کد خبر: ۵۲۴۵۷
۱۰۷۳ بازدید
۶ دیدگاه

استقبال پر شور تر می شد اگر...................

۹۴/۹/۲۰
۱۵:۲۶

بالاخره کم کم وقت موعود فرا رسید و مردم  به  انتظار نتیجه عملکرد منتخبین خود نشستند و اولین جلسه چشممان منور شد به جلسه آقای مددی نماینده شهرمان  که  اقدامات و عملکرد چند ساله خود را در حوزه های مختلف بیان کرد ولی عملکردی که بتواند به تک تک   قولهایی که وی قبل از انتخاب شده به مردم داده بود  به چشم نمی خورد یعنی به عنوان نمونه به یکی از عملکرد های خود در این جلسه اشاره نشده است و معلوم نیست  به کدامیک از اقدامات و عملکرد چند ساله پرداخته شده است ؟

نماینده شهرمان می گوید بعضی ها به من خرده می گیرند که  شأن نمایندگی را پایین آوردی و در مقابل توقعات را بالا بردی ،  ولی توضیح ندادند این بعضی ها چند در صد مردم بودند ، ای کاش به قولهایی که داده بود عمل می کردو آن عده مورد نظر ایشان این حرف را می زدند و آن موقع یکی از افتخارات آقای مددی محسوب می شد .

وی در ادامه سخنانش می گوید هیچ شأنی بالاتر از نوکری مردم برای خودم قائل نیستم که بسیار حرف بجا و شایسته ای است ولی جناب مددی مگر قرار بود غیر از این باشد  ای کاش این نوکری 50 در صد نتیجه مثبت بدنبال داشت که آن موقع متوجه می شدید که چه کسی جرأت داشت با نماینده منتخب خود که خدمات بزرگی را انجام داده بود اینگونه بر خورد کند . آقای مددی قبول کنید در این مدت 4 سال آنچه که  بتواند دل همشهریا ن فهیم و بزرگ را شاد کند هنوز به چشم نمی خورد .

اشاره کرده در این مدت چند سالی که نمایندگی شما مردم فهیم و قدر شناس را بر عهده دارم هرگز از تلاش در جهت خدمت به شهروندان و حل مشکلات  شهر ستان فرو گذار نکردم  ضمن تقدیر به آنچه که اشاره کردید لطفا بفرمایید حل شدن آب شرب میانه که با آب تاب در نشریه متعلق به خود تیتر زدید و در روز جهانی قدس که همه فریاد مرگ بر اسراییل می زدند در بین راهپیمایان پخش کردید به کجا انجامید ؟

در زمینه رفع مشکلات  و اشتغال جوانان شهرمان که آینده سازان شهر و کشور هستند چه کار مثبت انجام دادید ؟

رفع مشکل کارکنان و کارگران مومن و زحمتکش فولاد در همه زمینه ها بویژه آن جوانان پر شور و دانشمند 250 نفر و ایجاد بانک سرمایه به کجا رسید ؟ دو خطه کردن راه آهن میانه تبریز کو.........؟

گاز رسانی به روستا ها چه شد؟ شهرستان شدن ترکمنچای چی شد؟ باز هم ادامه بدهم ؟نه همین قدر فعلا بس است . جناب نماینده آیا بنظر شما ملاقات کردن با این وآن ( البته منظور مسولان دولتی نیست) و تبریک گفتن به فلان ارگان مشکلات مردم حل می شود ؟ نه برادر با حلوا حلوا گفتن دهان شیرین نمی شود.

نا گفته نماند طبق اصل 67 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایرا ن که با خون هزاران شهید و مجروح و جانباز به تصویب رسیده است نماینده قسم خورده است ودیعه ای را که ملت به آنان سپرده است به عنوان امینی عادل پاسداری کرده ودر انجام وظایف وکالت امانت و تقوی را رعایت کند که البته در تقوی و امانتداری آقای مددی شکی نیست ولی در انجام وظایف که همانا خدمت به مردم و قولهایی که قبل از انتخاب شدن به مردم داده است پاسخ دادن خیلی سخت نیست.

کانال تلگرامی صدای میانه اشتراک‌گذاری مستقیم این مطلب در تلگرام

نظر شما

۹۴/۹/۲۱ ۰۰:۳۹

طبق قانون انتخابات مجلس شوراي اسلامي مصوب  1378/9/7

فصل ششم - تبليغاتماده 56 - فعاليت تبليغات انتخاباتي نامزدهاي نمايندگي هشت روز قبل از روز اخذ رأي (‌مرحله اول و دوم) آغاز و تا بيست و چهار ساعت قبل از‌اخذ رأي ادامه خواهد داشت. ماده 57 - سخنراني و پرسش و پاسخ از طرف نامزدهاي انتخاباتي و طرفداران آنان ممنوع مي‌باشد. ‌متخلفين از اين ماده به سه تا سي روز زندان محكوم مي‌گردند. تبصره - اعلام نظر شخصيتها در تأييد نامزدها به شرطي مجاز است كه بدون ذكر عنوان و مسؤوليت آنها باشد و مدرك كتبي مربوط به امضاء آنان‌تسليم هيأت اجرائي انتخابات شده باشد. 

 میهمان اهالی محترم شهرک اندیشه بود. وی در این جلسه ضمن تشریح عملکرد چند ساله خود طی مدت نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی، بخشی از برنامه های آتی اش را هم در حوزه های مختلف برای مردم تبیین کرد و سپس پاسخگوی سوالات مردم بود  

نماینده محترم باید همچین جلسه هارادر اماکن عمومی ( مساجد ، حسینه ها ) باید تشکیل دهند نه منازل شخصی طبق قوانینی که در همان مجلس شورای اسلامی که  عضو آن هستند تصویب شده از نظر همان قانون خلاف قانون و تخلف محسوب می شود     

۹۴/۹/۲۰ ۱۷:۱۴

با سلام خدمت جناب آقای احمد زاده

بنده در مطالب دفتر روابط عمومی همین کامنت را گذاشتم و سوالاتی از نماینده محترم نمودم چون مسئولان روابط عمومی لطف خاصی به بنده دارند و همیشه کامنت های بنده را حذف می نمایند این بار هم حذف شد          

با سلام خدمت جناب اقای دکتر مددی                                                              لطفا به سوالات پاسخ دهید نه حذف کنید نه تهدید

شأن نمایندگی را پایین آوردی و در مقابل توقعات مردم را بالا بردی!                   جناب آقای دکتر مددی توقعات مردم چیست ؟                                          حل مشکلاتشان 1_ بیکاری 2_ راه های ارتباطی 3_ نبودن پزشکان متخص و امکانات بیمارستانی و ......                                                                         آیا در این مدت اقداماتی برای حل این مشکلات شده ؟              

من هر چه دارم از برکت همین مردم است و خودم را تا ابد بدهکار مردم می دانم و هیچ شأنی بالاتر از نوکری مردم برای خودم قائل نیستم                                         کدام مردم مردمی که وقتی از شما سوال و انتقاد می کنند مسئولان روابط عمومی تان به آنها تهمت ، افترا می زنند و کامنت هایشان را حذف می کنند و سوالاتشان را جواب نمی دهند حامیان نزدیکتان آنها را به پای میز محاکمه و دادگاه تهدید می کنند و به آن افتخار می کنند،نوکری به مردم است

افتخار ،خدمت بدون منت به مردم و حل مشکلاتشان است نه باعث مشکل تراشی برای مردم

 

۹۴/۹/۲۰ ۱۶:۴۶

دﺭ ﯾﺰﺩ، ﺧﺎﻧﻢ ﻣﻌﻠﻤﯽ ﭘﺲ ﺍﺯ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﺭﺱ ﺍﺯ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﻧﺶ ﭘﺮﺳﯿﺪ :

ﭼﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﺸﺪﻩ ﺍﺳﺖ ؟

ﺳﻪ ﻧﻔﺮ ﺍﺯ ﺷﺎﮔﺮﺩﺍﻥ ﺩﺳﺘﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﺑﺮﺩﻧﺪ ....

ﻣﻌﻠﻢ ﮔﻔﺖ : ﺑﯿﺎﯾﯿﺪ ﺟﻠﻮﯼ ﺗﺨﺘﻪ ﻭ ﭼﻮﺏ ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺍﺯ ﮐﯿﻔﺶ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩ .

ﺗﻤﺎﻡ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﺟﺎ ﺧﻮﺭﺩﻧﺪ ﻭ ﻣﺘﻌﺠﺐ ﻭ ﺗﺮﺳﺎﻥ ﺑﻪ ﺧﺎﻧﻢ ﻣﻌﻠﻢ ﻧﮕﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﺮﺩﻧﺪ .

ﻣﻌﻠﻢ ﺑﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺳﻪ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯ ﮔﻔﺖ : ﭘﺴﺮﻡ ﺍﯾﻦ ﭼﻮﺏ ﺭﺍ ﺑﮕﯿﺮ ﻭ ﻣﺤﮑﻢ ﺑﻪ ﮐﻒ ﺩﺳﺖ ﻣﻦ ﺑﺰﻥ .

ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯ ﻣﺘﻌﺠﺐ ﭘﺮﺳﯿﺪ : ﺑﻪ ﮐﻒ ﺩﺳﺖ ﺷﻤﺎ ﺑﺰﻧﻢ ؟ﺑﻪ ﭼﻪ ﺩﻟﯿﻞ ؟

ﻣﻌﻠﻢ ﮔﻔﺖ : ﭘﺴﺮﻡ ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ " ﻣﻦ ﺩﺭ ﺗﺪﺭﯾﺴﻢ ﻣﻮﻓﻖ ﻧﺒﻮﺩﻡ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺩﺭﺱ ﻧﺸﺪﯾﺪ !!!... ﺑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﺩﻟﯿﻞ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺷﻮﻡ .

ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯ ﺍﻭﻝ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺭ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﻌﻠﻢ ﺯﺩ ﻭ ﻣﻌﻠﻢ ﺍﺯ ﺩﺭﺩ ﺳﻮﺯﺵ ﺩﺳﺘﺶ، ﺁﻫﯽ ﮐﺸﯿﺪ ﻭ ﭼﻬﺮﻩ ﺍﺵ ﺑﺮﺍﻓﺮﻭﺧﺘﻪ ﺷﺪ .

ﻧﻮﺑﺖ ﻧﻔﺮ ﺩﻭﻡ ﺷﺪ . ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯ

ﺩﻭﻡ ﮐﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺍﺵ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺑﻪ

ﻣﻌﻠﻢ ﮔﻔﺖ : ﺧﺎﻧﻢ ﻣﻌﻠﻢ ! ﺑﻪ ﺧﺪﺍ

ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺩﻗﺖ ﻧﮑﺮﺩﻡ ﻭ ﯾﺎﺩ

ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ . ﻣﻦ ﺩﻭﺳﺖ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺑﺎ ﭼﻮﺏ

ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﺷﻤﺎ ﺑﺰﻧﻢ .

ﺍﺯ ﻣﻌﻠﻢ ﺍﺻﺮﺍﺭ ﻭ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯ

ﺍﻧﮑﺎﺭ !

ﺩﯾﮕﺮ ،ﺗﻤﺎﻣﯽ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﮐﻼﺱ

ﺑﻪ ﮔﺮﯾﻪ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﻭ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯾﮕﻮﺷﯽ

ﻫﺎﯼ ﮔﺎﻩ ﻭ ﺑﻴﮕﺎﻩ ﺩﺍﺧﻞ ﮐﻼﺱ ،

ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺩﺭﺱ ﺩﺍﺩﻥ ﻣﻌﻠﻢ ﺷﺮﻣﺴﺎﺭ

ﺑﻮﺩﻧﺪ !!!....

ﺍﺯ ﺁﻥ ﺭﻭﺯ ﺩﺍﻧﺶ ﺁﻣﻮﺯﺍﻥ ﮐﻼﺱ ﺍﺯ

ﺗﺮﺱ ﺗﻨﺒﯿﻪ ﺷﺪﻥ ﻣﻌﻠﻤﺸﺎﻥ ﺟﺮﺃﺕ

ﺩﺭﺱ ﻧﺨﻮﺍﻧﺪﻥ ﻧﺪﺍﺷﺘﻨﺪ .

ﻭ ﺍﻣﺎ ﻧﺘﯿﺠﻪ

ﺍﯾﻦ ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻭﺍﻗﻌﯽ ﺩﺭ ﯾﺰﺩ

ﻣﺼﺪﺍﻗﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺣﻮﺯﻩ ﺍﯼ ﺍﮔﺮ ﺧﻄﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﻣﺨﺎﻃﺒﯿﻦ ﺣﻮﺯﻩ ﺁﻧﻬﺎ ﺳﺮ ﺯﺩ ﺧﻮﺩ

ﺭﺍ ﺑﺎﯾﺪ ﺗﻨﺒﯿﻪ ﻧﻤﻮﺩﻩ ﺗﺎ ﺍﻟﮕﻮﯾﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺭﺳﯿﺪﻥ ﺑﻪ ﺟﺎﻣﻌﻪ ﺳﺎﻟﻢ ﺑﺎﺷﯿﻢ .

ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﺷﻮﺩ ﻋﺠﺐ ﻣﺪﯾﻨﻪ ﻓﺎﺿﻠﻪ ﺍﯼ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ...

پیشگیری از کرونا

از برخورد نزدیک با افراد دارای علایم بیماری خودداری نمایید.

اخبار روز