلاشهایی که در آستانه انتخابات به رخ مردم می کشید از سال دوم نمایندگیتان چشمشان را روشن می کردید. به هر جهت وقت کم است اگر این کاری هم که شروع کردید تا آغاز انتخابات مجلس شورای اسلامی به پایان برسد قابل تقدیر است ولی اگر و اما داشته و دیگران را با کلمات و جملات اشاره شده بالای خود در عدم اجرای موفق پروژه مقصر بدانید مطمئن باشید پذیرفتنی نیست . لذا ضمن تقدیر از همه مسولان شهری که در پیشرفت عمران و آبادی شهرمان تلاش می کنند از شما نماینده انتظار می رود در عدم تحقق وعده های خود هرگز دیگران را با بازی دادن کلمات مقصر ندانید . 

 

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۱۶ ۱۱:۰۴

باسلام چی هست که درو کند. اول باید زمین را شخم میزد و هموارمیشد و نوبت کاشتن میرسید بعد آبیاری در چندین نوبت انجام و شب و روز زحمت می کشید خواب را برخود حرام میکرد تامحصول خود را درو کند

۹۴/۹/۹ ۲۲:۴۹

با سلام

دکتر مددی در این چهار سال در خدمت مردم بوده اند و کار های بزرگی انجام داده اند . نزدیک انتخابات شما حساس شده اید و به فکر میانه افتادید و اخبار را پی گیری می فرمایید . در حالی که همیشه خبر های خدمات دکتر مددی در سایت های میانه توسط مردم اطلاع رسانی می شد .

در دوره دهم از اول پی گیر اخبار میانه باشید مرتکب چنین اشتباهی نمی شوید .

 

۹۴/۹/۹ ۱۶:۵۴

و اينبار با آگاهی هرچه تمامتر پیش میرویم به بسوی انتخاب فرد اصلح و کاردان تا اشتباه 4 سال پیش تکرار نشود. 

۹۴/۹/۹ ۱۳:۴۲

برخلاف تصور  و امیدواری مردم، این دوره هم پیشرفت قابل ملاحضه ای ندیدیم 

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز